کاشانی‌ها در اعلام برائت از آشوبگران حماسه آفریدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. سیاسی
کاشانی‌ها در اعلام برائت از آشوبگران حماسه آفریدند

کاشانی‌ها در اعلام برائت از آشوبگران حماسه آفریدند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مردم کاشان پس از اقامه نماز جمعه علیه آشوب‌های اخیر راهپیمایی کردند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، مردم بصیرت کاشان بار دیگر حماسه‌های عظیم خلق کردند و با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بیعت مجددی کردند و خط بطلانی بر توطئه دشمنان و استکبار جهانی زدند.

کاشانیها پس از اقامه نماز جمعه در میعادگاه مصلی بقیه الاعظم کاشان با مشت‌هایی گره کرده و با غریو مرگ‌بر آمریکا و مرگ‌ بر اسرائیل انزجار خود را از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دادند و بار دیگر بر جدایی راهشان از آشوبگران مهر تایید زدند.

پیر و جوان و مرد و زن در هوای سرد پاییزی باز دیگر حماسه آفریدند و بصیرت خود را با مشت‌های گره به رخ جهانیان کشاندند و اعلام کردند که تا پای جان به پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی می‌کنند.

محمدرضا خداشناس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه انقلاب اسلامی به برکت وجود رهبر معظم انقلاب با سرعت به سمت کمال پیشرفت می‌کند، اظهار داشت: مردم کاشان از همان ابتدا راه خود را از آشوبگران جدا کردند و خوشبختانه هیچ مورد خاصی در این شهرستان رخ نداد.

این شهروند کاشانی با بیان اینکه بصیرت مردم یکی از عوامل بازدارنده از وقوع آشوب در شهرستان کاشان شده است، افزود: برخی از افراد به بهانه افزایش نرخ بنزین در برخی شهرهای کشور آشوب به راه انداختند در حالی که افزایش نرخ بنزین بهانهای برای شروع آشوب‌هایشان بود.

وی با بیان اینکه ملت ایران‌ یکپارچه به نشانه انزجار از آشوبگران راهپیمایی کردند، ابراز داشت: مردم کاشان نیز به تاسی از سایر هم‌وطنان خود امروز را با مشت‌هایی گره کرده انزجار خود را از آشوبگران اعلام کردند.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

زهرا جمالی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه مردم کاشان همواره در زمان‌های حساس به خوبی از نظام مقدس جمهوری اسلامی پشتیبانی کردند، اظهار داشت: ملت ایران اجازه نمی‌دهد که خون هزاران شهید والامقام‌ این مرز و بوم پایمال شود و بر همین اساس امروز برای انزجار از فتنه گران در راهپیمایی شرکت کردند.

این شهروندان کاشانی با بیان اینکه مردم و به ویژه مسئولان باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند، افزود: رهبر معظم انقلاب با تدابیر ویژهای در برابر افزایش نرخ بنزین موضعگیری کردند اما مسئولان در این قضیه به خوبی عمل نکردند.

وی با بیان اینکه دولت باید در این چهار سال اخیر علاوه بر ادامه اجرای سهمیهبندی بنزین قیمت‌ها را نیز به آرامی افزایش می‌دادند، ابراز داشت: دولت در اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین و افزایش نرخ آن بی‌سلیقه‌گی کردند چراکه باید از چند روز قبل زمینه را برای مردم مهیا می‌کردند.

اکرم تقی زاده نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه تا پای جان از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع میکنیم، اظهار داشت: وجود امنیت به مراتب در اولویت بالاتری نسبت به گرانی بنزین دارد و بر همین اساس مردم کاشان از همان ابتدا با بصیرتی که به خرج دادند راه خود را از اغتشاش گران جدا کردند.

این شهروند کاشانی با بیان اینکه مردم کاشان بار دیگر حماسه آفریدند، افزود: مردم کاشان بار دیگر ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی با مشت‌های گره‌کرده به نشانه انزجار از استکبار جهانی نشان دادند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نحوه تعیین نرخ عوارض نوسازی مشخص شد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
همچنین در تبصره این ماده آمده است: مؤدیانی که از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون ظرف مدت یکسال نسبت به تعیین تکلیف نحوه پرداخت عوارض نوسازی معوق خود اقدام نمایند، مشمول بخشودگی جرایم عوارض می‌شوند. تصویب اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولتنمایندگان مجلس با یک فوریت طرح اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولت موافقت کردند. نماینده مردم اصفهان افزود: از آنجا که هزینه سفر‌های خارجی از محل بیت المال تهیه می‌شود، لازم است در شرایطی که بسیاری از مردم در تامین نیاز‌های اساسی خود دچار مشکل هستند تامین هزینه سفر‌های خارجی نظام‌مند و علت سفر نیز مشخص شود. رئیس جمهور یک ساعت فرصت خواهد داشت در خصوص بودجه و مسائل مختلف کشور سخنرانی کند و سپس لایحه بودجه را تقدیم رئیس مجلس خواهد کرد. به گفته آقای نوبخت بودجه امسال نسبت به بودجه سال گذشته بیش از ۵ درصد رشد داشته است.

اصلاحات بن سلمان شکاف جامعه سعودی را بر ملا کرد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه‎؛ روزنامه گاردین چاپ انگلیس در مقاله‌ای نوشت تغییراتی که محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی به بهانه اصلاحات و در پیش گرفتن سیاست باز در مقابل جهان اعمال کرده است, شکاف‌ها و تناقض‌های موجود در جامعه سعودی را بر ملا می‌کند. با بررسی تغییراتی که بن سلمان اعمال کرده است، تناقض‌ها و شکاف‌های بزرگی در جامعه سعودی آشکار می‌شود. این روزنامه نوشت پیشتر نیز برخی در جامعه سعودی خواستار تغییرات مشابهی بودند هرچند احتمال خشمگین شدن مردم آنان را نگران می‌کرد. گاردین در این مقاله به گزارش ماه گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر درباره افزایش سرکوب و تجاوزات از زمان روی کار آمدن بن سلمان بر سر قدرت اشاره کرده است. دیده بان حقوق بشر اعلام کرده بود که اصلاحات واهی بن سلمان با گسترش بازداشت‌ها و شکنجه مخالفان سیاست‌های او، هزینه سنگینی داشته است.

فیلم/دوربین مخفی: فست فود با سس بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین21 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- عضو فراکسیون «نمایندگان ولایی» مجلس با بیان اینکه وقتی یک سلبریتی گاهی اوقات در ایام سال چندین میلیارد تومان دستمزد می‌گیرد چرا باید معاف از مالیات باشد، گفت: ای کاش می‌شد این موضوع را به همه‌پرسی گذاشت که مشخص شود چند درصد مردم با معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها موافق هستند. بیشتر بخوانید: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این تصمیم غیرقانونی است و می‌تواند باعث کاهش درآمد دولت شود و این مسئله باید در مجلس بررسی شود، چرا که نباید همه چیز به دلخواه دولت باشد. وی گفت: این سبک تصمیمات، تصمیمات مناسبی نیست و‌ ای کاش می‌شد این موضوع را به همه‌پرسی گذاشت که مشخص شود چند درصد مردم با معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها موافق هستند. وی گفت: این سبک تصمیمات، تصمیمات مناسبی نیست و‌ ای کاش می‌شد این موضوع را به همه‌پرسی گذاشت که مشخص شود چند درصد مردم باموافق هستند. عضو فراکسیون روحانیت مجلس تصریح کرد: چرا یک سلبریتی که خود عنوان می‌کند ماهانه ۱۰ هزار دلار برای فرزندش در خارج از کشور ارسال می‌کند باید از مالیات معاف شود؟ آن سلبریتی که فرزند خود را در آمریکا به دنیا می‌آورد چرا باید معاف از مالیات شود؟ انتهای پیام/
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد19 ساعت قبل
خواست تشکیل ائتلاف عربی اروپایی علیه ایرانوزیرخارجه رژیم صهیونیستی که برای شرکت در پنجمین دور کنفرانس موسوم به «گفت‌وگوهای مدیترانه‌ای» در رم، پایتخت ایتالیا، به سر می‌برد، در سخنرانی خود در روز جمعه گذشته ۱۵ آذر نیز خواستار تشکیل ائتلافی علیه ایران شد. کاتس از جمله گفته بود که زمان تشکیل ائتلافی متشکل از کشورهای عربی و اروپایی برای مقابله با برنامه اتمی ایران فرارسیده است. کاتس درحالی از بمباران ایران به‌عنوان یکی از گزینه‌های محتمل سخن گفته که محمد‌جواد ظریف، وزیرخارجه ایران، روز جمعه، آزمایش موشکی رژیم صهیونیستی، رژیمی که گفته می‌شود بیش از ۲۰۰ کلاهک اتمی در اختیار دارد، را به‌عنوان تهدیدی برای جمهوری اسلامی مورد انتقاد قرار داده بود. موضع عادل الجبیرهمزمان با سخنان و ادعا‌های بی‌اساس وزیرخارجه رژیم صهیونیستی، وزیر مشاور عربستان در امورخارجه عربستان هم بار دیگر ادعاهای بی‌اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد. تماس تلفنی پوتین و نتانیاهواز سوی دیگر، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه محور تمام گفت‌وگوهای اخیرش با ترامپ، پوتین و پمپئو ایران بوده، تاکید کرد که به تلاش برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران ادامه می‌دهد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز10 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از تسنیم، طبق لایحه بودجه سال ۹۹، دولت پیش بینی کرده از محل افزایش ۱۰ درصدی حق‌التحریر طلاق، ۷ میلیارد تومان درآمد خواهد داشت. در ردیف ۱۶۰۱۷۳ جدول ۵ ماده واحده لایحه بودجه ذکر شده که از محل افزایش ۱۰ درصدی به حق‌التحریر طلاق، دولت در سال ۹۹ درآمدی بالغ بر ۷ میلیارد تومان خواهد داشت. از این رو، در صورتی که میزان طلاق‌ها در سال ۹۹ به میزان پیش‌بینی شده توسط دولت برسد، درآمد ۷ میلیارد تومانی دولت از افزایش ۱۰ درصدی حق‌التحریر طلاق، محقق می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر