مدیران اجرایی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه معرفی شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
مدیران اجرایی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه معرفی شدند

مدیران اجرایی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه معرفی شدند

ایسناخبرگزاری ایسنا |
در مراسم اختتامیه مجمع عمومی ABU (اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه) که امروز (۲۲ نوامبر) برگزار شد، نمایندگان شبکه «کی بی اس» کره جنوبی و «آر آر آی» اندونزی برای یک دوره سه ساله دیگر به عنوان اعضای شورای اجرایی ABU انتخاب شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از صفحه رسمی «ای بی یو» ‌، در جریان پنجاه و ششمین دوره از مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه که امروز در شهر توکیو برگزار شد، ‌ رادیو و تلویزیون ملی ازبکستان نیز به عنوان یکی دیگر از اعضای جدید شورای اجرایی ای بی یو معرفی شد.

نمایندگانی از رادیو و تلویزیون ملی ازبکستان در کنار شبکه «کی بی اس» کره و «آر آر آی» اندونزی فعالیت خود را به عنوان اعضای جدید شورای اجرایی «ای بی یو» از ژانویه سال ۲۰۲۰ آغاز خواهند کرد.

اعضای ثابت اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه، همچنین «یانگ سونگ دونگ» (Yang Sung – dong) مدیر شبکه KBS کره را به عنوان معاون جدید «ای بی یو» ‌ انتخاب کردند. «یانگ» فعالیت خود را از ژانویه ۲۰۲۰ به عنوان معاون جدید به مدت دو سال آغاز خواهد کرد.

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

«یانگ» در بیانیه‌ای درباره انتصاب جدید خود بیان کرد: «بسیار مفتخرم که این فرصت را در اختیار دارم تا به عنوان معاون «ای بی یو» ‌ فعالیت داشته باشم و امیدوارم بتوانم از توانایی مدیریتم در این منصب برای رسیدن به اهداف «ای بی یو» استفاده کنم.» ‌

«ابراهیم ارن» از «تی آر تی» ترکیه و «سون یوشنگ» نیز به فعالیت خود به عنوان دیگر معاونان «ای بی یو» ‌ ادامه خواهند داد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر