پیش بینی ایجاد ۲۵۷ هزار و ۳۷۰شغل در روستاها + جدول
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اقتصادی
پیش بینی ایجاد ۲۵۷ هزار و ۳۷۰شغل در روستاها + جدول

پیش بینی ایجاد ۲۵۷ هزار و ۳۷۰شغل در روستاها + جدول

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مطابق جدول عملکرد موسسات عامل در پرداخت تسهیلات به طرح های اشتغال روستایی و عشایری،پیش بینی ایجاد ۲۵۷۳۷۰ شغل برای قراردادهای منعقد شده وجود دارد.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تا کنون ۹۷۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال روستایی پرداخت شده است که پیش از این رامین اسدی، مدیر پروژه‌های سرمایه گذاری در برنامه‌های اشتغال و فراگیردر تشریح آخرین وضعیت عملکرد اعطای تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری گفت: تعداد کل طرح‌های ثبت نام شده در سامانه کارا ۸۹۴ هزار طرح است که از این تعداد ۵۱۳ هزار طرح به دستگاه‌های اجرایی ارسال و مورد بررسی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۵۴ هزار طرح در بانک‌ها وجود دارد که ۱۱۲ هزار طرح به مبلغ ۹۷ هزار میلیارد ریال در حال پرداخت تسهیلات هستند.

مدیر پروژه‌های سرمایه گذاری در برنامه‌های اشتغال و فراگیر درباره وضعیت طرح‌های اشتغال روستایی افزود: از تعداد ۵۱۳ هزار طرح تایید شده توسط دستگاه‌های اجرایی، تعداد ۲۵۴ هزار طرح به کمیته‌های فنی استان‌ها معرفی شده‌اند که سهم وزارت جهاد کشاورزی ۵۸ درصد، وزارت صمت ۱۶ درصد، سازمان میراث فرهنگی ۱۳ درصد و سایر دستگاه‌ها نیز ۱۳ درصد است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

جدول عملکرد موسسات عامل در پرداخت تسهیلات به طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری به شرح زیر است و مطابق این آمارها پیش بینی ایجاد اشتغال حدود۲۵۷۳۷۰ شغل است. جزئیات پرداخت تسهیلات طرح‌های پرداخت شده برای ۱۱۲۵۴۸ طرح با پیش بینی ۲۵۷۳۷۰ شغل به این صورت است که ۷۸ درصد مبالغ ابلاغ شده تا کنون پرداخت شده است و چهار بانک توسعه تعاون، بانک کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید تا پایان سال می‌بایست حدود ۱۰۱۲۳۷ طرح که تا کنون قرار داد منعقد کرده‌اند را پرداخت کند. این آمار تا نیمه اول آبان ماه ۹۸ می‌باشد.

پیش بینی ایجاد ۲۵۷ هزار و ۳۷۰شغل در روستاها + جدول - 7

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس کل بانک مرکزی هشدار داد؛ مردم دارایی‌های خود را در معرض ریسک خرید و فروش ارز قرار ندهند. بازار ارزبازار ارز هفته گذشته را با نوسان پشت سر گذاشت و قیمت دلار در پایان هفته به ۱۳ هزار تومان رسید. بازار بورس بازار بورس برخلاف بازار‌های موازی هفته پر رونقی را پشت سر گذاشت و نقدینگی قابل توجهی به این بازار وارد شد. بازار سکه و طلابازار سکه و طلا نیز به دلیل نوسانات بازار ارز هفته گذشته با نوسان زیادی همراه بود و قیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

نظرها

اخبار بیشتر