معاون سازمان بسیج مستضعفان: هدف فتنه اخیر امنیت کشور بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی
معاون سازمان بسیج مستضعفان: هدف فتنه اخیر امنیت کشور بود

معاون سازمان بسیج مستضعفان: هدف فتنه اخیر امنیت کشور بود

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه دشمنان در فتنه اخیر می‌خواستند امنیت کشور را به خطر بیندازند، گفت: همه نقشه‌ها با بصیرت مردم نقش بر آب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سردار سالار آبنوش امشب در همایش «لاله‌های سرخ» به مناسبت چهلمین سالگرد تأسیس بسیج در پایگاه گل نرگس حوزه مقاومت حضرت زینب (س) با بیان اینکه ما پای نظام و انقلابیی ایستادیم که هرچه جلوتر می‌رویم به عمق کینه دشمنان انقلاب بیشتر پی‌ می‌بریم، اظهار کرد: برای پی بردن به ارزش هر چیز باید به دشمنان آن نگاه کنیم.

وی با بیان اینکه وقتی به دشمنان نگاه می‌کنیم بیشتر به عظمت و بزرگی نظام و انقلاب اسلامی می‌رسیم افزود: وقتی می‌بینیم دشمنان انقلاب ابرقدرت‌های امروز جهان هستند نشان می‌دهد که ما پای چه نظام و انقلاب بزرگی ایستاده‌ایم و ارزش کار خود را می‌دانیم.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه در رسانه‌های معاند دشمنان از ایستادگی ما انتقاد می‌کنند، تصریح کرد: امروز تحمل سختی‌ها نشان می‌دهد که پایمردی ما بیهوده نبوده و به این نتیجه می‌رسیم که بیش از گذشته باید تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه جنگ‌های نیابتی، ظهور داعش و تفکرات تکفیری یک تهدید واقعی برای کل بشریت است، ادامه داد: با رویش‌های انقلاب، شهدای مدافع حرم پا به میدان گذاشتند و توطئه بزرگ را تبدیل به فرصت کردند.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه بصیرت مردم ایران در برهه‌های زمانی مختلف بی‌نظیر بوده است، اظهار کرد: امروز مردم ما بصیرت لازم را دارند و ما این موضوع را در رفتار مردم در مقابل فتنه‌ها می‌بینیم.

آبنوش تصریح کرد: ما پیروان دین خدا و اهل بیت (ع) هستیم و ولایت فقیه را قبول داریم، نقشه راه ما از امام صادق (ع) و امام باقر (ع) گرفته شده است.

وی با بیان اینکه از اعتقادات خود عدول نمی‌کنیم و محکم از ولایت مطلقه فقیه دفاع می‌کنیم ادامه داد: بسیج از جنس انقلاب است و این انقلاب از جنس عاشوراست که عصاره غدیر است.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه بسیج یک گفتمان است خاطرنشان کرد: همه منظومه‌های درون انقلاب در بسیج تعریف می‌شود و به معنای واقعی کلمه این تفکر یعنی پشتیبانی و مروج همه خوبی‌ها.

وی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی، اعتلای ولایت، آزادگی و استقلال است تصریح کرد: بسیج به معنای رشد و اعتلای تفکر دینی و انقلابی است به طوری که اگر تفکر بسیجی در همه کشور طنین‌انداز شود، دشمنان فکر هر نوع حیله و برنامه علیه کشور را از ذهن خارج می‌کنند.

آبنوش با بیان اینکه اگر تفکر بسیجی در نظام، منطقه و کشور جاری شود، دشمنان فکر ضربه زدن به کشور را از ذهن خود بیرون می‌کنند، اظهار کرد: این موضوع نشان از کامل بودن این جریان است.

وی از برخی افراد که تریبون و رسانه دارند اما تفکر بسیج را ترویج نمی‌کنند گلایه کرد و در ادامه افزود: اگر این تفکر گسترش یابد، بسیاری از مشکلات امروز حل خواهد شد و دشمنان دیگر توانی نخواهند داشت.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان ادامه داد: افرادی که در اغتشاشات اخیر آلت دست دشمن شده بودند اندک‌ بودند که همین تعداد اندک نیز چون با فرهنگ بسیجی فاصله دارند دچار این اتفاق شدند.

آبنوش با بیان اینکه امروز باید اساتید و معلمان از بسیج و فرهنگ بسیجی سخن بگویند و آن را تبیین کنند، بیان کرد: صاحبان رسانه به دنبال ترویج تفکر بسیجی باشند چراکه هرجا مدیر تفکر بسیجی دارد، لایق‌ترین مدیر و موفق‌ترین مسؤولان را شاهد هستیم.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه امروز هرجا که مشکل هست، خلأ تفکر بسیجی را نیز شاهد هستیم خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی در سطح جهان هر روز در حال گسترش است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

وی با بیان اینکه دشمن از ما در حوزه‌های مختلف سیلی‌ خورده است گفت: اگر در دفاع مقدس پیروز شدیم، رمز آن در تفکر بسیجی است.

آبنوش با اشاره به اینکه دشمنان فتنه‌های بسیاری علیه ما برنامه ریزی و اجرا کردند اظهار کرد: هر کدام از این فتنه‌ها می‌توانست به ما آسیب بزند اما این بحران‌ها به بهترین شکل ممکن به فرصت تبدیل شد.

وی با بیان اینکه هرجا مدیران بسیجی حضور داشتند اولویت آنان تأمین امنیت و آسایش مردم و خنثی کردن حیله دشمنان بوده است افزود: هرجا که مدیر بسیجی وجود نداشت ما آسیب دیدیم پس کلید موفقیت ما تفکر بسیجی است.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه چرا هرجا که مدیری تفکر بسیجی ندارد از او مطالبه نمی‌کنیم تصریح کرد: هرجا ما آسیب دیدیم از محلی است که مسؤولان آن تفکر بسیجی نداشتند، اگر واقعا دوستدار این مردم و نظام هستیم باید این مطالبه‌گری را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه اگر مسؤولان ما تفکر بسیجی به معنای واقعی داشته باشند، تحریم‌ها و توطئه‌ها کمترین میزان مشکل را به وجود می‌آورد ادامه داد: مشکل ما این است که برخی از مدیران تفکر بسیجی ندارند.

آبنوش در ادامه با بیان اینکه دشمنان در فتنه اخیر هم می‌خواستند امنیت را به خطر بیندازند اما با بصیرت مردم همه نقشه‌ها نقش بر آب شد، تصریح کرد: اگر تفکر بسیجی در جامعه نبود، دشمن به نتیجه مطلوب خود می‌رسید.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه افرادی که دشمن را بزک و آرایش می‌کنند و به جوانان معرفی می‌کنند، بالاتری خیانت را به بشریت می‌کنند اظهار کرد: هنرمندان و نویسندگان باید به این مسأله بپردازند که چگونه کشور ما صد سال پیش توسط دشمنان دچار قحطی شد.

آبنوش با اشاره به اینکه در آن سالها دشمنان برای به دست آوردن نفت تصمیم گرفتند که ریشه‌های این ملت را بخشکانند، ادامه داد: حبوبات، غلات و محصولات را به قیمت چند برابر سر زمین می‌خریدند و از بین می‌بردند تا قحطی ایجاد شود.

وی با بیان اینکه جمعیت ایران قبل از قحطی ۱۹ میلیون نفر بوده و پس از قحطی ۹ میلیون نفر شده است خاطرنشان کرد: نصف ملت ایران کشته شد به خاطر اینکه در این کشور نفت پیدا شده بود.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه کتاب «قحطی بزرگ در ایران» توسط سفارت انگلیس از سطح کتابفروشی‌های کشور جمع شد، گفت: دشمنان امروز نیز برنامه‌ریزی می‌کنند و تلاش می‌کنند که ثروت ما را به یغما ببرند.

آبنوش با اشاره به اینکه تنها تفکر بسیجی می‌توانند این تجزیه و تحلیل را انجام دهد افزود: در آن زمان ملت ما فریفته شدند چرا که امام نداشتند و بین مراجع و مردم فاصله افتاده بود.

وی تصریح کرد: اگر ما بصیر هستیم و فتنه‌ها ناموفق هستند به این دلیل است که ما امروز راهمان را پیدا کرده‌ایم لذا دشمن به دنبال تخریب این نقطه قوت است.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه امروز اگر دشمن فرصتی پیدا کند آسیبی بزرگ‌تر از قحطی و نابودی نیمی از جمعیت ایران را رقم خواهد زد، اظهار کرد: آن روز ما فقط نفت داشتیم اما امروز بارها به آن‌ها سیلی زدیم و اگر فرصت کنند بین ملت و رهبر فاصله بیندازند، ضربه بزرگ‌تری وارد خواهند کرد. این مطلب برایم مفید است بلی ۰ نفر این پست را پسندیده‌اند

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

امکان صادرات روزانه ۲۵ تا ۳۰ میلیون لیتر بنزین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سخنگوی اتحادیه صادر کنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی با بیان این که هم اکنون بازار بسیار خوبی در کشور‌های همسایه برای فرآورده‌های نفتی کشور بوجود آمده است، افزود: هم اکنون ما روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین تولید می‌کنیم که پیش بینی می‌شود ۶۰ تا ۶۵ میلیون لیتر آن به صورت سهمیه‌ای و ۲۰ میلیون لیتر آن به صورت آزاد در داخل عرضه شود بنابراین حدود ۳۰ میلیون لیتر بنزین مازاد خواهیم داشت که می‌توان آن را برای صادرات عرضه کرد. آقای حسینی با بیان این که صادرات فرآورده‌های نفتی مشکلات صادرات نفت خام را ندارد گفت: صادرات فرآورده‌ها به دلیل این که از طریق مرز‌های زمینی به کشور‌های همسایه انجام می‌شود راحت‌تر است و معمولا خریداران ما عمدتا بخش خصوصی هستند که تحریم‌های آمریکا بر آن‌ها اثرگذار نیست. وی تصریح کرد: با صادرات فرآورده‌های نفتی می‌توان بخشی از کمبود منابع ارزی کشور که به دلیل ایجاد مشکلات در صادرات نفت خام بوجود آمده، جبران کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی رضا پدیدار، درگفتگو اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما افزود: در صنایع بالادستی نفت، ۵۰ شرکت فعال داریم که بیش از ۳۰ تای آن‌ها در اختیار بخش خصولتی است. رئیس شورای سیاستگذاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفتنمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت برگزار می‌شودنخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت ایران به همت بخش خصوصی در تهران برگزار خواهد شد.

تبدیل خودرو‌های بنزینی به گازسوز

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
با اصلاح قیمت بنزین این روز‌ها اقبال صاحبان خوردو‌های دوگانه سوز به سمت جایگاههای سوخت گاز بیشتر شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در نهایت بهترین توصیه برای کسانی که می‌خواهند خوردو هایشان را گازسوزکنند این است که حتما به مراکز مجاز برای نصب سیستم گاز سوز روی خودرو‌ها مراجعه کنند و به هیچ وجه کپسول دست دوم بر روی خودرو هایشان نبندند.

تماشا کنید: وزیری که مردم را زمین زد / چرا روحانی باید رحمانی وزیر صمت را عزل کند؟

انتخابانتخاب10 ساعت قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ ۲۴ آبان ۹۸، درست در همان روز افزایش قیمت بنزین، وزیر صنعت تاکید کرد دلیلی برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد. او پس از آن نیز چند بار دیگر همین موضوع را تکرار کرد، اما واقعیت بازار در همین مدت کوتاه نشان می‌دهد قیمت‌ها متاثر از گرانی بنزین افزایش یافته‌اند. در چنین شرایط خاصی از نظر اقتصادی، چه اصراری بر ادامه کار این وزرا وجود دارد و چرا روحانی دست به تغییر در کابینه نمی‌زند؟
همشهریهمشهری1 روز قبل
رهبر حزب لیبرال دموکرات انگلیس که طرفدار باقی ماندن در اتحادیه اروپا است، پیشنهاد همکاری با حزب کارگر را در صورت قبول خواسته‌های آن‌ها مطرح کرده است. هم‌چنین هر دلار آمریکا به ۱٫۳۲۵۱ دلار کانادا افزایش یافت. میشل آرون، استراتژیست ارزی در موسسه «استیت استریت» گفت: داده‌های اخیر نشان می‌دهد که اقتصاد آمریکا در وضعیتی بهتر از چیزی که پیش‌تر تصور می‌شد قرار دارد. به دنبال کاهش شدید رشد اقتصادی سومین اقتصاد بزرگ جهان، دولت ژاپن اعلام کرده یک بسته محرک ۱۲۰ میلیارد دلاری را برای تقویت رشد اقتصادی این کشور به زودی عملیاتی خواهد کرد. در برابر همتای استرالیایی، هر دلار آمریکا به ازای ۱٫۴۶۲۱ دلار مبادله شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، در اولین اقدام سیاسی میان ایران و آمریکا از زمان روی کار آمدن ترامپ، امروز ژیو وانگ تبعه آمریکایی متهم به جاسوسی که اخیرا مورد عفو قرار گرفته بود با دکتر مسعود سلیمانی دانشمند ایرانی ربوده شده توسط دولت آمریکا معاوضه شد. بر اساس این گزارش، برایان هوک در سوئیس او را از دولت این کشور تحویل گرفته است.

کمیاب‌ترین «مار سمی» معرفی شد/ خودرویی که فقط ۲۵۰ دستگاه خواهد بود! (+تصاویر)

18+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر