افتتاح ۳ میدان میوه تره بار در بهمن ماه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. اجتماعی
افتتاح ۳ میدان میوه تره بار در بهمن ماه

افتتاح ۳ میدان میوه تره بار در بهمن ماه

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
۳ میدان میوه تره بار تا ۲۲ بهمن در منطقه ۱۲ افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

محمدرضا ندرلو معاون خدمات شهری منطقه ۱۲ تهران، در توضیح آخرین وضعیت احداث ۳ میدان میوه و تره بار در منطقه ۱۲ گفت: منطقه ۱۲ از جمله مناطقی در پایتخت است که از لحاظ سرانه میدان میوه و تره بار وضعیت مناسبی ندارد و محروم به حساب می‌آید.

معاون خدمات شهری منطقه ۱۲ تهران در پاسخ به این سوال که میادین میوه و تره بار در کدامیک از محله‌های منطقه ۱۲ احداث می‌شود و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد، گفت: میادین میوه و تره بار در خیابان گوته در محله ایران، محله سیروس و محله خیام (بلوار قیام) احداث و در اختیار شهروندان قرار داده می‌شود.

ندرلو در پاسخ به این سؤال که چه بودجه‌ای برای احداث این ۳ میدان میوه و تره بار در منطقه ۱۲ صرف شده است، تصریح کرد: پروژه احداث ۳ میدان میوه و تره بار در منطقه ۱۲ پروژه مشارکتی بین شهرداری منطقه و سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران بود.

معاون خدمات شهری منطقه ۱۲ تهران در تشریح مسئولیت‌های شهرداری و سازمان میادین میوه و تره بار گفت: شهرداری منطقه ۱۲ زمین مورد نیاز را رفع تصرف و معارض می‌کند و آن را در اختیار سازمان میادین میوه و تره بار قرار می‌دهد تا این نهاد کار احداث و تجهیز میادین میوه و تره بار را انجام دهد زیرا بهره بردار اصلی میادین میوه و تره بار سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران است.

خبری: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

ندرلو در پاسخ به این سوال که میادین میوه و تره بار در منطقه ۱۲ در چه تاریخی افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد، تصریح کرد: امیدواریم طبق برنامه ریزی انجام شده در تاریخ ۲۲ بهمن میادین میوه و تره بار را در اختیار شهروندان ساکن در منطقه ۱۲ قرار دهیم.

او در تشریح دیگر برنامه‌های این منطقه برای احداث میادین میوه تره بار در سال ۹۹ گفت: برای سال ۹۹ نیز به دنبال احداث ۳ میدان میوه و تره بار دیگر در منطقه ۱۲ هستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
با وجود هشدارهایی که در مورد مصرف ترکیبی مواد و همچنین چند مصرفی داده می‌شود هنوز مشخص نیست چند درصد معتادان از چنین الگویی تبعیت می‌کنند. آنچه مشخص است این است که عوارض چنین مصرفی بالاست و حتی می‌توان افزایش مرگ و میر ناشی از مصرف مواد مخدر را به این الگوی جدید ربط داد. سازمان پزشکی قانونی اعلام کرده است سال ۹۷ مرگ و میر ناشی از سوءمصرف مواد مخدر نسبت به سال ۹۶، ۲۰ درصد بیشتر شده است. هر چند یکی از دلایل اصلی مرگ و میر معتادان افزایش بیش از حد مواد مخدر است، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد مصرف ترکیبی نیز خطر اوردوز را افزایش می‌دهد. همچنین ترکیب مواد مخدر با محرک‌ها می‌تواند اثرگذاری آنها را به قدری بالا ببرد که فرد دچار اوردوز شود.

مروری بر پرونده‌های مفاسد اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
از پرونده ابربدهکار بانکی، سلطان سکه، متهمان بانک سرمایه، تخلفات پتروشیمی‌ها و موسسات مالی غیرمجاز تا اخلال در بازار دارو که در یکسال اخیر اتفاق افتاده را، بررسی می‌کنیم. آنطور که سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرده تا مرداد سال ۹۸ برای بیش از ۹۰۰ پرونده در تهران و شهرستان‌ها، حکم صادر شده است. پرونده تخلفات پتروشیمی‌ها هم از دیگر پرونده‌های مهمی است که با تشکیل جلسات دادرسی متعدد، رسیدگی‌ها همچنان ادامه دارد. رسیدگی به تخلفات موسسات مالی غیرمجاز، پرونده پرسرو صدای شاندیز و پیگیری اخلال ارزی از دیگر پرونده‌های یکسال اخیر است. در ماه‌های گذشته هم اخلال در بازار گوشت و دارو رسیدگی شد که هنوز در پرونده شبنم نعمت زاده با تخلفات دارویی، حکمی صادر نشده است.
تابناکتابناک1 روز قبل
با این یادآوری که تلاش برای پی بردن به شگفتانه وزیر با مراجعه به وزارت خانه تحت امر وی هم به پاسخی جالب توجه رسیده است. پس شگفتانه وزیر چیست؟ از جمله گزینه‌های دیگری که برخی حدس می‌زنند پاسخ معمای طرح شده توسط وزیر است، رفع فیلتر از «توییتر» و «تلگرام» است. با این حساب می‌بایست بپذیریم که شگفتانه وزیر چیز دیگری است. با این حساب بعید نیست که شگفتانه وزیر، قطع فعالیت وس‌ها برای همیشه باشد. البته پایان قطعی فعالیت وس‌ها تنها یک گمانه است و ممکن است شگفتانه وزیر چیز دیگری باشد.

سخنگوی سازمان غذا و دارو: تکذیب پیداشدن قرص‌های مشکوک در کیک دانش آموزان

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

ناهماهنگی در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس شورای شهر گفت: ناهماهنگی بین وزارتخانه‌های صمت، کشور، نفت و برنامه و بودجه باعث عدم اجرای مصوبات و تخصیص اعتبارات برای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شده است. آلودگی هوا و ترافیک و مصرف بالای سوخت، واژگانی است که مدیران دولتی و شهری برکاهش آن‌ها تاکید دارند و راهکار آن را نوسازی حمل و نقل عمومی می‌دانند که با وجود مصوبات و تخصیص اعتبارات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همه نگاه‌ها به سوی دولت است تا به تعهداتش در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی عمل کند که در این صورت می‌توان از مردم انتظار داشت از خودرو شخصی کمتر استفاده کنند.

خط تولید باتری‌های لیتیومی

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرکت صبا باتری در راستای ماموریت اصلی خود که همانا توسعه سیستم‌های ذخیره ساز پیشرفته انرژی است‏، با نگاه راهبردی به جریان توسعه صنعت حمل و نقل الکتریکی به عنوان یک کلان روند صنعتی در سطح بین المللی و با درک نیاز استراتژیک این صنعت به انواع باتری‌های پرانرژی، در سال ۱۳۹۳، به راه اندازی نخستین صنعت تحقیقاتی تولیدی باتری‌های لیتیومی در کشور، از طریق انتقال و اکتساب دانش فنی تولید باتری‌های لیتیومی در انواع سیلندری و تخت اقدام کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر