با آشوبگران با قاطعیت برخورد شود/ می‌خواستند بین مردم و رهبری فاصله بیفتد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
با آشوبگران با قاطعیت برخورد شود/ می‌خواستند بین مردم و رهبری فاصله بیفتد

با آشوبگران با قاطعیت برخورد شود/ می‌خواستند بین مردم و رهبری فاصله بیفتد

فارسخبرگزاری فارس |
نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: این اشرار دوره دیده و آموزش دیده اند و باید از این بیانات رهبری استفاده کرد و با اشرار به صورت قاطع برخورد کرد و در این برخورد نباید ملاحظه بکنید.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، آیت الله سیدمحمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز وامام جمعه کرج در خطبه‌های نماز جمعه گفت: در برخی در اثر کم‌کاری مسؤولین رهبری شخصا وارد میدان شده است در حالی که باید در قرارگاه باشد و کار فرماندهی را انجام دهند به ویژه در بحث‌های فرهنگی ایشان شخصا وارد میدان شده و در حال جهاد فرهنگی هستند و این ضعف بنده و شماست.

حسینی همدانی گفت: اخیرا هم آمریکا و دنبال روان حقیرش از آشوبگران حمایت کردند. هدف اصل فتنه اخیر این بود که بین مردم و رهبری فاصله بیاندازند اما غافلند. به متوهمند داخلی و شکست خوردگان خارجی عرض می‌کنیم این را خوب بدانید عهدی که با رهبری بسته‌ایم هرگز گسستنی نیست.

امام جمعه کرج گفت: این چند جمله حضرت آقا را که در ابتدای درس خارج فرمودند مجدد گوش کنید. یک نکته این بیانات این بود که خط مردم از اشرار جداست. این اشرار دوره دیده و آموزش دیده‌اند و باید از این بیانات رهبری استفاده کرد و با اشرار به صورت قاطع برخورد کرد و در این برخورد نباید ملاحظه بکنید.

رئیس شورای فرهنگ عمومی ااستان البرز تصریح کرد: تخریب خط مقاومت از عراق و لبنان شروع شد و می‌خواستند آن را به ایران بکشانند و مجموعه مقاومت از کار بیافتد. در این فتنه اخیر مردم و مطالباتشان خیلی زود به حاشیه رفت و فضا غبارآلود شد؛ اینجا رهبری معظم انقلاب وارد صحنه شد و چند جمله گفت و جلوی خسارت‌ها را گرفت و مسیر درست را روشن کرد که ابعاد این حرکت هوشمندانه رهبری بعدا روشن‌تر خواهد شد.

حسینی همدانی با اشاره به حضور بی نظیر مردم ولایتمدار استان البرز که فتنه دیگری را خنثی کردند، اظهار کرد: این حرکت در دفاع از اسلام و انقلاب انجام شد و مکر دشمنان را آشکار و خنثی کرد با گذر زمان زوایای بیشتری از این فتنه بازگو خواهد شد.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خطیب جمعه کرج عنوان کرد: ایثار و مقاومت نیروی انتظامی که از لحظات نخست در محل حادثه حضور پیدا کردند ابتدا با مدارا، تذکر و رفعت برخورد کردند و سپس با روبرو شدند با اشرار و جدا شدن مردم از آنها با اقتدار در کنار سپاه، شبانه روز برای آرامش و برقرارق حالت عادی در جامعه تلاش کردند، ستودنی است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: سپاه در کنار نیروهای ناجا، پلیس و همچنین اعضای شورای تامین و دستگاه اطلاعاتی خدمات ارزنده‌ای را در این مقابله با این فتنه ارائه کردند.

خطیب جمعه کرج با تاکید بر اینکه مدیریت هر فرد در بحران‌ها و حوادث ثابت می‌شود، گفت: ما شاهد بودیم که رهبر معظم انقلاب بحران‌های زیادی را مدیریت کرده بحران هایی که برای براندازی هر نظام کافی بود اما ایشان با آرامش انقلاب را به سمت اهدافش حرکت داد.

حسینی همدانی گفت: در زمان رهبری آیت الله خامنه‌ای فتنه‌ها، حوادث و رویداد‌های بسیاری رخ داد که مدیریت ایشان در این بحران‌ها مثال زندنی است.

