قیمت کالاهای ضروری افزایش داده نشود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اقتصادی
قیمت کالاهای ضروری افزایش داده نشود

قیمت کالاهای ضروری افزایش داده نشود

مهرخبرگزاری مهر |
ایلام - امام جمعه ایلام گفت: به بهانه اصلاح قیمت بنزین، قیمت کالاهای ضروری افزایش داده نشود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار در خطبه‌های نماز جمعه شهر ایلام اظهار داشت: دولت باید تلاش کند قیمت کالاهای ضروری افزایش داده نشود و قیمت کالاها را تثبیت کند.

وی افزود: اصلاح قیمت بنزین حواشی را در کشور ایجاد کرد، زیرا بنزین تنها کالای مصرفی محسوب نمی‌شود بلکه یکی از شاخص‌های اقتصاد عمومی کشور نیز به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: تجربه‌ گذشته نشان داد با افزایش قیمت بنزین قیمت کالاهای دیگر نیز افزایش می‌یابد و باعث فشار اقتصادی بر قشر ضعیف جامعه می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

امام جمعه ایلام گفت: کشور ایران دو برابر آمار میانگین جهانی مصرف بنزین دارد، دولت باید تلاش کند این وضعیت را بهبود بخشیده و خودروهای عمومی در شهرها را افزایش دهد تا فشار زیادی بر مردم وارد نشود.

کریمی تبار با بیان اینکه بدون شک افراد اغتشاشگر حسابشان از مردم جدا است، افزود: اقدامات اخیر آشوبگران نشان از آموزش و سازماندهی این نیروها توسط بیگانگان داشت، به طوری که کشورهای استکباری خود به این موضوع اعتراف و اعلام کردند از ماه‌های قبل برای چنین روزی برنامه‌ریزی کرده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا3 روز قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

رمز پویا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
استفاده از رمز پویا از تاریخ اول دی به منظور افزایش امنیت کاربران برای انجام تمام تراکنش‌ها اجباری است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ با وجود اینکه پرداخت‌های اینترنتی اخیرا مورد استقبال قرار گرفته، اما مشکلات امنیتی را نیز برای کاربران ایجاد کرده است. در همین راستا بانک مرکزی برای جلوگیری از سودجویی‌ها و افزایش ضریب امنیت پرداخت‌های اینترنتی مدتی است اعلام کرده، بانک‌ها باتوجه به در نظر گرفتن شرایط بهره‌برداری مناسب از سامانه‌های پیامکی و موبایلی در تراکنش‌های خرید غیرحضوری و انتقال وجه شتابی، باید از رمز پویا استفاده کنند و کلیه رمز‌های دوم ثابت نیز از تاریخ ۱۵ دی ماه غیرقابل استفاده خواهند بود.

نظرها

اخبار بیشتر