ایده جالب چینی‌ها برای کاهش ترافیک
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تماشا کنید: وزیری که مردم را زمین زد / چرا روحانی باید رحمانی وزیر صمت را عزل کند؟

انتخابانتخاب1 روز قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ ۲۴ آبان ۹۸، درست در همان روز افزایش قیمت بنزین، وزیر صنعت تاکید کرد دلیلی برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد. او پس از آن نیز چند بار دیگر همین موضوع را تکرار کرد، اما واقعیت بازار در همین مدت کوتاه نشان می‌دهد قیمت‌ها متاثر از گرانی بنزین افزایش یافته‌اند. در چنین شرایط خاصی از نظر اقتصادی، چه اصراری بر ادامه کار این وزرا وجود دارد و چرا روحانی دست به تغییر در کابینه نمی‌زند؟
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ساعت قبل
با رهنمود روشن سکان‌دار انقلاب، قوه قضائیه بدون توجه به عدم عزم دستگاه‌های متصدی نبرد اقتصادی و رونق تولید، مبارزه با فساد، رانت و انواع و اقسام موانع در این راستا را در دستور کار خود قرار داده است. یکم: فساد ستیزی، اصلی است که در دوره جدید مدیریت قوه قضائیه مبنای عمل قرارگرفته است. وعده حمایت از گزارشگران مفاسد اقتصادی که طبق گفته سخنگوی قوه قضائیه، در دستورالعمل تشکیل مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی پیش‌بینی‌شده، یکی از این دست اقدامات امیدوارکننده برای به جریان انداختن رونق تولید است. این معضل، با تیزبینی و به‌درستی در معرض دید قوه قضائیه قرار گرفت و نحوه احضار اشخاص حقوقی به‌جای مدیر عامل، اصلاح شد. خوشبختانه تاکنون صد‌ها شرکت و تولیدکننده زیر چتر حمایتی قوه قضائیه قرارگرفته‌اند و استفاده از ظرفیت‌های قانونی در این راستا، تحولی بزرگ را پدید آورده.
طرفداریطرفداری16 ساعت قبل
طرفداری- در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر و در هفته چهاردهم دو تیم سپاهان و شهر خودرو فردا در مشهد به مصاف هم خواهند رفت. هر تیمی که در بازی فردا پیروز شود وضعیت بهترین در صدر خواهد داشت چرا که دو تیم با اختلاف اندکی نسبت به استقلال صدرنشین قرار دارند و حتی یک بازی نیز نسبت به این تیم آبی پوش کمتر دارند و پیروزی در این بازی و بازی عقب افتاده، آن تیم را در صدر جدول قرار خواهد داد. از شهر خودرو آغاز خواهیم کرد. تیمی که هفته گذشته برابر استقلال با نتیجه ۱ بر ۰ شکست خورد، در ۱۲ بازی اخیر خود پیروزی داشته است، تساوی و شکست. شاگردان یحیی گل محمدی همچنین آمار گل زده و گل خورده را نیز به ثبت رسانده‌اند و با امتیاز ۲۳ در رده دوم جدول قرار دارند.

دستاورد دارویی

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

نظرها

اخبار بیشتر