وی به سیاست‌های اصل ۴۴، ورود سرمایه و مدیریت مردم در عرصه اقتصادی که با برخی کوتاهی‌های مسئولان عملیاتی نشد، اشاره کرد و گفت: آنها پاسخگو باشند نامگذاری سال و هدفمند کردن فعالیت برای هر سال از دستاوردهای رهبری است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز بیان کرد: یکی دیگر از درایت‌های ایشان در بحران‌ها اعتماد به مردم و تحلیل دقیق حوادث برای مردم بود، اکنون برخی تیر پیکان را به سمت رهبری گرفته اما باید قدردان این نعمت باشند.

وی به تحریم‌های علمی که برای کشور ما روا داشته‌اند اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری با جنبش نرم افزاری بسترهای علمی را در کشور فراهم کردند، اکنون ما در ابعاد مختلف، علمی، پزشکی، دارویی، تجهیزاتی و نظامی در جهان حرف برای گفتن داریم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تریبون مقاومت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد.

لحن و رفتار آمریکا بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه آنها عوض شد

مهرمهر1 روز قبل
رئیس جمهور در پنجاهمین مجمع عمومی بانک مرکزی درباره اتفاقات اخیر گفت: لحن و رفتار آمریکا بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه آنها عوض شد و مجبور به عقب نشینی شدند.

لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد لحظات وحشت و ترس از زبان نظامیان آمریکایی مستقر در عین الاسد

نماز جمعه ۲۷دی به امامت رهبر معظم انقلاب در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- صفحه ریحانه منتسب به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب پستی به بهانه برگزاری نماز جمعه ۲۷ دی به امامت رهبر معظم انقلاب در مصلی امام خمینی (ره) منتشر کرده است. به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، صفحه ریحانه منتسب به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)، رهبر معظم انقلاب پستی به بهانه برگزاری نماز جمعه ۲۷ دی به امامت رهبر معظم انقلاب در مصلی امام خمینی (ره) منتشر کرد که به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمیا أیها الذین آمنوا إذا نودی للصلاة من یوم الجمعة فاسعوا إلیٰ ذکر الله وذروا البیع ذٰلکم خیر لکم إن کنتم تعلموندر آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در طلیعه گام دوم انقلاب، نماز جمعه این هفته به امامت حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و با حضور پر شور مردم بصیر و انقلابی در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و ملت مؤمن و سرافراز ایران اسلامی بار دیگر صحنه‌هایی از همبستگی، شکوه و عظمت خود را به نمایش خواهند گذاشت. توضیح بیشتر در مورد این مراسم و نحوه حضور نمازگزاران محترم از طریق ستاد نماز جمعه تهران اعلام خواهد شد.» بیشتر بخوانید: تصاویری از ۴۰ سال حضور رهبر معظم انقلاب در نماز جمعهانتهای پیام/

سومین سالگرد رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در این مراسم اقای جهانگیری با اشاره به حوادثی، چون به شهادت رساندن سردار سلیمانی، جان باختن تعدادی از مردم کرمان در مراسم تشییع سردار شهید، سقوط هواپیمای اوکراینی و حادثه اتوبوس سوادکوه گفت: برآوردن خواست ملت ایران و انتظار مقام معظم رهبری در تحقق انتقام سخت از دولت جنایتکار آمریکا که اعلام کرده بود اگر ایران عکس العملی انجام دهد ما ۵۲ نقطه ایران را مورد هدف قرار می‌دهیم، با حمله موشکی به پایگاه عین الاسد ثمره شیرین و ماندگاری به جای ماند.

انتشار کتابی با موضوع جهل تاریخی ترامپ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، اخیرا کتابی در آمریکا منتشر شد که در آن به رفتارهای ناشی از ناآگاهی‌های تاریخی و جغرافیایی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پرداخته شده است. این کتاب در بردارنده مطالبی از ناآگاهی آمریکایی‌ها از اطلاعات تاریخی دیگر ملت‌ها و همچنین جهل خجالت آور از تاریخ خودشان است. در این کتاب از کودکان آمریکایی خواسته می‌شود مثل رئیس جمهور کشور، از تاریخ کشورشان بی خبر نباشند. نویسنده می‌افزاید, درباره پیامد جهل تاریخی, تبعاتی رسواتر از جهل ترامپ را نمی‌توان مشاهده کرد, ترامپ وعده داد آمریکا را به دوران طلایی اش باز می‌گرداند در حالی که از گذشته کشور خود هیچ اطلاعی ندارد. در این کتاب از کودکان آمریکایی خواسته می‌شود مثل رئیس جمهور کنونی کشور, به تاریخشان ناآگاه نباشند, زیرا جهل جامعه به تاریخ کشور, دموکراسی را از درون به مخاطره می‌افکند.

نظرها

اخبار بیشتر