استقبال پمپئو از تحریم آذری جهرمی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. سیاسی
استقبال پمپئو از تحریم آذری جهرمی

استقبال پمپئو از تحریم آذری جهرمی

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
وزیر خارجه آمریکا که وعده همراهی با ناآرامی‌های داخلی در ایران را بارها تکرار کرده است، برای پوشاندن ناتوانی خود در بی ثبات سازی ایران، به استقبال تحریم وزیر ارتباطات ایران رفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، مایک پمپئو در توئیترش نوشت: آمریکا محمد جواد آذری جهرمی وزیر اطلاعات و فناوری ارتباطات را به دلیل کمک کردن به قطع اینترنت ایرانیان تحریم می‌کند.

رئیس سابق سازمان جاسوسی سیا که این روزها رنگ دیپلماسی به خود داده است اما همان اهداف سازمان جاسوسی را دنبال می‌کند، ادامه داد: اعضای حکومت ایران را به دلیل آنچه او «سرکوب خشن مردم ایران» نامید، پاسخگو خواهند کرد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

لازم به ذکر است که پمپئو پیش از این نیز در توئیتی از مردم درخواست کرده بود تا برایش از اغتشاشات، فیلم بفرستند. این مطلب برایم مفید است بلی ۰ نفر این پست را پسندیده‌اند

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
دولت می‌توانست با حذف این یارانه، بخشی از درآمد حاصل از آن را به توسعه بخش پایین دستی پتروشیمی و ارائه مشوق‌های صادراتی به آن تخصیص دهد و بقیه آن را در جهت حل مسئله پیش آمده در زمینه درآمدهای جاری خود هزینه کند. بنابراین اتخاذ سیاست مالیات بر سود سپرده‌های بانکی و مالیات بر افزایش ارزش دارایی در عمل می‌تواند ضمن افزایش درآمد دولت، در هدایت سرمایه‌های مردمی به بخش‌های مولد مؤثر باشد. در صورت تصویب سیاست مالیات بر خانه‌های خالی، علاوه بر منتفع شدن دولت از درآمد آن، مسکن به‌تدریج از یک کالای سرمایه‌ای تبدیل به کالای مصرفی شده و بخش عمده‌ای از مسئله مسکن عامه مردم نیز با توجه به افزایش عرضه در بازار کاهش می‌یابد. این سیاست‌ها به معنای عدم ضرورت ورود دولت به اصلاح نظام یارانه‌ای در کشور نیست، بلکه اولویت گذاری زمانی در اصلاح ساختار اقتصادی کشور را بیان می‌کند. در واقع اگر اصلاح ساختار اقتصادی کشور را شامل چهار بسته اصلاح نظام بانکی، اصلاح نظام مالیاتی، اصلاح نظام رفاه اجتماعی و اصلاح نظام یارانه‌ها بدانیم، اصلاح نظام یارانه‌ای می‌توانست آخرین حلقه از این بسته منسجم باشد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
ربیعی درباره ماجرای پیش آمده میان مردان شماره یک و دو کابینه اظهار داشت: در همه جلسات وجود اختلاف طبیعی است. حسام الدین آشنا نیز در توییتی تصریح کرد: جلسات عالی کشور نه جای بله قربان گویی است و نه جای خطاب و عتاب و نه جای قهر و ناسازگاری. اما با نگاهی به رخدادهای دو هفته گذشته به خوبی می‌توان فهمید که موضوع اختلاف نظرها چیست؟ اسحاق جهانگیری از ۲۴ آبان در خصوص هیچ اظهار نظری در باره نحوه اجرای طرح نداشته است. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت، هر چند اسحاق جهانگیری عضو شورای هماهنگی سران قواست اما سکوت او نشان می‌دهد؛ معاون اول رئیس جمهور با طرح افزایش قیمت بنزین موافقت نکرده است. هر چند اختلاف نظر جهانگیری با روحانی بر مسائل کارشناسی بنزین بوده اما این هیچ کدام از دو طرف تا کنون بدان نپرداخته اندحال باید این سوال را پرسید طرحی که اکنون اجرا می‌شود را چه کسی و چه نهادی ارائه کرده است و دلیل مخالفت روحانی با طرح جهانگیری چه بوده است؟
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
سفیر اتریش در ایران: عصر کرد - ایسنا/کردستان سفیر اتریش در ایران گفت: دولت اتریش علاقه زیادی در حفظ و استمرار قرار داد برجام دارد و در تلاش هستیم که منافع اقتصادی که در برجام وعده داده شده و مردم منتظر آن بودند را محقق کنیم. وی ذکرکرد: در این سفر به استان کردستان با نمایندگان منتخب مردم استان در زمینه‌های مختلف همکاری هایی را آغاز می‌کنیم. شلتس گفت: تبادل تجربه هزینه و تحریم ندارد بلکه با اقدامات و فناوری هایی که کشور ایران در اختیار دارد می‌توان برای بهره وری بیشتر از انرژی، از آن استفاده کنند. وی با اشاره به وجه متمایز ایران و اتریش، بیان کرد: وجود موسسه فرهنگ اتریش تنها موسسه فرهنگی غربی در تهران است که سال گذشته ۱۳۰ مناسبت فرهنگی را برگزار کرده و این می‌تواند همکاری و آمادگی بین ایران و اتریش را فراهم کند. سفیر اتریش در ایران، خاطرنشان کرد: اتریش تنها کشور غربی است که نیاز به اخذ مجوزهای مختلف ندارد و به دلیل اعتماد عمیق بین ایران و اتریش می‌توان مناسبت‌های فرهنگی مشترکی را به وجود آورد.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، صادق زیبا کلام در توییتی ضمن تمجید از شهامت، جسارت و احساس تعهد پروانه سلحشوری، این نماینده مجلس را شایسته لقب «بانوی مدرس» دانست. متن توییت زیباکلام به این شرح است: «بانوی بزرگوار فاطمه سلحشوری، نطق اخیرتان در مجلس یکی از بیادماندنی و تاریخی‌ترین نطق‌هایی بود که ظرف چهل سال گذشته در مجلس شورای اسلامی ایراد شد. شهامت، جسارت، شجاعت و بالاتر از همه احساس تعهد شمابه ملت در بیان حقایق و واقعیت‌های نظام می‌طلبد که بشما با افتخار لقب «بانوی مدرس» اعطا شود.»
انتخابانتخاب5 ساعت قبل
نبنزیا با تاکید بر اینکه تحریم‌ها نمی‌توانند جایگزین دیپلماسی شوند، اضافه کرد: فرایند مذاکرات هم یک جاده دو طرفه است. نماینده روسیه خاطرنشان کرد: امکان ندارد بدون حمایت از فرایندهای صلح آمیز و تنها با تحریم و فشار به خلع سلاح اتمی در شبه جزیره کره و یک توافق دست یافت. وی اظهار کرد: محدودیت‌های یکجانبه نه تنها یکپارچگی و مشروعیت اعضای شورای امنیت را تضعیف می‌کند و باعث شکسته شدن هنجارهای تجارت بین المللی می‌شود، بلکه باعث تضعیف تمامیت تحریم‌های شورای امنیت می‌شود. نماینده روسیه در سازمان ملل متحد بر تداوم گفت‌وگوی واشنگتن و پیونگ یانگ تاکید کرد و گفت: تنها راه حل مشکل شبه جزیره کره، گفت‌وگوی سیاسی و دیپلماتیک فی مابین است. بر این اساس معتقدیم که زمان تصویب قطعنامه سیاسی برای شبه جزیره کره رسیده است.

نظرها

اخبار بیشتر