۷۰۰ بسیجی در مناطق محروم کاشان در حال خدمت‌رسانی هستند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
۷۰۰ بسیجی در مناطق محروم کاشان در حال خدمت‌رسانی هستند

۷۰۰ بسیجی در مناطق محروم کاشان در حال خدمت‌رسانی هستند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
فرمانده سپاه کاشان با بیان اینکه بسیج خدمت به مردم‌ را سرلوحه امور قرار داده است، گفت: ۷۰۰ بسیجی در مناطق محروم کاشان در حال خدمت‌رسانی هستند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، سرهنگ مرتضی عمومهدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه کاشان بسیج را یک حرکت فرهنگی دانست و اظهار داشت: بسیج از مردم، با مردم و برای مردم‌کار می‌کند چراکه از اقشار مختلف بسیج فعالیت‌های گستردهای را انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه بسیجیان آتش به اختیار فی سبیل الله برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم خدمت‌رسانی میکنند، افزود: اجر بسیجیان را خدای متعال در آخرت می‌دهد چراکه بسیجیان با خدا معامله می‌کنند و بدون هیچ چشم داشتی به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.

فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف توسط اقشار مختلف بسیج ابراز داشت: بسیج نسبت به هیچ موضوعی بی تفاوت نیست و بر همین اساس بسیج در هر زمان که نیاز باشد خودجوش وارد شده و به مردم خدمت‌رسانی میکند.

وی با بیان اینکه بسیج در طول سال در قالب اردوهای جهادی به مردمی که دچار استضعاف شده باشد، خدمت‌رسانی می‌کند، گفت: بسیج نه منتظر دستور و نه منتظر امکانات است و بر همین اساس بسیجیان کاشانی در زلزله لرستان و گلستان خوش درخشیدند به نحوی که بیش از دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اقلام به مردم این مناطق زلزله زده کمک ارسال کردند.

عمومهدی با بیان اینکه ۷۰۰ نفر از بسیجیان به مناطق روستایی و محروم کاشان اعزام شدند، تصریح کرد: کشوری که حکومت دینی برپا کرده است دشمنان زیادی نیز دارد و بر همین اساس در طول سال آموزش‌های لازم به بسیجیان ارائه می‌شود و همین موضوع به نوعی عامل بازدارنده محسوب می‌شود.

وی ضمن اشاره به افزایش قیمت بنزین و نارضایتی به حق مردم اذعان داشت: متاسفانه برخی اشرار از این نارضایتی سوء استفاده کرده و موجب ناآرامی‌هایی شدند اما نیروهای انتظامی، نظامی، اطلاعاتی و به ویژه بسیجیان با قدرت در مقابل اشرار ایستادگی کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر