ابطال ویزای جونیور براندائو در پرسپولیس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

ابطال ویزای جونیور براندائو در پرسپولیس

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
مهاجم برزیلی پرسپولیس بعد از سه ماه اقامت در تهران به پایان کار خود رسیده و باید زودتر از آنچه تصور می شد پرسپولیس را ترک کند.

ورزش سه: مهاجم برزیلی پرسپولیس بعد از سه ماه اقامت در تهران به پایان کار خود رسیده و باید زودتر از آنچه تصور می‌شد پرسپولیس را ترک کند.

لیست هجده نفره پرسپولیس در بازی برابر نفت مسجد سلیمان یک اتفاق ویژه داشت؛ گابریل کالدرون سرانجام تصمیم نهایی اش را در ارتباط با جونیور براندائو گرفت و خروج این بازیکن از لیست هجده نفره بازی هفته یازدهم به معنای پایان حضور کوتاه مدتش در تهران است.

ابطال ویزای جونیور براندائو در پرسپولیس - 3

او روز ۲۸ مرداد سال جاری به تهران آمد و بعد از موفقیت در تست پزشکی با پرسپولیس که به شدت در نقل و انتقالات به دنبال جذب یک مهاجم خارجی بود قرارداد بست. او اما از اولین حضورش در ترکیب پرسپولیس تحت فشار زیادی از سوی سکوها و رسانه‌ها قرار داشت و عملا در زمین نتوانست کار مثبتی برای تیمش انجام بدهد.

نکته‌ای که درباره جونیور براندائو قابل ذکر است اینکه از همان ابتدا کسی حاضر نشد مسئولیت چگونگی حضور این بازیکن در پرسپولیس را بپذیرد و در این بین کمترین تقصیر متوجه خود او است. کالدرون خیلی زود و از همان اولین بازی‌ها پشت این بازیکن را خالی کرد و او را گزینه دهم لیست مهاجمان مدنظرش معرفی کرد که به دلیل اینکه باشگاه پول لازم را نداشته جذب شده است.

در خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

جونیور هم هرچه گذشت عملکردش ضعیف‌تر شد. او در بازی‌های ابتدایی به مراتب بهتر از بازی‌های آخرش بود و در نهایت هم خیلی زود خودش را مقابل در خروجی باشگاه دید. مهاجم برزیلی که قرار بود در خط حمله مدافع سه عنوان قهرمانی لیگ برتر، گل‌های زیادی بزند بدون تنها یک گل و حتی توپ در چارچوب و یا صحنه‌ای که بتوان به یاد آورد به پایان کارش در پرسپولیس رسید.

حالا با قطعی شدن جدایی جونیور براندائو زودتر از موعدی که تصور می‌شد دو موضوع مهم پیش پای باشگاه پرسپولیس وجود دارد؛ ابتدا ماجرای قرارداد این بازیکن و بعد از انتخاب و جذب یک مهاجم بتواند مشکل گلزنی این تیم را حل کند.

تجربه‌های ناموفق قبلی پرسپولیس در جذب بازیکن خارجی، می‌تواند انتخاب مهاجم جدید را تبدیل به یک موضوع چالش برانگیز کند مگر اینکه مدیران این تیم به دنبال گزینه‌ای ایرانی باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

عصبانیت عجیب کریستیانو رونالدو از جیمی جامپ!

مهرمهر4 روز قبل
شب گذشته پس از پایان بازی یوونتوس و بایرلورکوزن در آلمان، وقتی یک جیمی جامپ به سمت کریس رونالو رفت و قصد عکس گرفتن با وی را داشت با عکس العمل عجیب و بدی روبه رو شد.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر