گفت و گو با آمریکا را ادامه می‌دهیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. سیاسی
گفت و گو با آمریکا را ادامه می‌دهیم

گفت و گو با آمریکا را ادامه می‌دهیم

برناخبرگزاری برنا |
معاون وزیر امور خارجه روسیه :

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت: ما در سطوح مختلف به گفت‌وگو با آمریکا و سایر بازیگران منطقه‌ای و بین‌المللی با هدف دستیابی به تثبیت اوضاع در سوریه و قلع و قمع نهایی تروریست‌ها ادامه می‌دهیم.

او افزود: هر چند که اقدامات غیرمستمر و مخرب آمریکا در سوریه که گاهی نیروهای خود را از این کشور خارج می‌کند و در زمان دیگر برای دفاع از میادین نفتی از داعش که براساس گفته‌های قبلی آنها قلع و قمع شده است، باز می‌گردانند به یافتن نقاط مشترک برای همکاری کمک نمیکند.

بیشتر بخوانید:

آمریکا چند شرکت و فرد را به بهانه فعالیت‌های تسلیحاتی در سوریه تحریم کرد با همتایان ایرانی دیدار خواهیم کرد/ خروج آمریکا از برجام روندی منفی را ایجاد کرد

خبری: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر