کسی که شرارت می‌کند؛ حتی اگر کسی را نکشد حکمش قتل است / متاسفانه مقام معظم رهبری در بعضی از قسمت‌ها به خط مقدم آمده‌اند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. سیاسی

کسی که شرارت می‌کند؛ حتی اگر کسی را نکشد حکمش قتل است / متاسفانه مقام معظم رهبری در بعضی از قسمت‌ها به خط مقدم آمده‌اند

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
اقتصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: فاصله انداختن بین رهبر و ملت اصل فتنه است که با ترفند می خواهند به این نتیجه برسند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج افزود: متوهمان داخلی و شکست خوردگان خارجی غافل از این هستند که عهدی که با رهبری بسته‌ایم هرگز گسستنی نیست.

وی اظهار داشت: آمریکا و اذناب پلیدش از انقلابی بودن مردم ایران ناراحت هستند و با حمایت از اوباش و پس از آن ناامیدی از آن‌ها گفتند که ایران باید دست از انقلابی‌گری بردارد که یک پاسخ بیشتر برای آن نداریم و آن هم «مرگ بر آمریکا» است.

وی گفت: ‌متاسفانه مقام معظم رهبری در بعضی از قسمت‌ها به خط مقدم آمده‌اند در صورتیکه باید در قرارگاه باشند که این از ضعف من و شماست.

تمام تلاش دشمنان نابودی نظام اسلامی است

امام جمعه کرج ادامه داد: ‌تمام تلاش دشمنان نابودی و تضعیف نظام اسلامی است که با تدبیر رهبر معظم کشور ما دارنده قدرت مقابله با تحریم‌ها و قدرت نظامی شده‌ایم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از حضور کم نظیر و بی نظیر مردم انقلابی استان البرز و مابقی استان‌ها که در هفته گذشته درگیر فتنه بنزینی بودند، قدردانی کرد و گفت: از خدا سپاسگذاریم که مکر دشمنان را آشکار و خنثی کرد.

وی همچنین از رهبر معظم انقلاب که با درایت و حکمت خود کشور را به سوی اهداف بلند هدایت می‌کند و از مردم بصیر ایران و به خصوص مردم البرز که موقعیت حساس را تشخیص دادند و با صلابت صف خود را از دشمنان جدا کردند نیز قدردانی کرد.

حسینی همدانی از نیروی انتظامی که با ایثار و مجاهدت از لحظات اولیه قائله وارد عرصه شدند و ابتدا با مدارا و رافت اقدام کردند و بعد با شرارت عده‌ای با اقتدار عمل کردند و به کمک برادران مجاهد سپاه پاسداران که شب و روز نداشتند تا آرامش را برقرار کنند و حالت عادی را در استان و بقیه مناطق برقرار کنند نیز قدردانی کرد.

وی همچنین از خدمات اعضای شورای تامین و سربازان گمنام امام زمان (عج) و از نیروهای امداد و آتش نشانی و شهرداری و اورژانس و رسانه نیز قدردانی کرد و گفت: بسیج نیز مظلومانه و مقتدر ولی با نشاط و سرزنده و خستگی ناپذیر و باصلابت در عرصه دفاع از جان و مال و ناموس مردم حاضر بود.

امام جمعه کرج بیان داشت: بسیج با کمبودهای زیاد و با دست خالی ایستادگی کرد و نگذاشت که دشمن در این مقطع موفقیتی به دست آورد.

وی با تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: یکی از عنایات الهی به ایران تشکیل بسیج به دستور امام راحل بوده که نیرویی هستند که از آحاد مختلف مردم تشکیل شده و روحیه شهادت طلبی و خلوص دارند و هدف مشترکی دارند.

وی از دلاوری‌های شهدای مظلوم و جانبازان این چند روز نیز یاد کرد و افزود: این آزمایش و فتنه هم با رهبری و هدایت رهبر معظم انقلاب و کمک مردم از سر ما گذشت.

نماینده ولی فقیه در استان البرز ادامه داد: مرکز شرارت‌های آمریکا، اسرائیل، منافقین و خاندان منحوس پهلوی تلاش کردند فتنه فراگیر شود و ارکان نظام از هم فاصله بگیرند.

تخریب خط مقاومت را از عراق و لبنان شروع کردند

وی گفت: دشمنان برای رسیدن به هدف خود تخریب خط مقاومت را از عراق و لبنان شروع کردند و می‌خواستند به ایران بکشانند تا این چرخه از کار بیافتد و در این فتنه مطالبات به حق مردم به حاشیه کشانده شود.

امام جمعه کرج اضافه کرد: در حالیکه دیده بان بصیر و حکیم با حکمت الهی وارد میدان شد و جلوی گسترش خسارات به مردم را گرفت.

وی افزود: ‌ با نگاه منصفانه به شرایط کشور و جهان و رصد درست حاکمان دنیا متوجه می‌شویم که شجاع‌تر، با تدبیرتر و هوشمندتر از رهبر انقلاب کسی در بین رهبران جهان دیده نمی‌شود ضمن اینکه در جهان اسلام نیز کسی به جامعیت ایشان وجود ندارد.

حسینی همدانی یادآور شد که مدیریت فرد را باید در بحران‌ها و فشارها محک زد به طوریکه در بحران هایی که در زمان مدیریت رهبر معظم انقلاب در کشور به وجود آمده و توانست کشتی انقلاب را به سلامت در دریای متلاطم به آرامی پیش ببرد بسیار قابل اهمیت است.

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

وی گفت: به طوریکه اولین بحران همان ارتحال امام (ره) ‌بود که شوک بزرگی به کشور وارد کرد و دشمنان در همان زمان چنگ و دندان نشان دادند ضمن اینکه در دورانی بود که تاسیسات زیربنایی و صنایع کشور در دوران دفاع مقدس خسارات زیادی دیده بودند و ذخایر ارزی کشور به شدت کم شده بود.

امام جمعه کرج با بیان اینکه در این دوران حساس مسئولیت رهبری به عهده رهبر معظم انقلاب افتاد، افزود: امام راحل در خصوص ایشان نقطه نظرات مثبتی داشتند به طوریکه در زمان حیات خود گفتند که «آقای خامنه‌ای یکی از بازوهای پرتوان جمهوری اسلامی است که مثل خورشید روشنی می‌بخشد. متعهد و مبارز در خط مستقیم اسلام است. من ایشان را بزرگ کرده‌ام و سرمایه انقلاب است و به حق شایسته رهبری است و با بودن ایشان خلاء رهبری نخواهید داشت».

وی ادامه داد: ‌ همچنین سید حسن نصرالله نیز پنج سال پس از جنگ ۳۳ روزه در لبنان گفت که رهبر معظم انقلاب در زمان اوج حملات اسراییل به لبنان گفتند که «این جنگ مثل جنگ خندق و احزاب است که باید به خدا توکل کنید که بعد از پیروز شدن به خوشی می‌رسید که چیزی جلودار آن نیست».

حسینی همدانی با بیان اینکه مدیریت بحران کار بسیار سختی است که بعضی مواقع موحب سقوط بعضی از دولت ها می‌شود، افزود: بحران‌های داخلی در کشور ما ریشه خارجی دارد.

وی به بعضی از بحران‌های داخلی در کشور ما از سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: ‌ نمونه این بحران‌ها اتفاق تیرماه سال ۶۸، قتل‌های زنجیره‌ای در دی ماه سال ۷۷، حوادث کوی دانشگاه در سال ۷۸، نامه بی شرمانه ۱۲۷ نماینده مشارکتی مجلس ششم در بهار سال ۸۲ است که در این نامه این نمایندگان مشارکتی خواستار نوشیدن جام زهر از سوی رهبر انقلاب شده بودند.

یکی از نمایندگان مشارکتی مجلس ششم عضو شورای شهر در البرز شد

نماینده ولی فقیه در استان البرز تصریح کرد: یکی از این ۱۲۷ نماینده که این نامه را نوشته بودند متاسفانه برای عضویت در شورای اسلامی شهر در استان البرز مورد تایید قرار گرفت.

وی، بحران در انتخابات مجلس هفتم، تحصن تعدادی از نمایندگان مجلس هفتم، فتنه سال ۸۸، فتنه سال ۹۶ و فتنه سال ۹۷ را از دیگر بحران هایی دانست که با تدبیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب به سلامت گذشت.

امام جمعه کرج همچنین تحریم‌های شدید اقتصادی، اصلاح قانون مطبوعات، ‌شکل گیری مطبوعات زنجیره‌ای در اجرای بعضی پروژه‌ها مثل نافرمانی مدنی، فروپاشی از درون، مقاومت مدنی و فشار از پایین و چانه زدن از بالا را از دیگر این بحران‌ها دانست و گفت: رهبر معظم در خصوص پروژه فروپاشی از دورن و بالارفتن فشارها گفتند که اگر فشار بیاورید حادثه کربلا تکرار می‌شود نه صلح امام حسن (ع).

وی گفت: ‌ دشمنان تلاش کردند تا با انواع فتنه‌ها و تحریم‌ها ما را از فضای علمی دنیا عقب بنشانند که رهبری بحث جهاد علمی را مطرح کردند که پس از آن شاهد موضوع هسته ای شدن ایران، تولید داروهای راهبردی و پیوستن به باشگاه فضایی و …شدیم.

با وسوسه شیطان صفتان در دلتان تردید به وجود نیاورید

نماینده ولی فقیه در استان البرز افزود: با وسوسه شیطان صفتان در دلتان تردید به وجود نیاورید و شکرگذار داشتن این نعمت الهی (رهبر معظم انقلاب) باشید.

امام جمعه کرج در ادامه با اشاره به حوادث چند روز اخیر بیان داشت: خط اشرار از مردم جداست و کسی که شرارت می‌کند و آتش به خانه‌های مردم می‌اندازد حتی اگر کسی را نکشد حکمش قتل است زیرا ترس به جان مردم انداخته است.

وی تاکید کرد که خدا برای امنیت خیلی حرمت قایل است پس شهدای این روزها شهدای امنیت و اقتدار هستند. این مطلب برایم مفید است بلی ۰ نفر این پست را پسندیده‌اند

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم| مجادله یک دانشجو با رئیسی درباره رهبر انقلاب

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ تغییر طرح بنزینی دولت در مجلس آینده

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

وصول هزار میلیارد تومان مالیات شناسایی شده تا پایان آبان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما‏، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان اینکه این سازمان، امسال تا پایان آبان، ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان مالیات شناسایی نشده را شناسایی و معرفی کرده است، گفت: سازمان امور مالیاتی هم برای این مالیات‌ها، برگ تشخیص صادر کرده که حدود هزار میلیارد تومان از این مبلغ وصول شده است. وی اضافه کرد: یکی از اولویت‌ها و رویکرد‌های مهم سازمان بازرسی کشور‏، پیگیری و شناسایی بستر‌های فسادزا و اصلاح آن است که بخش قابل توجهی از این بستر‌ها باید توسط قوه مجریه‏، اصلاح شود. حجت الاسلام و المسلمین درویشیان گفت: بخشی از این بستر‌ها هم ناشی از قوانین و مقررات است که باید اصلاح شود. وی تاکید کرد: فساد، خط قرمز سازمان بازرسی و دستگاه قضایی است و بدون هیچ اغماضی با آن برخورد می‌کنیم. حجت الاسلام و المسلمین درویشیان ادامه داد: در سازمان بازرسی کل کشور هم تخلفی انجام شود حتما برخورد می‌کنیم.

باور استعدادها، راهی برای مقابله با تحریم‌های آمریکا و اروپا

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی دستاورد‌ها و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان گفت: نیرو‌های علمی و دانش بنیان باید مورد توجه قرار گیرند، در این جلسه مسائلی در رابطه با مشکلات این شرکت‌ها اعم از در حوزه تامین اجتماعی، فضای کسب و کار، مالیات، گمرک و مجوز‌ها مطرح شد، اما مگر غیر از دولت این موضوع به جای دیگری ربط دارد، چرا باید کاری کنیم فضای کسب و کار مشکل پیدا کند، دولت می‌تواند لایحه فوریتی در این باره به مجلس بیاورد و مشکلات را حل کند. آقای پزشکیان با بیان اینکه رئیس دولت و معاون وزیر می‌گویند وضعیت کسب و کار بد است و ما رتبه صد و چندمی در فضای کسب و کار داریم چه کسی باید این وضع را اصلاح کند، ادامه داد: ما در دو موضوع هسته‌ای و موشک‌ها نگاه ویژه و تعهد سیاسی داشتیم و با قدرت حرفمان را در دنیا به کرسی نشاندیم و امروز می‌دانید قادریم کارمان را انجام دهیم، مسوولان ارشد مملکت باید بپذیرند با دانشمندان و جوانان می‌شود مملکت را درست کرد اگر پیشنهادی برای حل مشکلات دارند می‌توانند آن را به مجلس بیاورند ما هم با تمام قدرت آماده همکاری هستیم. آقای پزشکیان گفت: نیازمند عزم و اراده ملی و اعتماد به جوانان هستیم، برای حل مشکلات شرکت‌های دانش بنیان کارگروهی متشکل از وزارتخانه‌های اقتصاد، کار، علوم، بانک مرکزی و سازمان ثبت تشکیل و با کمیسیون‌های مربوط به مجلس هماهنگی شود، به این شرکت‌ها اختیاراتی داده شود و با تعهد و عزم و اراده از آن‌ها حمایت و دفاع کنیم. نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر قرار است مقابل آمریکا و تحریم‌ها بایستیم باید به مغز‌ها و استعداد‌ها باور داشته باشیم، اگر آن‌ها را باور و حمایت کنیم، آمریکا، اروپا وهیچ قدرتی نمی‌تواند ما را زمین گیر کنند بلکه از بحران هم نجات پیدا می‌کنیم؛ راه نجات ممکلت علم و دانش است و نمایندگان نیز با قدرت پشتیبان این امر هستند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
به گزارش خبر فوری، خبرهای منتشر شده از برخی سایت‌های خبری صهیونیستی حاکی از این است که نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و روسیه در سوریه با هم درگیری مختصری پیدا کرده‌اند. از می‌۲۰۱۸ درگیریهای مرزی بین نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و ایران و روسیه بیشتر شده است. با این حال، اگر گزارش فوق درست باشد احتمال درگیری هوایی روسیه و متحدانش با اسرائیل بالاتر می‌رود. این جنگنده می‌تواند با هواپیماهای دیگر که با سرعت و ارتفاع بیشتری پرواز می‌کنند به راحتی درگیر و پیروز شود. قدرت هوایی روسیه و رژیم صهیونیستیهم روسیه و هم رژیم صهیونیستی از توان هوایی بالایی برخوردارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اصولگرایان می‌گویند آرای قشر مذهبی تماما متعلق به آنهاست و قشر غیرمذهبی متعلق به اصلاح‌طلبان! اصولگرایان می‌گویند آرای قشر فرودست جامعه متعلق به آنهاست و آرای قشر ثروتمند - یا به تعبیر آن‌ها اشراف‌زاده و مرفهین بی‌درد - متعلق به اصلاح‌طلبان. در ثانی اگر چنانچه گفته شد او در تشخیص خود در مورد پایگاه و بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان اشتباه بوده باشد، در نتیجه می‌توان نتیجه گرفت که آن بخش از بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان که در طبقه مذهبی و حاشیه‌نشین قرار می‌گیرند، رای خود را از اصلاح‌طلبان دریغ خواهند کرد. ماجرا فقط این نیست؛ افزایش قیمت بنزین غالب بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان را از این جریان ناامید خواهد کرد؛ چراکه دست‌کم این نوع اجرای طرح بنزینی و نیز در تقابل با وعده‌های اصلاح‌طلبان در مورد شفافیت است. از طرفی، بنزین فقط یکی از دلایل نارضایتی بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان از عملکرد این جریان است.

نظرها

اخبار بیشتر