راهپیمایی محکومیت اغتشاشگران در شهرستان‌های استان تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی
راهپیمایی محکومیت اغتشاشگران در شهرستان‌های استان تهران

راهپیمایی محکومیت اغتشاشگران در شهرستان‌های استان تهران

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
مردم شهرری، شهرقدس، قرچک، پیشوا، دماوند و فیروزکوه ظهر امروز در محکومیت حرکت آشوبگرانه عده‌ای در کشور راهپیمایی و تجمع در حمایت از امنیت و اقتدار کشور برگزار کردند.

به گزارش مشرق، مردم شهرری، شهرقدس، قرچک، پیشوا، دماوند و فیروزکوه ظهر امروز جمعه در اقدامی خودجوش و با شور و شعور برای جدا کردن صف خود از آشوبگران و حمایت از بیانات رهبری، راهپیمایی کردند.

مردم ضمن اینکه اقدامات برهم زنندگان امنیت به ویژه تخریب‌کنندگان اموال عمومی و شخصی مردم را محکوم کردند از مسوولان خواستند نسبت به حل مشکلات معیشتی حساس بوده و در این راه با برنامه و پرقدرت پیش روند.

خروش مردم ری در انزجار از آشوبگران

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرری در حمایت از امنیت و اقتدار کشور ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه از مصلی بزرگ آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) تا میدان شهرری راهپیمایی کردند.

مردم بابصیرت شهرری ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر و اقدامات آشوبگران، انزجار خود را از دشمنان انقلاب و فتنه‌گران اعلام و ثابت کردند نظام و رهبری خط قرمزشان است.

راهپیمایان در طول مسیر با سردادن شعارهای «مرگ بر آشوبگر»، «مرگ بر آمریکا»، «راه نفوذ دشمن مسدود باید گردد»، «راه نجات امت، حمایت از ولایت»، «رئیسی حمایتت می‌کنیم» و «فتنه‌گر منافق نابود باید گردد»؛ برخورد شدید قضایی با عوامل ایجاد ناامنی و آشوب را خواستار شدند.

مردم مومن و غیور شهرری که در همه عرصه‌ها بصیرت خود را اثبات کرده‌اند و شهدای پیشگامان انقلاب اسلامی، سند افتخار و اثبات ولایتمداری مردم ری است، در اعتراضات اخیر به گرانی بنزین، با درایت و بصیرت رفتار کردند و با آنکه از وضعیت اقتصادی و گرانی‌ها ناراضی هستند، اما اجازه سوء استفاده به مزدوران و منافقان را ندادند و امروز با حضور خود در دفاع از امنیت، برگ زرین دیگری از روزهای پرافتخار این دیار را به کتاب تاریخ انقلاب اسلامی اضافه کردند و اعلام داشتند تا آخرین نفس پای انقلاب، رهبری و خون شهدا ایستاده‌ و این را به عمل ثابت کرده‌اند.

راهپیمایی باشکوه مردم شهرقدس در محکومیت آشوبگران/ تیر خلاص مردم بر پیکره عوامل استکبار

خیابان‌های شهرقدس امروز شاهد حضور مردم ولایتمدار و با بصیرتی بود که پس از آشوب‌های چند روز اخیر برخی اشرار و عوامل استکبار و اهامت به ساحت مقدس قرآن کریم به میدان آمده بودند.

مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان قدس، ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه، با حضور باشکوه خود در خیابان‌ها برگ زرین دیگری در دفتر تاریخ این شهر به ثبت رساندند.

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

مردم بصیر شهرقدس در این راهپیمایی پرشور ضمن محکومیت اقدامات اخیر آشوبگران، اشرار و عوامل استکبار، بر برخورد قاطع و جدی دستگاه قضایی و امنیتی با این افراد تاکید کردند تا درس سختی به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی داده شود.

مردم شهرقدس با طی کردن مسیر میدان مصلی تا میدان آزادی ضمن مخابره پیام ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن و تشکر از عوامل نظامی، انتظامی و امنیتی برای برقراری مجدد امنیت و آرامش در شهرقدس، بر پیگیری جدی مطالبات خود از دولت تاکید کردند.

شهرقدس در چند روز ابتدای این هفته، یکی از کانون‌های اساسی آشوب و اغتشاش در استان تهران بود که راهپیمایی باشکوه امروز مردم تیر خلاصی بر پیکره بی جان اشرار و عوامل استکبار بود.

راهپیمایی اعلام انزجار مردم قرچک علیه آشوبگران برگزار شد

راهپییمایی با شکوه مردم قرچک نسبت به اغتشاشات اخیر در قرچک با حضور مردم ولایت مدار شهرستان قرچک از مقابل مسجد جامعه تا ابتدای ورودی شهر با شعار مرگ بر استکبار، مرگ بر منافق و مرگ بر اشوبگر طی کردند.

درراین راهپییمایی مردم اعلام انزجار خود را از اعتشاشات اخیر اعلام کردند و تخریب اموال عمومی توسط عده‌ای معلوم حال محکوم کردند.

امام جمعه قرچک در این راهپییمایی گفت: اعتشاشات اخیر شهرستان را محکوم می‌کنیم چرا که تخریب اموال عمومی و آتش زدن بانکها خواسته مردم نبوده و نخواهد بود. این تخریبها زیبنده دشت ورامین نیست و این اتفاقات و حوادث از بیرون شهرستان هدایت می‌شود.

وی گفت: راهپیمایی امروز نشان داد که صف مردم از آشوبگران جداست و مطالبات به حق خود را در نهایت آرامش و امنیت پی گیری می‌کنند.

راهپیمایی محکومیت اغتشاشگران در پیشوا برگزار شد

ظهر امروز بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه مردم ولایت مدار و انقلابی و با بصیرت شهرستان پیشوا با حضور پرشور مردم انقلابی از صحن مطهر جعفربن موسی الکاظم (ع) تا میدان امام خمینی (ره) علیه آشوب گران و اغتشاشگران و پیگیری مطالبات خود به تظاهرات پرداختند.

در پایان راهپیمایی حجت الاسلام و المسلمین باقری امام جمعه پیشوا به بیان سخنانی در مورد محکومیت اشرار و پیگیری مطالبات مردمی پرداخت.منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر