خط قرمز بسیج امنیت نظام است/ناکارآمدی‌ باعث بی‌اعتماد مردم می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. حوادث
خط قرمز بسیج امنیت نظام است/ناکارآمدی‌ باعث بی‌اعتماد مردم می‌شود

خط قرمز بسیج امنیت نظام است/ناکارآمدی‌ باعث بی‌اعتماد مردم می‌شود

فارسخبرگزاری فارس |
سردار حسن شاهوارپور گفت: شاهواردشمنان ما از آمریکا تا آل سعود بدانند که امروز بسیج و بسیجی خط قرمزش امنیت نظام است هرکس به امنیت نظام و مردم تعدی کند بسیج تمام قد در مقابل او خواهد ایستاد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان پیش از خطبه‌های نماز جمعه اهواز با تبریک هفته بسیج و اشاره به فداکاری بسیجیان در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: بعد از جنگ عده‌ای به دنبال انحلال بسیج و ادغام نیروهای مسلح بودند همان کاری را که با کمیته‌ها کردند اما بسیج بی توجه به این حرفهای بی‌ارزش وارد صحنه خدمت به مردم شد.

وی ادامه داد: کار فرهنگی و تربیتی را بسیج در مساجد آغاز کرد و این حرکت برکات زیادی را برای نظام اسلامی و انقلاب داشت.

شاهوارپور با اشاره به نقش کلیدی بسیج در حوادث تلخ همچون سیل و زلزله اظهار داشت: خدمات فراوانی در سیل اخیر خوزستان توسط بسیجیان به مردم انجام گرفت بسیج در خدمت رسانی به سیل‌زدگان گمنام درخشید از اولین دقایق سیل تا امروز در کنار مردم ماند و به آنها کمک کرد.

وی اضافه کرد: گروه‌های جهادی بسیج در کنار مردم محروم خوزستان هستند و با حداقل امکانات در دورترین نقاط استان به مردم خدمت می‌کنند.

فرمانده سپاه خوزستان گفت: گردان‌های امام حسین با رویکرد دفاعی در تمام شهرهای خوزستان حضور دارند و آماده مقابله با هر اقدام دشمن هستند.

خبری: اخبار حوادث دیروز

شاهوار با بیان اینکه امروز کارآمدی و ناکارآمدی موضوع بسیار مهمی است تاکید کرد: ناکارآمدی‌ها به این باز می‌گردد که عده‌ای به راه انقلاب و خط امام اعتقاد ندارند و همین ناکارآمدی‌ها باعث می‌شود به اعتماد مردم خدشه وارد شود.

وی ادامه داد: با این همه سرمایه عظیمی که به برکت خون شهدا داریم باید مسؤولین در تصمیمات و اقدامات خود توجه ویژه کنند و به شایستگی به مردم خدمت نمایند.

فرمانده سپاه خوزستان با اشاره به اغتشاشات اخیر خاطر نشان ساخت: عده‌ای اعتراض نرم مردم را که به جا و شایسته بود مورد سوءاستفاده قرار دادند و قصد داشتند تا به اموال عمومی آسیب بزنند و به نوامیس مردم تعرض کنند.

وی ادامه داد: دشمنان ما از آمریکا تا آل سعود بدانند که امروز بسیج و بسیجی خط قرمزش امنیت نظام است هرکس به امنیت نظام و مردم تعدی کند بسیج تمام قد در مقابل او خواهد ایستاد و با تمام وجود از اهداف امام بزرگوار و شهدای گرانقدر و اوامر مقام معظم رهبری دفاع خواهد کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این مرد ادامه داد: صورت هیچ کسی را نمی‌دیدم و چند روزی به همین حالت بودم. این متهم ادعا کرد: وقتی به خانه این پیرمرد رفتم او با یک لیوان آب میوه از من پذیرایی کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. آن‌ها وقتی فهمیدند که از سوی پیرمرد هدف تجاوز قرار گرفته‌ام پیشنهاد دادند از او انتقام بگیرم. وی افزود: در این نقشه تصمیم گرفتم اموال و سرمایه پیرمرد تنها را بالا بکشم. بنا به این گزارش، تجسس‌های پلیسی برای دستگیری دو همدست مرد انتقام جو ادامه دارد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی آغاز شد

مهرمهر19 ساعت قبل
الفالف17 ساعت قبل
گروه حوادث الف، ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۰ ۳۹۸۰۹۲۰۰۵۴حمیدرضا گودرزی وکیل محمدعلی نجفی در گفت‌وگو با فارس در مورد اعلام حکم موکلش از جنبه عمومی قتل میترا استاد گفت: حکم «نجفی» صادر شده اما هنوز به صورت رسمی به ما ابلاغ نشده است. وی افزود: آنچه در سامانه اعلام شده است رای دادگاه به محکومیت قتل عمد است. ** گفتنی است روزنامه شرق امروز مدعی شده بود: نجفی به ٧/۵ حبس محکوم شده است که ۶ سال قابل اجرا است.

جلوه‌هایی از زیبایی شب‌های برفی در تکاب/تصاویر

13+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر