۳۰ پروژه بزرگ استان بوشهر دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
۳۰ پروژه بزرگ استان بوشهر دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد

۳۰ پروژه بزرگ استان بوشهر دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد

مهرخبرگزاری مهر |
بوشهر - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر تکمیل طرح‌های نیمه تمام تمام را یک اولویت دانست و گفت: ۳۰ پروژه بزرگ استان بوشهر دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی درویشی عصر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش گسترده‌ای برای توسعه استان بوشهر صورت گرفته است و در این راستا طرح‌ها و پروژه‌های متعددی در دستور کار قرار گرفته است.

وی روند اجرای طرح‌های عمرانی استان بوشهر را ملطوب توصیف کرد و ادامه داد: در هفته دولت امسال هشت هزار میلیارد ریال پروژه افتتاح شد و تا دهه فجر امسال نیز ۳۰ پروژه عمرانی بزرگ در استان به بهره‌برداری خواهد رسید.

درویشی با اشاره به اینکه در هر یک از شهرستان‌های استان بوشهر سه پروژه مهم تکمیل و افتتاح می‌شود، تصریح کرد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی به عنوان یک اولویت در دستور کار است و طرح‌های با پیشرفت بال در اولویت هستند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر خاطرنشان کرد: استان بوشهر در جذب اعتبار با یک اختلاف بسیار زیاد رتبه اول را با افزایش ۱۸ تا ۲۰ درصدی به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به برگزاری آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با حضور ۹ هزار و ۱۷۰ نفر بیان کرد: استان بوشهر در این آزمون ۷۱۰ سهمیه دارد که مربوط به ۱۱ دستگاه اجرایی است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس کل بانک مرکزی هشدار داد؛ مردم دارایی‌های خود را در معرض ریسک خرید و فروش ارز قرار ندهند. بازار ارزبازار ارز هفته گذشته را با نوسان پشت سر گذاشت و قیمت دلار در پایان هفته به ۱۳ هزار تومان رسید. بازار بورس بازار بورس برخلاف بازار‌های موازی هفته پر رونقی را پشت سر گذاشت و نقدینگی قابل توجهی به این بازار وارد شد. بازار سکه و طلابازار سکه و طلا نیز به دلیل نوسانات بازار ارز هفته گذشته با نوسان زیادی همراه بود و قیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/

گل سلیم آمالا به آرسنال (استاندارد لیژ ۲-۰ آرسنال)

طرفداریطرفداری3 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

نظرها

اخبار بیشتر