الجعفری: سرقت نفت سوریه را توسط آمریکا محکوم می‌کنیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

الجعفری: سرقت نفت سوریه را توسط آمریکا محکوم می‌کنیم

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد در نشست شورای امنیت درباره روند سیاسی در سوریه گفت: اشغالگری آمریکا را بر چاه‌های نفت و سرقت منابع مان محکوم می‌کنیم.بشار الجعفری تصریح کرد: بر اصولی که فعالیت کمیته قانون اساسی را سازماندهی می‌کند و در صدر آنها، احترام به حاکمیت و یکپارچگی سوریه تاکید می‌کنیم. بزرگترین خطری که کمیته قانون اساسی را تهدید می‌کند تلاش برخی برای دخالت در آن و مانع تراشی در روند تلاش‌های آن به منظور محقق کردن اهدافی است که با منافع اصولی ملت سوریه در تضاد است.نماینده سوریه همچنین گفت: لغو تحریمهایی را که تروریسم اقتصادی علیه کشور من به شمار می‌آید خواستاریم.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
حالا طیف اصلاح طلب با ذوق زدگی و شعف اعلام می‌کند که باید هر چه سریعتر با آن دیوانه مزاحم به مذاکره بنشینیم. حالا وی مدعی شده است که مدیریت جهادی موضوعی مبهم است که در صحنه عمل مشاهده نشده است. ترکان همزمان با حمله به مدیریت جهادی، کارنامه خالی دولت را به گردن منتقدان و ترامپ انداخته است. این نماینده اصلاح طلب مجلس چندی پیش همزمان با اجرای طرح سهمیه بندی بنزین در اقدامی کاسبکارانه اعلام کرد که از نمایندگی مجلس استعفا خواهد داد. نتیجه این شده است که شوراهای شهر در نقاط مختلف کشور از جمله شورای شهر اصلاح طلب تهران به نماد ناکارآمدی مبدل شده است.

نظرها

اخبار بیشتر