خشونت‌ها و شدت عمل‌ اشرار فراتر از یک عمل اعتراضی ساده بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. سیاسی

خشونت‌ها و شدت عمل‌ اشرار فراتر از یک عمل اعتراضی ساده بود

خبرگزاری میزان- معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: در فتنه‌ای که اتفاق افتاد، دلیل اصلی فاصله گرفتن زود هنگام مردم از اشرار این بود که خشونت‌ها و شدت عمل‌های اشرار فراتر از یک عمل اعتراضی ساده بود. تاریخ انتشار: 03:12 - 02 آذر 1398 - کد خبر: ۵۶۹۶۳۳
خشونت‌ها و شدت عمل‌ اشرار فراتر از یک عمل اعتراضی ساده بود - 0

سردار «رسول سنایی‌راد» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، گفت: در فتنه‌ای که اتفاق افتاد، دلیل اصلی فاصله گرفتن زود هنگام مردم از اشرار این بود که خشونت‌ها و شدت عمل‌های اشرار فراتر از یک عمل اعتراضی ساده بود.

وی افزود: از سوی دیگر حضور ناشیانه افراد سازمان‌دهنده و هدایت‌کننده اغتشاشات با ماسک‌هایی که بر صورت داشتند و دستور حمله به پمپ بنزین تا بانک‌ها را می‌دادند، سبب شد که مردم از آن‌ها فاصله بگیرند.

بیشتر بخوانید:سرشاخه‌های اغتشاش‌گران توسط اطلاعات سپاه دستگیر شدند/ ردپای سلطنت‌طلب‌ها

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا ادامه داد: مردم با مشاهده ماهیت واقعی اشرار حاضر در اعتراضات، متوجه شدند آنچه که اتفاق می‌افتد موج‌سواری بر روی اعتراضات با هدف شورش است.

خبری: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

بیشتر بخوانید:گلوله‌ها روایت می‌کنند؛ غارتگران جان و مال هم‌وطنان از «جنس» مردم نیستند

سردار سنایی‌راد خاطرنشان کرد: بیانات مقام معظم رهبری در صبح روز ۲۶ آبان، جبران‌کننده برخی حس‌های بی‌اعتمادی مردم به بعضی از مسئولان بود چراکه ایشان به مسئولان گوشزد کردند با تمام توان به مشکلات مردم پس از افزایش قیمت بنزین رسیدگی کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، بعد از انتشار خبری با عنوان خلق یک عبارت تازه | ماجرای حق‌التولیت ۶۰۰-۷۰۰ میلیاردی چیست؟ روابط عمومی آستان قدس رضوی، مطلب ذیل را ارسال کرد: حق التولیه از کجا می‌آید و به کجا می‌رود؟ قبل از انقلاب رقم حق‌التولیه به صورت ماهیانه به حساب شاه به عنوان تولیت آستان‌قدس رضوی و ولیان به عنوان نائب التولیه واریز می‌شد و بسیاری از هزینه‌های عیاشی پهلوی‌ها از محل درآمدهای موقوفات آستان قدس رضوی تامین می‌شد. اختصاصی همشهری آنلاین: مجله آستان قدس رضویبعد از پیروزی انقلاب اسلامی به همت مرحوم آیت الله واعظ طبسی ضمن احیای موقوفات، رقم حق التولیه در کنار ۲۵ سرفصل موقوفاتی آستان قدس رضوی قرار گرفت و به بیست و ششمین سرفصل هزینه کردی این مجموعه تبدیل شد. به این ترتیب درواقع تفاوت حق التولیه با بقیه درآمدهای موقوفاتی آستان قدس رضوی این بود که این بخش با نظر تولیت و در محل‌هایی که احساس مصرف ضروری وجود داشت، هزینه می‌شد. امروز هم بسیاری از هزینه‌های آستان قدس رضوی در موقعیت‌هایی مانند بلایای طبیعی از همین محل تامین می‌شود. البته بخشی از این رقم که حقوق سایر متولیان موقوفات آستان قدس رضوی است، مطابق با نیت واقف به وارثین ایشان پرداخت می‌شود.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
خبرگزاری تسنیم: دولت آمریکا به تازگی در بخش پرسش و پاسخ وب‌سایت خزانه‌داری این کشور ادعا‌های خودشان مبنی بر اینکه تحریم‌های آن‌ها برای هدف قرار دادن مبادلات اقلام بشردوستانه با ایران نیست را زیر سوال برده و به قصد خود برای ایجاد مشکل در این زمینه برای مردم ایران اعتراف کرده‌اند. وزارت خزانه‌داری آمریکا روی وب‌سایت خود اعتراف کرده تحریم‌های جدید این کشور علیه صنایع حمل و نقل دریایی ایران به ایجاد محدودیت‌هایی در ارتباط با مبادلات اقلام بشردوستانه منجر خواهد شد. دولت آمریکا در حکم روز چهارشنبه این دو شرکت را ذیل تحریم‌های مربوط به فرمان اجرایی شماره ۱۳۳۸۲ قرار داد که «اشاعه‌گران سلاح‌های کشتار جمعی»، طبق تعریف دلبخواهانه آمریکا را هدف قرار می‌دهد. وزارت خزانه‌داری آمریکا در دستورالعمل روز چهارشنبه تعارفات معمول مبنی بر اینکه تحریم‌ها مبادلات غذا و دارو را شامل نمی‌شوند کنار گذاشته و اعتراف کرده هرگونه مبادله با سازمان‌هایی که به موجب این حکم تحریم می‌شوند ممنوع خواهند بود. مقام‌های ایران ضمن رد کردن ادعا‌های دولت آمریکا مبنی بر تحریم نبودن مبادلات غذا و دارو گفته‌اند که نیاز‌های کشور در زمینه دارو و مواد غذایی را تأمین خواهند کرد.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

نظرها

اخبار بیشتر