اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی
اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
در روزهای اخیر دیار مومنان از آشوبگری دست نشانده های استعماری در امان بود اما مردم کاشان امروز به منظور دفاع از امنیت میهن و به منظور اعلام انزجار از آشوبگران راهپیمایی کردند.

به گزارش مشرق، در هفته‌ای که گذشت آشوبگران و اغتشاشگران در برخی از شهرهای ایران به بهانه سهمیه بندی بنزین با سلب آسایش و امنیت مردم متاسفانه اقداماتی دشمن شادکن انجام دادند.

این افراد که با برنامه ریزی دقیق و با آمادگی قبلی از اعتراض‌های آرام مردم سواستفاده کردند و از وضعیت پیش آمده اقدام به تخریب اموال افراد و خانواده‌ها و همچنین آسیب به بیت المال نمودند جز اغتشاشگران و آشوبگرانی بودند که به جز ناامن کردن فضا قصد دیگری نداشتند.

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس - 3

کاشان اما به لطف تلاش و مجاهدت حافظان امنیت شهرستان در نیروی انتظامی و نیروی مقاومت بسیج توانست در این مدت از هرگونه گزند و آسیب توسط اغتشاشگران و آشوبگران در امان باشد.

اما امروز مردم دیار مومنان کاشان برای محکوم کردن اقدامات این عده از افراد که با مخدوش کردن امنیت و آسایش هموطنان در دیگر شهرها قصد نیل به اهداف پلید خود را داشتند بعد از نمازجمعه با شعارهای «مرگ بر فتنه‌گر» و «مرگ بر آشوبگر» راهپیمایی کردند.

سخنان رهبر معظم انقلاب مدبرانه بود

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در حاشیه برگزاری این راهپیمایی با بیان اینکه سخنرانی رهبری معظم انقلاب در حمایت از تصمیم کارشناسی سران سه قوا بسیار مدبرانه بود، اظهار داشت: سخنان رهبر انقلاب همانند چراغ راهی برای راهنمایی دوستداران انقلاب و نظام جمهوری اسلامی برای مبارزه با فتنه گران شد.

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس - 8

سیدجواد ساداتی نژاد با اشاره به اینکه مردم ایران همیشه گوش به فرامین رهبر انقلاب اسلامی هستند، ابراز داشت: آنچه در بزنگاه‌های تاریخی توانسته است کشور و نظام و مردم را از دست فتنه گران نجات دهد رهنمودهای رهبر انقلاب بوده است.

تشکر از بسیج و نیروی انتظامی برای تامین آسایش و امنیت شهرستان کاشان

وی با تشکر از نیروهای بسیج و نیروی انتظامی برای تامین آسایش و امنیت شهرستان کاشان تصریح کرد: مردم کاشان به واسطه تلاش‌های نیروهای نظامی و بسیجی از گزند فتنه گران به دور بود ولی حضور شایسته مردم در این راهپیمایی نشان از تجدید بیعت مردم دارالمومنین کاشان با آرمان‌های انقلاب اسلامی و اعلام انزجار از فتنه گران است.

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس - 12

خانم محمدپور یکی از شرکت کنندگان در این راهپیمایی بود که خود را دانشجوی کامپیوتر معرفی می‌کند. وی که در مقطع دکتری در حال تحصیل است علت حضور خود در این راهپیمایی را علاقه به میهن و کشور خود می‌داند و اعتقاد دارد که نباید اجازه بدهیم سلطنت طلبان و افرادی که علاقه‌ای برای سرنوشت مردم ایران ندارند در این مملکت حضور داشته باشند.

دشمنان سعودی صهیونیستی به هر بهانه‌ای در کشور اقدام به فتنه می‌کنند

وی با بیان اینکه تمام افرادی که در اتفاقات چند روز اخیر آب به آسیاب دشمن ریختند همگی آگاهانه اقدام به این اقدامات خرابکارانه کردند، ابراز داشت: دشمنان قسم خورده سعودی صهیونیستی ایران به همراه ایادی دست نشانده آن‌ها برای ایجاد ناامنی در کشور از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند و به هر بهانه‌ای اقدام به فتنه در کشور می‌کنند.

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس - 16

این دانشجوی دوره دکتری با اشاره به اینکه ملت فهیم ایران همیشه هوشیار بوده‌اند، تصریح کرد: آنچه باعث شده است که تمام دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان و فتنه گران به ورطه نابودی کشیده شود تدابیر و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم در عمل به سخنان ایشان است.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی هایی اینچنین نوعی لبیک و تجدید عهد و پیمان با رهبر معظم انقلاب است، افزود: مردم و جوانان ایران اسلامی ثابت کرده‌اند که برای حفظ امنیت و آسایش هموطنان عزیز همیشه در صحنه هستند و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

کاشان جز اولین شهرهایی در ایران بود که مردمان آن با حضور در خیابانهای فتنه۹۶ را در نطفه خاموش کردند

و البته نباید از مردمان دیار مومنان غیر از این انتظار داشت. باید به یاد داشته باشیم که عاشقان ولایت و ایران در این دیار در فتنه سال ۱۳۹۶ جزو اولین شهرها در ایران بود که با حضور گسترده در خیابان‌ها و معابر کاشان با رهبر و آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرد و نقشه فتنه گران کوردل را در نطفه خاموش کرد.

و مگر از شهری که میزبان نخستین سفیر ولایت حضرت علی ابن باقر (ع) بود باید غیر از این انتظار داشت که شعار آنان این باشد که اجازه نمی‌دهند علی تنها بماند؟!

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس - 23

حسین مرادی یکی دیگر از شرکت کنندگان در این همایش و راهپیمایی بود که عاشقانه همگام و همنوا با دیگر کاشانی‌ها مشت‌های خود را به سمت آسمان دراز می‌کرد و برای حمایت از ولی خود ندای لبیک را سر می‌داد.

وی که دارای شغل آزاد است با بیان اینکه به واسطه شغل خود چند روزی را در یکی از شهرهایی که اغتشاشگران در آن برای مردم ناامنی ایجاد کرده بودند حضور داشته است، اظهار داشت: آنچه من در آن چند روز دیدم آتشی بود که ناشی از کینه فتنه گرانی بود که برای پیشبرد اهداف خود فقط دست به تخریب و آسیب رساندن به اموال مردم می‌کردند.

مرادی ابراز داشت: این افراد به هیچ عنوان برای اعتراض به خیابان‌ها نیامده بودند و دلیل اصلی حضور آنان آشوب و ایجاد ناامنی در شهرها بود.

مهمترین علت حضور در راهپیمایی؛ تشکر از خادمان و حافظان امنیت

وی امنیت و آسایش را یکی از نعمت هایی می‌داند که به فرمایش حضرت علی (ع) تا از دست ندهیم قدر آنرا نمی‌دانیم، تصریح کرد: هیچ فرد و گروهی از ناامنی در کشور سود نمی‌برد و مهمترین علت حضور من هم در این راهپیمایی به نوعی تشکر از خادمان و حافظان امنیت در شهر و کشورم بود.

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس - 29

مسئولین قدر این مردم را بدانند

به گزارش مهر، حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب و اعلام حمایت از آرمان‌های امام و شهدا در طول چهل سال گذشته تاکنون باعث پایداری پایه‌ها و ستون‌های انقلاب اسلامی است. انچه که مدیران و مسئولین باید به آن توجه کنند این است که قدر حضور و حمایت مردم را بدانند و برای خدمت همه تلاش خود را انجام دهند.

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس - 32

فراهم آوردن شرایط معیشتی و اقتصادی مناسب همیشه جز خواسته‌های بحق مردم بوده است که متاسفانه در شرایطی توسط برخی از مدیران و مسئولین این مهم مغفول مانده است.

امید است مسئولین و مدیران مملکت هم قدر این مردم و ولی نعمتان خود را بدانند و عاشقانه برای خدمت به آنها شبانه روز تلاش و مجاهدت کنند.

اعلام انزجار مردم دیار مومنان از اغتشاشگران و آشوبگران +عکس - 35

منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی

مهرمهر1 روز قبل
امروز در مجلس شورای اسلامی به بررسی دستاوردها و مشکلات حوزه اقتصاد شرکت‌های دانش بنیان و بررسی لایحه دو فوریتی درآمد پایدار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می‌پردازند.
خبر فوریخبر فوری12 ساعت قبل
تبلیغات کاغذی منجر به هدر رفت منابع طبیعی می‌شود/ دوران انتخابات، عروسی تبلیغ کنندگان کاغذی است! عارف از ادامه راه در بهارستان منصرف شد/ آیا معاون اول دولت اصلاحات به دنبال جبران مافات در ۱۴۰۰ است؟
قدس آنلاینقدس آنلاین14 دقیقه قبل
دولت می‌توانست با حذف این یارانه، بخشی از درآمد حاصل از آن را به توسعه بخش پایین دستی پتروشیمی و ارائه مشوق‌های صادراتی به آن تخصیص دهد و بقیه آن را در جهت حل مسئله پیش آمده در زمینه درآمدهای جاری خود هزینه کند. بنابراین اتخاذ سیاست مالیات بر سود سپرده‌های بانکی و مالیات بر افزایش ارزش دارایی در عمل می‌تواند ضمن افزایش درآمد دولت، در هدایت سرمایه‌های مردمی به بخش‌های مولد مؤثر باشد. در صورت تصویب سیاست مالیات بر خانه‌های خالی، علاوه بر منتفع شدن دولت از درآمد آن، مسکن به‌تدریج از یک کالای سرمایه‌ای تبدیل به کالای مصرفی شده و بخش عمده‌ای از مسئله مسکن عامه مردم نیز با توجه به افزایش عرضه در بازار کاهش می‌یابد. این سیاست‌ها به معنای عدم ضرورت ورود دولت به اصلاح نظام یارانه‌ای در کشور نیست، بلکه اولویت گذاری زمانی در اصلاح ساختار اقتصادی کشور را بیان می‌کند. در واقع اگر اصلاح ساختار اقتصادی کشور را شامل چهار بسته اصلاح نظام بانکی، اصلاح نظام مالیاتی، اصلاح نظام رفاه اجتماعی و اصلاح نظام یارانه‌ها بدانیم، اصلاح نظام یارانه‌ای می‌توانست آخرین حلقه از این بسته منسجم باشد.
رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش رکنا، مردم ترکیه با قتل یک زن جوان شهروند ترکیه، بار دیگر شوکه شده و موجی از خشم در رسانه‌های اجتماعی ترکیه ایجاد شده است. مرد این دختر جوان را تا منزلش تعقیب کرد و در یک لحظه و بدون درنگ، دختر را با وارد آوردن ضربه‌های متعدد چاقو از پای درآورد. عبدالحمید گل، وزیر دادگستری ترکیه از حزب محافظه کار اسلامی‌ عدالت و توسعه، درباره قتل دختر جوان گفت: «این موضوع باعث تعجب و رنجش عمیق همه ما شده است. با این حال بسیاری از زنان ترکیه هنوز به اجرای کنوانسیون استانبول و توافق‌نامه شورای اروپا امیدوارند. اما منتقدان می‌گویند که در عمل، هنجارهای قانونی کنوانسیون استانبول به کار گرفته نمی‌شود و زنان ترکیه همچنان تحت حفاظت قانونی قرار نمی‌گیرند.

تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات، تقریبا در سراسر کشور

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، عبدالرضا رحمانی فضلی پس از شرکت در کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، افزود: در این کمیسیون درباره حوادث اخیر صحبت شد و به سوالات نمایندگان در حدی که وقت اجازه می‌داد توضیح دادم، اما مقرر شد تا در جلسه دیگری بحث ادامه یابد. وی گفت: درباره انتخابات هیچ بحثی در این جلسه صورت نگرفت. وزیر کشور افزود: هیئت‌های اجرایی انتخابات از روز شنبه و پس از پایان ثبت نام از داوطلبان مجلس، کارشان را شروع کردند و انتخاب هیئت‌های اجرایی در سراسر کشور به جز یکی دو شهرستان که ما هنوز نتوانستیم این هیئت‌های اجرایی را تشکیل دهیم، انجام شده است. آقای رحمانی فضلی گفت: ​ به محض اینکه اطلاعات از دستگاه‌های چهارگانه برای هیئت‌های اجرایی برسد، آن‌ها کارشان را شروع می‌کنند و در بعضی از شهر‌ها این کار شروع شده است. وی افزود: به صورت کلی، چون تعداد داوطلبان انتخابات مجلس در این دوره ۱۶ هزار نفر است، رسیدگی به صلاحیت آن‌ها هم کار بسیار سختی است، اما امیدواریم با رسیدن مستندات هیئت‌های اجرایی هم کارشان را شروع کنند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
به گزارش خبر فوری، خبرهای منتشر شده از برخی سایت‌های خبری صهیونیستی حاکی از این است که نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و روسیه در سوریه با هم درگیری مختصری پیدا کرده‌اند. از می‌۲۰۱۸ درگیریهای مرزی بین نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و ایران و روسیه بیشتر شده است. با این حال، اگر گزارش فوق درست باشد احتمال درگیری هوایی روسیه و متحدانش با اسرائیل بالاتر می‌رود. این جنگنده می‌تواند با هواپیماهای دیگر که با سرعت و ارتفاع بیشتری پرواز می‌کنند به راحتی درگیر و پیروز شود. قدرت هوایی روسیه و رژیم صهیونیستیهم روسیه و هم رژیم صهیونیستی از توان هوایی بالایی برخوردارند.

نظرها

اخبار بیشتر