کشف اطلاعات مهمی از داعش در شهر مرسین ترکیه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سیاسی

کشف اطلاعات مهمی از داعش در شهر مرسین ترکیه

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: رسانه‌های ترکیه از کشف اطلاعات مهمی از گروه تروریستی داعش در شهر مرسین خبر دادند.

به گزارش رکنا، رسانه‌های ترکیه از کشف اطلاعات مهمی از گروه تروریستی داعش در یکی از عملیات‌های نیرو‌های امنیتی این کشور در شهر مرسین خبر دادند.

در عملیات مشترک پلیس و نیرو‌های سازمان اطلاعات ترکیه (میت) که ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) در شهر مرسین اجرا شد ۱۳ فرد مرتبط با گروه تروریستی داعش دستگیر شدند و هزاران پوشه دیجیتالی حاوی اطلاعات مهم از این گروه کشف شد.

خبری: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

وبگاه روزنامه حریت نوشت: نیرو‌های امنیتی از چند پوشه دیجیتالی متوجه فهرستی از افراد خارجی که به صفوف گروه تروریستی داعش پیوسته‌اند، شده‌اند و بررسی هزاران پوشه اطلاعات دیجیتالی دیگر ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.
صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز، منابع آگاه از توافق دو کشور چین و آمریکا بر سر کاهش برخی تعرفه‌های گمرکی و تعویق در افزایش برخی حقوق گمرکی خبر دادند.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

نظرها

اخبار بیشتر