۲۰۰ عنوان برنامه در حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج نهاوند اجرا می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
۲۰۰ عنوان برنامه در حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج نهاوند اجرا می‌شود

۲۰۰ عنوان برنامه در حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج نهاوند اجرا می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
نهاوند - فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: همزمان با هفته بسیج ۲۰۰ عنوان برنامه در سطح حوزه ها و پایگاه های بسیج نهاوند اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار علی مختاری ظهر جمعه در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه نهاوند به هفته بسیج اشاره کرد و با بیان اینکه وظیفه سپاه و بسیج حفظ دستاوردهای نطام مقدس انقلاب اسلامی و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب است، گفت: هرجا که انقلاب نیاز داشته بسیجیان جان بر کف حضور فعال داشته‌اند و در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده‌اند.

وی تاکید کرد: بسیجیان در طول سال‌های بعد از انقلاب همیشه نقشه‌های دشمنان را خنثی و در راه اهداف انقلاب اسلامی حرکت کرده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند بسیجیان اجازه نخواهند داد خدشه‌ای به مسیر پر افتخار انقلاب اسلامی وارد شود و همیشه آماده هستند، گفت: در هفته بسیج امسال در شهرستان نهاوند بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج اجرا می‌شود.

وی افزود: در زمینه امداد رسانی و خدمت رسانی بسیجیان همیشه پیشقدم هستند و در شهرستان نهاوند نیز در خصوص ساخت خانه‌های مددجویانی که در سیل تخریب شده‌اند بسیجیان کمک بسیاری کردند.

سرهنگ مختاری تصریح کرد: بیش از ۳۰ گروه جهادی در مناطق مختلف نهاوند فعالیت دارند و در دهه فجر تعدادی از واحدهای مسکونی که توسط سپاه احداث و تعمیر شده‌اند به بهره‌برداری می‌رسند.

وی با بیان اینکه بسیجیان در عرصه‌های جهادی و کارهای فرهنگی و مقابله با جنگ نرم خدمات زیادی انجام داده‌اند، گفت: امروز بسیج به عنوان خار چشم دشمنان با قدرت در عرصه‌های مختلف درحال فعالیت است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند تصریح کرد: بسیج در بحث اقتصاد مقاومتی با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی وارد شده و با هدف ایجاد اشتغال و توجه به تولید داخل تسهیلات را به جوانان جویای کار ارائه می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: فرمان امام (ره) مبنی بر تشکیل بسیج نشان از آینده نگری ایشان برای انقلاب اسلامی است چراکه امروز می‌بینیم بسیج منشا خدمات بزرگی بوده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل

ویروسی که قرن‌هاست «جان» می‌گیرد + فیلم

ایسناایسنا23 ساعت قبل
مهم‌ترین علائم آنفلوآنزاصالحی با اشاره به مهم‌ترین علائم بیماری آنفلوآنزا، اظهار کرد: آنفلوآنزا طیفی از علائم را شامل می‌شود. طول دوره بیماری آنفلوآنزا سه تا پنج روز است و فرد باید استراحت کند. در عین حال اگر به این بیماری مبتلا شدند به مراکز درمانی مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرند. البته اگر بیمار دچار علائم تنفسی شده باشد، بیمار به اورژانس می‌آید و تحت مراقبت قرار می‌گیرد. اما اگر بیماری علائم تنفسی داشته و به درمان‌های خاص نیاز داشته باشد، تحت نظر قرار می‌گیرند.

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا20 ساعت قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسی

الفالف1 روز قبل
فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسیگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴ ۳۹۸۰۹۱۶۱۲۹سون هیونگ مین در ۱۲ ثانیه موفق شد در فاصله ۷۳ متری نسبت به دروازه برنلی ۶ بازیکن را جا بگذارد و سوپرگل بازی را به ثبت رساند.

نقد و بررسی پورشه کیمن ۷۱۸ مدل ۲۰۱۷

تابناکتابناک1 روز قبل
«پورشه کیمن ۷۱۸ / Porsche ۷۱۸ Cayman» نسل جدید از مدل کیمن یا باکستر برای پورشه است که به اختصار با نام پورشه ۷۱۸ هم شناخته می‌شود. کار تولید این نسل جدید از کیمن از سال ۲۰۱۶ کلید خورد و در میان تغییرات زیادی که در آن ایجاد کردند، مهم‌ترین تغییر، برداشتن موتور شش سیلندر خطی و گذاشتن یک موتور چهار سیلندر خطی به جای آن بود. اما پورشه توانست با وجود کاهش دادن سیلندرها، قدرت تولیدی خودرو را افزایش بدهد که این مسئله جالبی در علم بهره‌وری قدرت موتور است. در این ویدیو مدل ۲۰۱۷ از این خودرو به صورت کامل نقد و بررسی می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر