اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران

مهرخبرگزاری مهر |
کاشان - در روزهای اخیر دیار مومنان از آشوبگری دست نشانده های استعماری در امان بود اما مردم کاشان امروز به منظور دفاع از امنیت میهن و به منظور اعلام انزجار از آشوبگران راهپیمایی کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته‌ای که گذشت آشوبگران و اغتشاشگران در برخی از شهرهای ایران به بهانه سهمیه بندی بنزین با سلب آسایش و امنیت مردم متاسفانه اقداماتی دشمن شادکن انجام دادند.

این افراد که با برنامه ریزی دقیق و با آمادگی قبلی از اعتراض‌های آرام مردم سواستفاده کردند و از وضعیت پیش آمده اقدام به تخریب اموال افراد و خانواده‌ها و همچنین آسیب به بیت المال نمودند جز اغتشاشگران و آشوبگرانی بودند که به جز ناامن کردن فضا قصد دیگری نداشتند.

کاشان اما به لطف تلاش و مجاهدت حافظان امنیت شهرستان در نیروی انتظامی و نیروی مقاومت بسیج توانست در این مدت از هرگونه گزند و آسیب توسط اغتشاشگران و آشوبگران در امان باشد.

اما امروز مردم دیار مومنان کاشان برای محکوم کردن اقدامات این عده از افراد که با مخدوش کردن امنیت و آسایش هموطنان در دیگر شهرها قصد نیل به اهداف پلید خود را داشتند بعد از نمازجمعه با شعارهای «مرگ بر فتنه‌گر» و «مرگ بر آشوبگر» راهپیمایی کردند.

سخنان رهبر معظم انقلاب مدبرانه بود

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در حاشیه برگزاری این راهپیمایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با بیان اینکه سخنرانی رهبری معظم انقلاب در حمایت از تصمیم کارشناسی سران سه قوا بسیار مدبرانه بود، اظهار داشت: سخنان رهبر انقلاب همانند چراغ راهی برای راهنمایی دوستداران انقلاب و نظام جمهوری اسلامی برای مبارزه با فتنه گران شد.

سیدجواد ساداتی نژاد با اشاره به اینکه مردم ایران همیشه گوش به فرامین رهبر انقلاب اسلامی هستند، ابراز داشت: آنچه در بزنگاه‌های تاریخی توانسته است کشور و نظام و مردم را از دست فتنه گران نجات دهد رهنمودهای رهبر انقلاب بوده است.

تشکر از بسیج و نیروی انتظامی برای تامین آسایش و امنیت شهرستان کاشان

وی با تشکر از نیروهای بسیج و نیروی انتظامی برای تامین آسایش و امنیت شهرستان کاشان تصریح کرد: مردم کاشان به واسطه تلاش‌های نیروهای نظامی و بسیجی از گزند فتنه گران به دور بود ولی حضور شایسته مردم در این راهپیمایی نشان از تجدید بیعت مردم دارالمومنین کاشان با آرمان‌های انقلاب اسلامی و اعلام انزجار از فتنه گران است.

خانم محمدپور یکی از شرکت کنندگان در این راهپیمایی بود که خود را دانشجوی کامپیوتر معرفی می‌کند. وی که در مقطع دکتری در حال تحصیل است علت حضور خود در این راهپیمایی را علاقه به میهن و کشور خود می‌داند و اعتقاد دارد که نباید اجازه بدهیم سلطنت طلبان و افرادی که علاقه‌ای برای سرنوشت مردم ایران ندارند در این مملکت حضور داشته باشند.

دشمنان سعودی صهیونیستی به هر بهانه‌ای در کشور اقدام به فتنه می‌کنند

وی با بیان اینکه تمام افرادی که در اتفاقات چند روز اخیر آب به آسیاب دشمن ریختند همگی آگاهانه اقدام به این اقدامات خرابکارانه کردند، ابراز داشت: دشمنان قسم خورده سعودی صهیونیستی ایران به همراه ایادی دست نشانده آن‌ها برای ایجاد ناامنی در کشور از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند و به هر بهانه‌ای اقدام به فتنه در کشور می‌کنند.

این دانشجوی دوره دکتری با اشاره به اینکه ملت فهیم ایران همیشه هوشیار بوده‌اند، تصریح کرد: آنچه باعث شده است که تمام دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان و فتنه گران به ورطه نابودی کشیده شود تدابیر و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم در عمل به سخنان ایشان است.

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی هایی اینچنین نوعی لبیک و تجدید عهد و پیمان با رهبر معظم انقلاب است، افزود: مردم و جوانان ایران اسلامی ثابت کرده‌اند که برای حفظ امنیت و آسایش هموطنان عزیز همیشه در صحنه هستند و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

کاشان جز اولین شهرهایی در ایران بود که مردمان آن با حضور در خیابانهای فتنه۹۶ را در نطفه خاموش کردند

و البته نباید از مردمان دیار مومنان غیر از این انتظار داشت. باید به یاد داشته باشیم که عاشقان ولایت و ایران در این دیار در فتنه سال ۱۳۹۶ جزو اولین شهرها در ایران بود که با حضور گسترده در خیابان‌ها و معابر کاشان با رهبر و آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرد و نقشه فتنه گران کوردل را در نطفه خاموش کرد.

و مگر از شهری که میزبان نخستین سفیر ولایت حضرت علی ابن باقر (ع) بود باید غیر از این انتظار داشت که شعار آنان این باشد که اجازه نمی‌دهند علی تنها بماند؟!

حسین مرادی یکی دیگر از شرکت کنندگان در این همایش و راهپیمایی بود که عاشقانه همگام و همنوا با دیگر کاشانی‌ها مشت‌های خود را به سمت آسمان دراز می‌کرد و برای حمایت از ولی خود ندای لبیک را سر می‌داد.

وی که دارای شغل آزاد است با بیان اینکه به واسطه شغل خود چند روزی را در یکی از شهرهایی که اغتشاشگران در آن برای مردم ناامنی ایجاد کرده بودند حضور داشته است، اظهار داشت: آنچه من در آن چند روز دیدم آتشی بود که ناشی از کینه فتنه گرانی بود که برای پیشبرد اهداف خود فقط دست به تخریب و آسیب رساندن به اموال مردم می‌کردند.

مرادی ابراز داشت: این افراد به هیچ عنوان برای اعتراض به خیابان‌ها نیامده بودند و دلیل اصلی حضور آنان آشوب و ایجاد ناامنی در شهرها بود.

مهمترین علت حضور در راهپیمایی؛ تشکر از خادمان و حافظان امنیت

وی امنیت و آسایش را یکی از نعمت هایی می‌داند که به فرمایش حضرت علی (ع) تا از دست ندهیم قدر آنرا نمی‌دانیم، تصریح کرد: هیچ فرد و گروهی از ناامنی در کشور سود نمی‌برد و مهمترین علت حضور من هم در این راهپیمایی به نوعی تشکر از خادمان و حافظان امنیت در شهر و کشورم بود.

مسئولین قدر این مردم را بدانند

به گزارش مهر، حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب و اعلام حمایت از آرمان‌های امام و شهدا در طول چهل سال گذشته تاکنون باعث پایداری پایه‌ها و ستون‌های انقلاب اسلامی است. انچه که مدیران و مسئولین باید به آن توجه کنند این است که قدر حضور و حمایت مردم را بدانند و برای خدمت همه تلاش خود را انجام دهند.

فراهم آوردن شرایط معیشتی و اقتصادی مناسب همیشه جز خواسته‌های بحق مردم بوده است که متاسفانه در شرایطی توسط برخی از مدیران و مسئولین این مهم مغفول مانده است.

امید است مسئولین و مدیران مملکت هم قدر این مردم و ولی نعمتان خود را بدانند و عاشقانه برای خدمت به آنها شبانه روز تلاش و مجاهدت کنند.

در ادامه تصاویری از برگزاری راهپیمایی مردم کاشان در محکوم کردن اقدامات خرابکارانه تعدادی از آشوبگران و اغتشاشگران را مشاهده می‌کنید:

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران - 29اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران - 30اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران - 31اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران - 32اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران - 33اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران - 34اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران - 35اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران - 36

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تماشا کنید: ریاضت اقتصادی برای مردم، افزایش بودجه برای مصباح یزدی

انتخابانتخاب15 ساعت قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ حسن روحانی، رئیس جمهور هنگام تقدیم لایحه بودجه به مجلس گفته بود: «بودجه سال آینده بودجه استقامت و مقابله با تحریم است»؛ با این حال نگاهی به ردیف‌های بودجه نشان می‌دهد که گویا برخی موسسات بودجه بگیر، سهم چندانی از این «استقامت» ندارند.
خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
ترامپ همچنین خطاب به یهودیان آمریکایی حامی رژیم‌ صهیونیستی گفت، برای این‌که ثروتشان را از دست ندهند مجبورند به او رأی دهند. وی افزود، در دولت قبلی آمریکا رژیم صهیونیستی «سختی‌های زیادی را متحمل شد». رئیس‌جمهور آمریکا با انتقاد از یهودیان آمریکایی گفت: «باید کاری کنیم مردم کشورمان، این کشور، اسرائیل را بیشتر دوست داشته باشند». لازم به ذکر است که «شلدون آدلسون» میلیاردر یهودی- آمریکایی و همسرش «میریام»، حمایت مالی شورای ملی اسرائیل- آمریکا را بر عهده دارند. از جمله این موارد، به رسمیت شناختن شهر بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و همچنین ادعای حاکمیت این رژیم بر بلندی‌های اشغالی جولان بوده است.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، بخشی از گزارش بازرس کل وزارت دادگستری آمریکا با موضوع دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ به نقش کریستوفر استیل در این ماجرا اشاره شده است. در گزارش وزارت دادگستری به نام ایوانکا ترامپ اشاره نشده اما شبکه خبری ای‌بی‌سی نیوز این نام را فاش کرده است. از آنجا که ماجرای استیضاح ترامپ با قدرت در کنگره آمریکا پیش می‌رود، انتشار این گزارش می‌تواند ضربه‌ای تازه به اعتبار رئیس‌جمهوری آمریکا باشد. روز دوشنبه هم دفتر حقوقی استیل در واشنگتن تکذیبیه‌ای مفصل بر یافته‌های هوروویتس منتشر و از کار حرفه‌ای این مامور پیشین سرویس مخفی بریتانیا دفاع کرد. نکته جالب اینکه رئیس‌جمهوری آمریکا بارها در توییتر خود استیل را «یک جاسوس شکست‌خورده» و گزارش او را «فریبکارانه» توصیف کرده است.

باور استعدادها، راهی برای مقابله با تحریم‌های آمریکا و اروپا

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی دستاورد‌ها و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان گفت: نیرو‌های علمی و دانش بنیان باید مورد توجه قرار گیرند، در این جلسه مسائلی در رابطه با مشکلات این شرکت‌ها اعم از در حوزه تامین اجتماعی، فضای کسب و کار، مالیات، گمرک و مجوز‌ها مطرح شد، اما مگر غیر از دولت این موضوع به جای دیگری ربط دارد، چرا باید کاری کنیم فضای کسب و کار مشکل پیدا کند، دولت می‌تواند لایحه فوریتی در این باره به مجلس بیاورد و مشکلات را حل کند. آقای پزشکیان با بیان اینکه رئیس دولت و معاون وزیر می‌گویند وضعیت کسب و کار بد است و ما رتبه صد و چندمی در فضای کسب و کار داریم چه کسی باید این وضع را اصلاح کند، ادامه داد: ما در دو موضوع هسته‌ای و موشک‌ها نگاه ویژه و تعهد سیاسی داشتیم و با قدرت حرفمان را در دنیا به کرسی نشاندیم و امروز می‌دانید قادریم کارمان را انجام دهیم، مسوولان ارشد مملکت باید بپذیرند با دانشمندان و جوانان می‌شود مملکت را درست کرد اگر پیشنهادی برای حل مشکلات دارند می‌توانند آن را به مجلس بیاورند ما هم با تمام قدرت آماده همکاری هستیم. آقای پزشکیان گفت: نیازمند عزم و اراده ملی و اعتماد به جوانان هستیم، برای حل مشکلات شرکت‌های دانش بنیان کارگروهی متشکل از وزارتخانه‌های اقتصاد، کار، علوم، بانک مرکزی و سازمان ثبت تشکیل و با کمیسیون‌های مربوط به مجلس هماهنگی شود، به این شرکت‌ها اختیاراتی داده شود و با تعهد و عزم و اراده از آن‌ها حمایت و دفاع کنیم. نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر قرار است مقابل آمریکا و تحریم‌ها بایستیم باید به مغز‌ها و استعداد‌ها باور داشته باشیم، اگر آن‌ها را باور و حمایت کنیم، آمریکا، اروپا وهیچ قدرتی نمی‌تواند ما را زمین گیر کنند بلکه از بحران هم نجات پیدا می‌کنیم؛ راه نجات ممکلت علم و دانش است و نمایندگان نیز با قدرت پشتیبان این امر هستند.
رکنارکنا18 ساعت قبل
به گزارش رکنا، مردم ترکیه با قتل یک زن جوان شهروند ترکیه، بار دیگر شوکه شده و موجی از خشم در رسانه‌های اجتماعی ترکیه ایجاد شده است. مرد این دختر جوان را تا منزلش تعقیب کرد و در یک لحظه و بدون درنگ، دختر را با وارد آوردن ضربه‌های متعدد چاقو از پای درآورد. عبدالحمید گل، وزیر دادگستری ترکیه از حزب محافظه کار اسلامی‌ عدالت و توسعه، درباره قتل دختر جوان گفت: «این موضوع باعث تعجب و رنجش عمیق همه ما شده است. با این حال بسیاری از زنان ترکیه هنوز به اجرای کنوانسیون استانبول و توافق‌نامه شورای اروپا امیدوارند. اما منتقدان می‌گویند که در عمل، هنجارهای قانونی کنوانسیون استانبول به کار گرفته نمی‌شود و زنان ترکیه همچنان تحت حفاظت قانونی قرار نمی‌گیرند.
تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام احد آزادی‌خواه در گفتگو با مهر، با اشاره به دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر معافیت مالیاتی هنرمندان در لایحه بودجه ۹۹، گفت: بهتر است به جای آنکه معافیت‌های مالیاتی برای هنرمندان در نظر گرفته شود، خدمات دیگری به آنان عرضه شود چراکه هنرمندان خواسته‌های جدی‌تری دارند و برای مثال مسائلی همچون بیمه هنرمندان خاستگاه جدی‌تری تا معافیت مالیاتی دارد. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زمانی که معافیت‌های مالیاتی زیاد شود، نظم درآمدهای دولت برهم می‌خورد و دولت هم بدون توجه به مجلس و مردم قیمت بنزین را یک شبه سه برابر می‌کند. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به اعتقاد بنده اقداماتی همچون تعیین معافیت‌های مالیاتی برای هنرمندان در لایحه بودجه نوعی عوام‌فریبی و با نگاه پوپولیستی است و سزاوار نیست که دولت این اقدام را انجام دهد. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: قطعا صنوف مختلفی در جامعه فعالیت می‌کنند که نسبت به هنرمندان در اولویت بیشتری برای معافیت‌های مالیاتی هستند. وی خاطرنشان کرد: بعید است مجلس شورای اسلامی در زمان بررسی لایحه بودجه ۹۹ به این پیشنهاد دولت یعنی معافیت صددرصدی هنرمندان از پرداخت مالیات رأی مثبت دهد.

نظرها

اخبار بیشتر