وضعیت وخیم برای علیپور
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. ورزشی
وضعیت وخیم برای علیپور

وضعیت وخیم برای علیپور

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
مهاجم قرمزها روزهای خوبی را در پرسپولیس سپری نمی‌کند. بعد از شکست مقابل نفت مسجد سلیمان این بازیکن سیبل شد و عده‌ای او را هو کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی علیپور با بازیکنان آماده فصل‌های گذشته فاصله دارد. او مقابل نفت مسجد سلیمان هم موفق نبود. بعد از بازی هم تعدادی از هواداران این بازیکن را هو کردند و علیه‌اش شعار دادند. علیپور هم با ناراحتی راهی رختکن شد.

خبری: آخرین اخبار ورزشی روز را آنلاین بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

عصبانیت عجیب کریستیانو رونالدو از جیمی جامپ!

مهرمهر2 روز قبل
شب گذشته پس از پایان بازی یوونتوس و بایرلورکوزن در آلمان، وقتی یک جیمی جامپ به سمت کریس رونالو رفت و قصد عکس گرفتن با وی را داشت با عکس العمل عجیب و بدی روبه رو شد.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر