تأکید امام‌جمعه بجنورد بر تشدید نظارت بر قیمت‌ها
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
تأکید امام‌جمعه بجنورد بر تشدید نظارت بر قیمت‌ها

تأکید امام‌جمعه بجنورد بر تشدید نظارت بر قیمت‌ها

فارسخبرگزاری فارس |
امام‌جمعه بجنورد با تاکید بر نظارت بر قیمت ها در بازار گفت: باید این اقدام ادامه یابد تا گران فروشی در بازار ایجاد نشود و مردم بار بیشتری را تحمل نکنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه بجنورد، اظهار کرد: کوچک شمردن دین، آفت است و باید همواره در برابر دشمنان قوی بود.

وی با اشاره به برخی رویدادهای هفته گذشته گفت: عده‌ای اوباش به بهانه‌ای وارد خیابان‌های کشور شدند و به دنبال سوء استفاده از موضوع تغییر قیمت بنزین بودند.

امام جمعه بجنورد ادامه داد: نظارت بر قیمت‌ها باید به طور جدی ادامه پیدا کند تا گرانفروشان از نسبت به این کار عقب نشینی کنند.

وی، امنیت استان طی هفته گذشته را قابل قبول توصیف کرد و گفت: خراسان شمالی از جمله امن‌ترین استان‌های کشور بود و این نشان دهنده بلوغ سیاسی مردم این استان است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی از برگزاری راهپیمایی حمایت از امنیت کشور نیز خبر داد و گفت: در این راهپیمایی برای حمایت از امنیت و اقتدار کشور مردم بجنورد شعارهایی روشنگرانه سر می‌دهند.

وی در ادامه به هفته بسیج نیز اشاره کرد و افزود: امام راحل پایه گذار بسیج بود و این نهال اکنون پس از ۴۰ سال به ثمر رسیده است.

خطیب جمعه بجنورد بسیج را حاضر در همه میدان‌ها عنوان کرد و خاطرنشان کرد: روحیه بسیجی در کشورهای منطقه ایجاد شد و سوریه را از دست منافقان و داعش نجات داد.

وی در انتها گفت: این نهاد مقدس از نظر مالی و بودجه‌ای از بسیاری از نهادها کمتر و عقب‌تر است اما کارهای بسیار بزرگی را در کشور انجام داده و این‌ها در پرتو روحیه بسیجی است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

علت آتش‌سوزی در مغازه‌های ضلع غربی پاساژ پلاسکو اعلام شد

رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، سرکلانتر هفتم از آتش سوزی ۶ باب مغازه در مرکز پایتخت خبر داد و گفت: کارشناسان در برآورد اولیه خسارت وارده را ۲۵ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند. سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: ساعت ۰۵:۴۵ صبح روز گذشته تعدادی از شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و ماموران سرکلانتری هفتم را در جریان آتش سوزی گسترده در مغازه‌های ضلع غربی ساختمان پلاسکو (چهارراه استانبول) قرار دادند. سرکلانتر هفتم تصریح کرد: خوشبختانه این آتش سوزی، صدمات جانی به همراه نداشت. این مقام پلیسی، اضافه کرد: کارشناسان در محل حاضر هستند و تلاش ماموران برای یافتن علت دقیق حادثه ادامه دارد. وی در خصوص میزان خسارت وارده بیان کرد: در برآورد اولیه کارشناسان میزان خسارت وارده را حدود ۲۵ میلیارد ریال برآرود کرده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر