بزرگترین عامل خنثی‌کننده آشوبگران خود مردم هستند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. سیاسی
بزرگترین عامل خنثی‌کننده آشوبگران خود مردم هستند

بزرگترین عامل خنثی‌کننده آشوبگران خود مردم هستند

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: بزرگترین عامل خنثی‌کننده آشوبگران خود مردم هستند و در این میان  مردم با بصیرت و فهیم کشورمان با تاسی و احترام به فرامین رهبری نقش خود را با فاصله گرفتن از آشوبگران به خوبی ایفا کردند.

حجت الاسلام محمدباقر محمدی‌لائینی در خطبه‌های عبادی و سیاسی امروز نماز جمعه ساری ضمن دعوت مردم مازندران به راهپیمایی روز یکشنبه در محکومیت اغتشاشات اخیر در ساری با بیان اینکه مردم ایران با بصیرت و معرفت‌شان میدان را برای آشوب‌گران خالی و صف خودشان را از آنان جدا کردند، اظهار کرد: ملت ایران نشان داده که به آرمان‌های انقلاب خیانت نکرده و اینان آشوبگرانی بوده‌اند که قصد براندازی انقلاب را دارند.

وی با اشاره به هفته بسیج تصریح کرد: بسیج عقبه استراتژیک نظام و مملکت و پشتوانه سپاه و قوای مسلح است، ازاین رو برای توسعه کمی و کیفی بسیج باید برنامه، سیاست و چشم‌انداز مشخص برای آینده داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه یکی از مهمترین فلسفه نماز جمعه ایجاد تقوا در دل‌ها است، گفت: تقوا، پرهیزکاری و رعایت حلال و حرام بسیار توصیه شده است و همه به تقوا سفارش شده‌اند چراکه تقوا راه نجات، عامل رستگاری و رهایی از جهنم است.

امام جمعه ساری خاطرنشان کرد: تقوا و اخلاق نیکو راه رسیدن به بهشت بوده و برای رسیدن به عبودیت نیاز است، واجبات را ترک نکنیم و حرام را مرتکب نشویم.

خبری: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

محمدی‌لائینی افزود: همه افراد نیازمند به هدایت خداوند متعال هستند و می‌فرمایند اگر ما دست تو را نمی‌گرفتیم ممکن بود به کفار تکیه کنید.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در جمع فعالان اقتصادی نکات کارشناسی از جمله میدان تولید، میدان جنگ واقعی است و نباید دست، پشت و دل تولید کنندگان را خالی کنیم، مطرح کردند.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: رهبر انقلاب در بخش دیگر از سخنانش فرمودند که تصور پایان تحریم در یکی دو سال آینده باطل است، اگر تحریم‌ها برداشته هم شود نباید به امید واردات بود و به آن اتکا کرد.

امام جمعه ساری گفت: رهبر معظم انقلاب همچنین فرمودند که مطبوعات تنها به مشکلات واحدهای تولیدی نپردازند بلکه موفقیت‌های این واحدها را نیز منتشر کنند.

محمدی‌لائینی به تصمیم مقام معظم رهبری در مورد افزایش بنزین اشاره کرد و یادآور شد: این تصمیم حکیمانه رهبری با الحاق الهی بوده است، گرچه ممکن است تحلیل این تصمیم برای ما مشخص نباشد، البته امام راحل نیز هر تصمیمی که سران قوا می‌گرفتند، تایید می‌کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگارمهر، حجت‌الاسلام محمد مختاری ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند با اشاره به اینکه معنای توکل تنبلی و تن پروری نیست، اظهارکرد: معنای حقیقی توکل، تلاش و کوشش و در نهایت واگذاری نتیجه به خداوند است. امام جمعه موقت بیرجند با تبیین روز وحدت حوزه و دانشگاه و سالروز شهادت آیت‌الله شهید دکتر مفتح بیان‌کرد: آرمان شهید مفتح اعتلا و رشد کشور با دو بال علم و ایمان بود. امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه منابع انرژی باید مدیریت شود، ادامه‌داد: باید پرسید که چرا مسئولین یک شبه متوجه این موضوع شده و درصدد اصلاح آن برآمدند و تاکنون چه می‌کردند. مختاری یادآور شد: سؤال این است که چرا نسنجیده و نپخته اصلاح قیمت بنزین صورت گرفت و با لجاجت سیاسی در سال‌های قبل سهمیه بندی سوخت دولت قبل لغو شد. وی گفت: چرا با یک شیب ملایم اصلاح قیمت بنزین صورت نگرفت و از قبل در این زمینه به صورت صادقانه با مردم سخن گفته نشد.

نظرها

اخبار بیشتر