لزوم نظارت مستقیم بر نرخ کالاها
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. سیاسی

لزوم نظارت مستقیم بر نرخ کالاها

لزوم نظارت مستقیم بر نرخ کالاها - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به سخنرانی حکیمانه رهبر در خصوص افزایش قیمت بنزین با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بهترین راهکار را در این زمینه اتخاذ کردند، گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین، لازم است بر نرخ کالاها، به طور مستقیم، نظارت صورت گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد موسوی فرد در خطبه‌های نماز جمعه امروز (یکم آذر ماه) در اهواز اظهار کرد: رعایت تقوای از واجبات الهی است که خود و نمازگزاران را به تقوا توصیه می‌کنم.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به برخی روایات در خصوص دروغ گفتن افزود: انسان مومن ممکن است بخیل شود یا دست به گناهان بزنند اما انسان مومن هرگز دورغ نمی‌گوید زیرا دروغ با ایمان قابل جمع نیست.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: همانگونه که اهل بیت در خط مقدم بودند باید سیاستمدارن و مسوولان در نظام مقدس اسلامی در خط مقدم باشند. مسوولان در نظام حکومت اسلامی هرگز دروغ نمی‌گویند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به هفته بسیج عنوان کرد: اولین بسیجی امیر المومنین (ع) است و در تمام امور یک بسیجی واقعی را تمرین می‌کردند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد با اشاره به برگزاری اولین نماز جمعه در سال ۵۹ در اهواز ادامه داد: امروز چهلمین سالگرد نخستین نماز جمعه در اهواز است که نخستین امام جمعه آقای جنتی و دومین امام جمعه حجت الاسلام و المسلیمن طاهری و سومین امام جمعه آیت الله جزایری بودند که من نیز چهارمین امام جمعه اهواز هستم.

وی در خصوص برخی مسائل در روزهای اخیر گفت: در هفته گذشته بنا به مصالحی سکوت کردیم که واجب بود.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: در پی حوادث اخیر مقام معظم رهبری با سخنرانی حکمیانه خود یک بار دیگر کشتی طوفان زده انقلاب را از غرق شدن نجات دادند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد ادامه داد: در پی افزایش قمیت بنزین حضرت آقا می‌توانستند چند راه را انتخاب کنند. مقام معظم رهبری از روز اول مخالف سریع افزایش قیمت بنزین بودند که این موضع گیری چند اشکال داشت. اگر رهبر دستور طرح توقف افزایش قیمت بنزین را می‌دادند از همان روز اول رسانه‌های استکباری حاکمیت دو گانه در کشور را رقم می‌زدند، زیرا مجموعه سران سه قوه با نظر کارشناسی یک تصمیم گرفتند و حاکمیت نظام که ولایت فقیه است تصمیم دیگر.

وی افزود: ایراد دوم در این راهکار این است که اگر حضرت آقا طرح را متوقف می‌کردند بهانه‌ای به دست آنها می‌دادند که عنوان می‌کردند ما می‌خواستیم کار کنیم ولی نگذاشتند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: سومین ایراد این راهکار هم این است که اگر این طرح متوقف می‌شد سنگ بنای درستی گذاشته می‌شد که بعدها و در هر دولت دیگری از رهبری خواسته می‌شد در این گونه موارد ورود و طرح‌ها را متوقف کنند. اگر این طرح را متوقف می‌کردند لازمه این کار این بود که هر گاه دولت و مسوولان نظام مقدس اسلامی می‌خواستند طرحی را اجرا کنند با اعتراضات و به خیابان رفتن باید طرح متوقف می‌شد، بنابراین اگر این طرح متوقف می‌شد سنگ روی سنگ بند نمی‌ماند.

وی عنوان کرد: راهکار دیگر سکوت و عبور از حوادث بود که این راه نیز به صلاح کشور نبود زیرا از فردای آن روز بنا بود که مجلس نمایندگان در قالب طرح دو فوریتی برای توقف این طرح ارائه کنند که با این کار بین نمایندگان مجلس اختلاف ایجاد می‌شود و آتش بیشتری بین سران سه قوه کشیده می‌شد.

خبری: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

امام جمعه اهواز ادامه داد: ایجاد هماهنگی بین سه قوه و تصمیمات راهبردی پیشگیرانه از اصلی‌ترین وظایف رهبر ی است که باید در زمان‌های حساس رهبر ورود کنند و تصمیم بگیرند.

وی بیان کرد: سومین راهکار در این زمینه همین راهکار بود که حضرت آقا با اصل طرح موافقت کردند و فرمودند جزئیات در تخصص من نیست.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: امت اسلامی باید از شرایطی که در طول تاریخ رخ داده عبرت بگیرند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری به فکر سالم ماندن نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

امام جمعه اهواز با اشاره به عدم اطاعت برخی از مردم و مسوولان از فرامین مقام معظم رهبری گفت: برای بیدار شدن امت اسلامی از خواب چقدر باید هزینه کرد.

وی با اشاره به وارد شدن خسارتی به اموال عمومی تصریح کرد: این کارها نمونه‌های از این است که دشمن و آمریکا با این فشارها می‌خواهند بین مردم و نظام شکاف ایجاد کنند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان خاطر نشان کرد: اگر امنیت در کشور نباشد اقتصاد، نماز و امامت وجود نخواهد داشت. اگر تمام قدرت‌ها با هم جمع شوند. تا تفرقه بین مردم و نظام جمهوری اسلامی بیندازند هرگز نخواهند توانست.

حجت الاسلام و المسلیمن موسوی فرد با تاکید بر لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای فعال شدن تولید داخلی و کارخانجات و همچنین بستن مرزهای اسلامی است اگر اقتصاد مقاومتی اجرا می‌شد امروز چنین مشکلاتی نداشتیم حرف آقا را گوش ندادیم و کار خودمان را می‌کنیم.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند جوان لایق، کارآمد، شایسته و متدین انقلابی برای انتخابات ریاست جمهوری آینده انتخاب شود و به او رای دهید.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد، گفت: مقرر شده بود که در ۵ تا ۶ سال گذشته قیمت بنزین با شیب ملایم و سالانه ۲۰ درصد افزایش یابد اما مجلسی‌ها چرا در این زمینه اقدام نکردند.

امام جمعه اهواز با اشاره به تحصیل برخی از فرزندان مسوولان در خارج از کشور گفت: برخی جوانان ما با حقوق کمی دارند و برخی تنها یارانه دارند و تعدادی نیز یارانه هم ندارند باید دستمزدهای نجومی تعدیل یابد که با این کار بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وی در خوزستان عنوان کرد: اگر حقوق نمایندگان مجلس مانند قشر ضعیف و در حد دو میلیون تومان باشد و همچنین همه راه‌های دیگر به روی آنها بسته باشد چه کسی می‌خواهند نماینده مجلس باشد.

امام جمعه اهواز با اشاره به عدم پرداخت حقوق برخی کارگران گفت: برخی از کارگران ۴ تا ۶ ماه حقوق نگرفتند این افراد چگونه می‌توانند صدای خود را به گوش مسوولان برسانند باید فضای ایجاد شود تا با برنامه ریزی این افراد بتواند صدای خود را به مسوولان برساند.

وی بیان کرد: در پی افزایش قیمت بنزین برای تثبیت ماندن نرخ کالاها باید نظارت مستقیم و دقیق انجام شود و مردم نیز همراهی کنند ما در طول ۸ دفاع مقدس و ۴۰ سال همه شرایط را تحمل کرده‌ایم و حالا نیز تحمل می‌کنیم.

امام جمعه اهواز عنوان کرد: از نیروهای مسلح، ‌بسیجیان و همه افرادی که دست اغتشاشگران را کوتاه کردیم تشکر می‌کنیم و می‌گویم همچنان مطالبه ما مردم نظارت مستقیم بر بازار است.

وی با اشاره به راهپیمایی فردا گفت: فردا از میدان مولوی حرکت خواهیم کرد و تودهنی بزرگی به آمریکا خواهیم زد و یک بار دیگر حمایت خود را از رهبر اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام

لزوم نظارت مستقیم بر نرخ کالاها - 35

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه شهادت مامور پلیس وسط شهر شادگان {این فیلم حاوی تصاویر خشن است}

خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
یکی از ماموران واحد گشت کلانتری ۱۱ شهرستان شادگان در پی تیراندازی فردی مسلح به شهادت رسید. به گزارش مهر، یکی از مأموران نیروی انتظامی صبح امروز ۱۲ آذر ماه در پی تیراندازی فردی مسلح در شهرستان شادگان پس از مجروح شدن و انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده به شهادت رسید. مأموران یگان امداد شهرستان شادگان بلافاصله فرد ضارب را تعقیب کرده و با درگیری مسلحانه از ناحیه دو پا ضارب را مجروح کرده و در نهایت او را دستگیر کردند و سلاح به کار رفته کشف شد.

روایت «روحانی» از صحبت تلفنی با رئیس جمهور آمریکا

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، رئیس جمهور، در بیست‌و‌ششمین همایش بیمه و توسعه گفت: مشاورین و همراهان من را قانع کردند و در آخرین لحظات ترک نیویورک پاسخ تلفن رئیس جمهور آمریکا را دادم. انتهای پیام/

آیا رهبری دغدغه معیشت مردم را ندارند؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، مدت‌هاست که مردم ایران با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند و معیشت آن‌ها دچار مشکل شده است. سوالی که شاید به ذهن برخی برسد این است که آیا رهبر انقلاب اسلامی دغدغه معیشت مردم را ندارند؟ برای پاسخ به این سوال بیانات رهبر انقلاب درباره این موضوع کنار هم قرار گرفته و در قالب یک ویدئو منتشر شده است. بیشتر بخوانید: روایت دیده نشده رهبر انقلاب درباره نشان خارجی یک لباس ساخت داخل + فیلمانتهای پیام/

فیلم | مردان مسلح با m۱۶ در درگیری‌های ماهشهر چه کسانی بودند؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم گفت‌وشنود رهبر انقلاب با مدیر کارخانه‌ای مازندرانی که ۸۰۰ کارمندش دچار معلولیت حرکتی هستند

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، مدیرعامل این شرکت که خودش تمام عمر روی صندلی چرخ‌دار زندگی کرده، تمام ۸۰۰ کارگر کارخانه‌اش را از میان توان‌یابان انتخاب کرده و معتقد است روشی که انتخاب کرده در مقابل شیوه‌های سرمایه‌داری نوین است. او اعتقادی به اتوماسیون ندارد و معتقد است که در این وضعیت بحران بیکاری نباید با اتوماسیون، جلوی اشتغال را گرفت. شعار جالبی هم دارد؛ می‌گوید: «ما چون محدودتریم، سازنده‌تریم.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

شرط روحانی برای دیدار با ترامپ در سفر اخیر به نیویورک (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

ویروس جدید آنفالونزا تاکنون جان چه تعدادی از ایرانی‌ها را گرفته است؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - چهارشنبه ۱۳ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

اظهارات امروز روحانی و نامه رییس اتحادیه کانون وکلا به او + فیلم

خبری1 روز قبل

پنجمین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس یازدهم - مشهد

ایسنا1 ساعت قبل

دخیا: رشفورد تمام کننده خیلی خوبی است؛ اگر مثل بازی با تاتنهام کار کنیم، می‌توانیم منچسترسیتی را شکست بدهیم

طرفداری1 ساعت قبل

پیش بازی اینتر-آ اس رم؛ زورآزمایی کونته و فونسکا با لشکری از مصدومان (به همراه نظرسنجی)

طرفداری1 ساعت قبل

ویدیو؛ گل روز باشگاه یوونتوس - الساندرو دل پیرو به لاتزیو (۱۹۹۴)

طرفداری1 ساعت قبل

راهبرد فرهنگی سند دانشگاه آزاد ارتقای فرهنگ قرآن و عترت بین دانشگاهیان است

ایسنا1 ساعت قبل

اعضای هیئت اجرایی انتخابات در قم معرفی شدند

مهر1 ساعت قبل

قلعه‌نویی: بیشترین ضربه را ما از داوری‌ها خورده‌ایم/ از جیب خودم و دوستانم برای نساجی خرج کردم

ایسنا1 ساعت قبل