حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. بین‌المللی
حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر

حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر

حامیان «اوو مورالس» رئیس‌جمهوری مستعفی بولیوی بار دیگر در خیابان‌های پایتخت تظاهرات و نیروهای امنیتی نیز برای متفرق کردن آنها از گاز اشک‌آور استفاده کردند.

اعتمادآنلاین| رسانه‌های غربی گزارش دادند که حامیان مورالس روز گذشته (پنجشنبه) در خیابان‌های «لاپاز» تظاهرات کردند و اجساد چند فرد کشته‌شده در اعتراض‌های اخیر پس از خروج مورالس از بولیوی را تشییع کردند.

نیروهای امنیتی نیز وارد عمل شده و با شلیک گاز اشک‌آور درصدد متفرق کردن معترضان بودند.

حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر - 2حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر - 4حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر - 5حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر - 6حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر - 8حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر - 9حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر - 10حامیان مورالس با پلیس درگیر شدند + تصاویر - 11

منبع: منابع خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا8 ساعت قبل
در بازدید دکتر سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیئت همراه از بزرگترین و پیشروترین پارک فناوری روسیه، حمایتها و تسهیلات این پارک اعلام شد. به گزارش ایسنا، در بازدید دکتر سعید رضا عاملی از پارک نوآوری اسکولکوو (Skolkovo Innovation Center) که از نمادهای توسعه نوآوری در روسیه است، گزارشی از رویکردهای این پارک در توسعه علم، فناوری و نوآوری ارائه شد. گفتنی است این پارک به بزرگترین و پیشروترین پارک فناوری روسیه و همچنین بزرگترین پارک فناوری اروپا است. همچنین این پارک نوآوری حدود دوهزار استارتاپ را در خود جای داده است. در این دیدار همچنین دکتر عاملی و هیئت همراه از شبکه آزمایشگاه‌های حامی شرکت‌های دانش‌بنیان بازدید کرد و در این بازدید معاون بین‌الملل پارک نوآوری اسکولکوو گزارش کاملی از آخرین وضعیت این پارک ارائه داد.

فیلم| آتش‌سوزی مهیب در «دهلی نو»، دستکم ۴۳ کشته برجای گذاشت

فارسفارس15 ساعت قبل
به گزارش گروه بین‌‌الملل خبرگزاری فارس، در آتش‌سوزی مهیب در ساختمان کارخانه‌ای در «دهلی نو»، دستکم ۴۳ نفر جان خود را از دست دادند. بنا به گزارش شبکه روسی «راشاتودی»، در حادثه آتش‌سوزی در ساختمان یک کارخانه در پایتخت هند، دهها کارگر به دام افتادند و جان خود را از دست دادند. حادثه‌ آتش‌سوزی در اوایل ساعات امروز (یکشنبه) در حدود ساعت ۰۵:۳۰ به وقت محلی به وقوع پیوست و به سرعت تمامی ساختمان را فراگرفت. در زمان وقوع حادثه، دهها کارگر درون ساختمان کارخانه در «آناج ماندی» در نزدیکی مرکز شهر دهلی نو در خواب بودند. روزنامه «تایمز آو ایندیا» به نقل از معاون رئیس اداره آتش‌نشانی دهلی نو نوشت: «آتش‌سوزی در زمینی به مسافت ۶۰۰ فوت مربع به وقوع پیوست. داخل ساختمان بسیار تاریک است.

عکس/ منطقه توریستی کره شمالی افتتاح شد

5+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴9 ساعت قبل
روزنامه «القبس» کویت به نقل از منابع آگاه نوشت، حل اختلافات شورای همکاری خلیج فارس همچنان به توافق بر سر دیدگاه مشترک درخصوص روابط میان عربستان و قطر نیاز دارد. منابع مذکور پیرامون نشست شورای همکاری خلیج فارس در ریاض گفتند، برگزاری این نشست برای حل اختلافات اقدامی مثبت است اما این مسأله به روند شورای همکاری، حمایت از آن، مهمترین چالش‌های امنیتی و سیاسی موجود در منطقه و ضروروت همکاری برای مقابله با این چالش‌ها بازمی‌گردد. در این رابطه تحلیل‌گران روزنامه القدس العربی اعلام کردند، اظهارات اخیر محمد بن عبدالرحمان، وزیر خارجه قطر مسیر را برای حل و فصل بحران شورای همکاری خلیج فارس در نشست ریاض هموار می‌کند. نشست ریاض چند روز بعد برگزار می‌شود اما به نظر نمی‌رسد که در خصوص بحران دوحه اقدامی صورت گرفته باشد. وی تأکید کرد، موضوع بحران شورای همکاری خلیج فارس در دستورکار این نشست قرار نخواهد گرفت و تنها در حاشیه آن مطرح و به شکل دوستانه حل و فصل می‌شود.
الفالف17 ساعت قبل
گروه جهان الف، ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۰۹۱۶۰۶۲به گزارش الف به نوشته نیویورک تایمز این نقاشی‌ها زمانی کشیده شد که «ابو زبیده» – زندانی گوانتانامو – در این مرکز حبس بود و نشان دهنده تکنیک هایی «تایید شده» از شکنجه است که «حبس تنگاتنگ» نامیده می‌شود. به نوشته نیویورک تایمز، اینها تصاویری است که ابوزبیده از خود در حالی کشیده که مدت چهار سال در زندان‌های مخفی سیا حبس بود. این شیوه از شکنجه به تایید دولت جورج دابلیو بوش – رئیس جمهور سابق آمریکا – رسیده و زبیده نخستین کسی است که می‌گوید در آگوست ۲۰۰۲ در یک زندان مخفی سیا در تایلند با آن روش شکنجه شده بود. وی در مخفی‌ترین زندان گوانتانامو – کمپ ۷ – نگه داری می‌شود و در آنجا این تصاویر را کشید. نیویورک تایمز می‌نویسد براساس این برنامه شکنجه – که اکنون غیرقانونی شده – بیش از ۱۰۰ زندانی در مراکز مخفی سیا که برخی آنها را سیاه چال می‌خوانند، در معرض خشونت، انزوا و محرومیت از خواب قرار می‌گرفتند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
به گزارش مشرق، اعضای کمیته ورزشکاران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (Wada) خواستار ممنوعیت روس‌های از بازی‌های المپیک شدند. اتهامات روسیه مربوط به مخفی کردن دوپینگ ورزشکاران روسیه و ناسازگاری در داده‌های آزمایشگاه مبارزه با دوپینگ مسکو است. کمیته تطبیق وادا پیشنهاد داده تا روسیه به مدت ۴ سال محروم شود. البته کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) اعلام کرد ورزشکاران روس می‌توانند زیر پرچم المپیک در مسابقات شرکت کنند اما اکثریت اعضای کمیته ورزشکاران وادا اعتقاد دارند تنها پاسخ مناسب به روسیه محرومیت از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو و ۲۰۲۲ پکن است. تا امروز دوپینگ روسیه بر بازی‌های المپیک و پارالمپیک چیزه شده و باید از کسانی که قوانین را رعایت می‌کنند محافظت شود.

نظرها

اخبار بیشتر