همکاری ۷۰۰ مبلغه با تبلیغات اسلامی لرستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ

همکاری ۷۰۰ مبلغه با تبلیغات اسلامی لرستان

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/لرستان مسئول امور بانوان ادراه‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، گفت: ۷۰۰ مبلغه لرستان در سامانه سجام ثبت‌نام کرده و با این اداره‌کل همکاری دارند.

لیلا کریمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به همکاری ۷۰۰ مبلغه با اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان که در سامانه سجام ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: علاوه‌براین جمعیت بانوان فرهیخته به‌عنوان یک کار تشکیلاتی در استان تشکیل شده‌است.

وی با اشاره به همکاری ۶۰ بانو با اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان در قالب جمعیت بانوان فرهیخته، عنوان کرد: اعضای این جمعیت از نظر سطح تحصیلات فوق‌لیسانس به‌بالا بوده و با کل ادارات و مردم سطح جامعه تعامل دارند.

کریمی ادامه داد: ممکن است یک کارشناس نتواند با تمام مردم ارتباط برقرار کند، بنابراین این جمعیت که عمدتا فوق‌لیسانس به بالا هستند و کار فرهنگی تبلیغی انجام می‌دهند، در جلسات و گردهمایی‌ها شرکت کرده و آسیب‌های اجتماعی فرهنگی را بررسی می‌کنند.

مسئول امور بانوان ادراه‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، هدف از تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته لرستان را تلاش جهت ارتقاء سطح فرهنگی بانوان دانست و افزود: تلاش ما این است که از ظرفیت خانم‌های فرهنگی و باسواد در این راستا استفاده ‌کنیم.

در سایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

وی ادامه داد: اعضای جمعیت بانوان فرهیخته باتوجه به حضوری که در سطح جامعه دارند نظر و ایده می‌دهند و سازمان تبلیغات اسلامی باتوجه به ظرفیت‌هایی که دارد این ایده‌ها را عملیاتی می‌کند.

کریمی عنوان کرد: مبلغات ما با حضور در سطح مدارس و خوابگاه‌ها با دانش‌آموزان و دانشجویان صحبت کرده و سعی در بالا بردن سطح آگاهی آن‌ها دارند.

مسئول امور بانوان ادراه‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، با اشاره به همکاری سازمان تبلیغات با آموزش‌وپرورش جهت حضور مبلغات برای برپایی نماز جماعت و پاسخگویی به سؤالات شرعی دانش‌آموزان در سطح مدارس، اظهار کرد: این جمعیت با دستگاه‌ها ارتباط فرهنگی و اجتماعی دارند.

وی عنوان کرد: همچنین سایت جمعیت بانوان فرهیخته لرستان در حال فعالیت است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دستاورد دارویی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

کمبود فراورده‌های خونی در فصل سرما

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

رویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گاز

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
گزارش اختصاصیرویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گازنخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز با حضور وزیر نفت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

ماجرای قبوض مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش تصویریماجرای قبوض مدارسپیرو مصوبه مجلس قرار بود که هزینه آب و برق و گاز مدارس در صورت رعایت کردن الگوی مصرف رایگان باشد، اما برخی مدارس که الگوی مصرف را هم رعایت کرده‌اند همچنان قبض و اخطار قطع انشعاب دریافت می‌کنند.

تقدیر از پژوهشگران دانشگاه آزاد

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر