پیشنهاد شهرداری تهران به وزارت کشور/ تعیین سهمیه تاکسی‌ها براساس میزان پیمایش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اجتماعی
پیشنهاد شهرداری تهران به وزارت کشور/ تعیین سهمیه تاکسی‌ها براساس میزان پیمایش

پیشنهاد شهرداری تهران به وزارت کشور/ تعیین سهمیه تاکسی‌ها براساس میزان پیمایش

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از طراحی پیشنهادی به وزارت کشور خبر داد که براساس آن سهمیه تاکسی‌ها طبق میزان پیمایش آنها باشد.

- اخبار اجتماعی -

علیرضا قنادان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درباره پیشنهاد جدید سازمان تاکسیرانی برای تغییر در سهمیه سوخت تاکسیرانها، اظهار کرد: در حال‌آماده سازی طرحی هستیم که براساس آن سهمیه سوخت تاکسی‌ها براساس میزان پیمایش آنها در شهر باشد.

وی با بیان اینکه سازمان تاکسیرانی پیشنهاد خود را به وزارت کشور ارائه خواهد کرد، افزود: وضعیت تاکسی‌های خطی با یکدیگر متفاوت است؛ خطوطی وجود دارند که طول مسیر آنها سه کیلومتر است و در عین حال خطوط دیگری هستند که طول مسیرشان به ۳۵ کیلومتر هم می‌رسد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: ثابت بودن میزان سهمیه تاکسی‌ها، احتمال سوءاستفاده را ایجاد می‌کند همچنین اگر یک تاکسیران به طول واقعی فعال باشد باید به اندازه ترددهایش سهمیه داشته باشد.

قنادان در پایان گفت: فعلا جزئیات این پیشنهاد طراحی نشده اما کلیات آن این است که براساس میزان پیمایش به تاکسی‌ها سهمیه سوخت تعلق بگیرد. وزارت کشور نیز برای دریافت این پیشنهاد اعلام آمادگی کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

افزونه ضد فیشینگ درگاه بانکی

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزونه ضد فیشینگ درگاه بانکی با هدف شناسایی درگاه‌های جعلی پرداخت اینترنتی و آگاه ساختن سرویس گیرنده وب ساخته شده است. پلیس فتا می‌گوید: در فضای سایبری، ۶۷ درصد جرائم مربوط به کلاهبرداری‌های مالی است و پیش بینی می‌شود با استفاده از افزونه ضد فیشینگ درگاه بانکی، این آمار کاهش چشمگیری داشته باشد.

همشهری TV | هاشمی: تراموا به تهران می‌آید

همشهریهمشهری18 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ آقای یحیی جعفری صبح امروز با حضور در مجتمع قضایی شهید فهمیده، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌ها و مشکلات کارکنان این مجتمع قرار گرفت. وی همچنین در ملاقات مردمی، ​ به مطالبات مراجعان رسیدگی و با بررسی پرونده‌های قضایی دستور لازم را صادر کرد. رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران همچنین امروز به کانون اصلاح و تربیت رفت و پای درددل مددجویان این مجموعه تربیتی نشست. بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع‌های قضایی سطح شهر تهران ادامه دارد.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هفت صبح امروز - یکشنبه هفدهم آذرماه- با میانگین ۸۷ در وضعیت قابل قبول «سالم» ثبت شده است. بر این اساس شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌های پایش دائم از جمله میدان احمدآباد روی عدد ۸۲، خیابان استانداری روی عدد ۹۵، خیابان پروین و بزرگراه خرازی روی عدد ۶۷، خیابان دانشگاه روی عدد ۸۷ و خیابان رودکی روی عدد ۵۵ گزارش می‌شود. کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان از جمله مبارکه و نجف آباد با میانگین ۸۷، سجزی با میانگین ۵۷، شاهین شهر با میانگین ۹۷ و کاشان با میانگین ۹۵ در وضعیت قابل قبول «سالم» قرار دارد. ایستگاههای پایش هوای شهرهای خمینی شهر، زرین شهر، لنجان و دولت آباد در چهار ماه گذشته قطع است و از داده‌های این ایستگاهها اطلاعی در دست نیست. شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

نظرها

اخبار بیشتر