قیمت دلار در شب عید چقدر می‌شود؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تجارت‌نیوز
  4. اقتصادی
قیمت دلار در شب عید چقدر می‌شود؟

قیمت دلار در شب عید چقدر می‌شود؟

تجارت‌نیوزخبرگزاری تجارت‌نیوز |
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران می‌گوید: چنانچه فرایند فعلی ادامه‌دار باشد و در بازار ارز میزان تقاضا کمتر از عرضه باشد پیش‌بینی ما نیز حاکی از این است که قیمت دلار تا پایان سال در کانال ۱۱ تا ۱۲ هزار تومان خواهد ایستاد.

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت دلار تا پایان سال گران خواهد شد؟ به تجارت‌نیوز گفت: جز رئیس کل بانک مرکزی هیچ مقام مسئولی در تعیین نرخ دلار نقشی ندارد. آنچه مشخص است روند فعلی سیاست‌های بانک مرکزی تا پایان سال ادامه‌دار است.

مجتبی صفایی افزود: پیش‌بینی بازار هم حاکی از این است که تا شب عید در قیمت دلار اتفاق محسوسی نخواهد افتاد و همچنین نوسان زیادی در قیمت دلار نخواهیم داشت. باید اشاره کرد که افزایش قیمت دلار در بازرسی‌های اصناف نیز اختلال ایجاد می‌کند.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

او در ادامه اظهار کرد: چنانچه فرایند فعلی ادامه‌دار باشد و در بازار ارز میزان تقاضا کمتر از عرضه باشد پیش‌بینی ما نیز حاکی از این است که قیمت دلار تا پایان سال در کانال ۱۱ تا ۱۲ هزار تومان خواهد ایستاد. البته ممکن است که برخی رفتارهای هیجانی دامنه نوسان قیمت دلار را در روزهای نخست سال نوی میلادی افزایش دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری3 روز قبل
هر چند زنان آزاردیده در این پرونده جنجالی به پول می‌رسند اما تبرئه شدن واینستین و حتی عذرخواهی نکردن او از قربانیان می‌تواند لکه لنگ نظام قضایی آمریکا باشد. کاترین کندال، بازیگر ۵۰ ساله آمریکایی و یکی از زنان حاضر در پرونده واینستین است که در ۱۹۹۳ آزار جنسی دیده است. از جمله اتهام‌هایی که علیه واینستین مطرح شده می‌تواند به یک مورد تجاوز در سال ۲۰۱۳ و یک مورد آزار شدید جنسی در ۲۰۰۶ اشاره کرد. واینستین از زمان بازداشت در ماه می‌۲۰۱۸ با سپردن وثیقه آزاد است و البته دادگاه میزان وثیقه او را از یک میلیون دلار به پنج میلیون دلار افزایش داد. دلیل آن هم از کار انداختن عمدی ابزاری است که متهم‌ها را در زمان آزاد بودن با وثیقه ردیابی می‌کند.
ایلناایلنا2 روز قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

رمز پویا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
استفاده از رمز پویا از تاریخ اول دی به منظور افزایش امنیت کاربران برای انجام تمام تراکنش‌ها اجباری است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ با وجود اینکه پرداخت‌های اینترنتی اخیرا مورد استقبال قرار گرفته، اما مشکلات امنیتی را نیز برای کاربران ایجاد کرده است. در همین راستا بانک مرکزی برای جلوگیری از سودجویی‌ها و افزایش ضریب امنیت پرداخت‌های اینترنتی مدتی است اعلام کرده، بانک‌ها باتوجه به در نظر گرفتن شرایط بهره‌برداری مناسب از سامانه‌های پیامکی و موبایلی در تراکنش‌های خرید غیرحضوری و انتقال وجه شتابی، باید از رمز پویا استفاده کنند و کلیه رمز‌های دوم ثابت نیز از تاریخ ۱۵ دی ماه غیرقابل استفاده خواهند بود.

نظرها

اخبار بیشتر