فیلم | اولویت دسنگاه قضایی از زبان رئیسی و نسبتش با اتفاقات اخیر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین

فیلم | اولویت دسنگاه قضایی از زبان رئیسی و نسبتش با اتفاقات اخیر

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
رئیس قوه قضائیه در دیدار جمعی از اعضای فراکسیون ولایی مجلس گفت: مبارزه با فساد اقتصادی اولویت دستگاه قضاست و هرگز با مسائلی که اتفاق افتاده به حاشیه نخواهد رفت.

دریافت ۴ MB

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر21 ساعت قبل
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، پیگیری برای جذب اعتبارات مصوب در سفر دکتر نوبخت به استان را گام دوم در این بخش دانست و گفت: در این سفر ۱۴۰ میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی و ۱۶٫۵ میلیارد تومان برای پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان مصوب شد. استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای پروژه‌های نیمه تمامعزیزی ادامه داد: از این میزان پنج میلیارد تومان باید در سال جاری تخصیص یابد که پیگیر جذب این اعتبارات هستیم. برگزاری دوازدهمین یادواره شهدای ورزشکار استانعزیزی از برگزاری دوازدهمین یادواره شهدای ورزشکار استان و نخستین جشنواره شهدای جوان موافع حرم استان خبر داد و گفت: این یادواره ۱۹ دی ماه در بیرجند برگزار می‌شود. وی با اشاره به ورود یک سرمایه گذار برای احداث نخستین دهکده ورزشی، فرهنگی و جوانان در استان با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان، گفت: در این خصوص تاکنون دو جلسه برگزار و به زودی نیز جلسه‌ای با حضور استاندار برگزار می‌شود تا بتوانیم از ظرفیت‌های قانونی استفاده کنیم و کلنگ این دهکده را در دهه فجر امسال به زمین بزنیم. مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی اضافه کرد: این دهکده در سه فاز و به مدت هفت سال احداث می‌شود که احداث هتل ورزش یکی از ابعاد کوچک این پروژه خواهد بود.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
خبرگزاری تسنیم-محمدخاجی: به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مستند «مهدی عراقی را بکش» ساخته «عبدالرضا نعمت اللهی» یکی از مهمترین مستندهایی بود که شب گذشته در نخستین روز سیزدهمین جشنواره بین‌االمللی سینما حقیقت به نمایش درآمد و تنور سرد جشنواره را به گرمی بدل کرد. «مهدی عراقی را بکش» از آن دست مستندهایی است که باید به تماشای آن نشست؛ این مستند خصوصا برای آنها که به تماشای مصور تاریخ سیاسی معاصر علاقه‌مندند، تجربه‌ای جذاب و کشاننده خواهد بود. شیوه طراحی پرسشها در فواصل گوناگون مستند و ترکیب متنوع مصاحبه‌شوندگانی که برای وارسی سوژه مستند از سوی سازندگان انتخاب شده‌اند، حاکی از آن است که فاز تحقیق و پژوهش مجدانه مورد توجه و اهتمام سازندگان «مهدی عراقی را بکش» قرار گرفته است. «مهدی عراقی را بکش» اگرچه در ترسیم و ارائه تصویری جامع و مانع از سال‌های پیش از شهادت شهید عراقی منسجم و یکنواخت عمل می‌کند، با این وجود چندان به تبیین و واکاوی انگیزه‌های گروهک تروریستی فرقان نسبت به ترور شهید مهدی عراقی نمی‌پردازد و بدین ترتیب عطش مخاطبان برای آگاهی از این وجه مکتوم شهادت شهید عراقی را بی‌پاسخ باقی می‌گذارد. در تحلیل نهایی باید گفت که مستند «مهدی عراقی را بکش» یکی از مستندهای خوش ساخت و امیدبخش جشنواره سینما حقیقت امسال است که تماشای آن می‌تواند برای هر مخاطبی با هر نوع ذائقه، جهت‌گیری، خط‌مشی فکری و تعلقات حزبی و جناحی خالی از لطف نباشد.

(ویدئو) انفجار مهیب مخزن پمپ بنزین در مدینه

فراروفرارو1 روز قبل
فرارو- مشتریان پمپ بنزین با خیال راحت منتظر هستند تا باکشان را پر کنند و مسیر خود را ادامه دهند که ناگهان انفجار مهیبی در پمپ بنزین رخ می‌دهد. مشتری‌های و کارکنان از همه جا بی خبر به خود می‌آیند و هر کدام از طریقی از مهلکه می‌گریزند. در ویدئو مشاهده می‌شود که شعله‌های آتش زبانه می‌کشند. دیگری به سمت اتومبیل خود رفته، سوار و پیاده می‌شود. نفر سوم دوست خود را از ماشین خارج کرده و پایش را روی گاز می‌گذارد، در حالی که شیلنگ پمپ بنزین هنوز به ماشینش متصل است.

بلاتکلیفی تکنسین‌های سلامت دهان ودندان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته بعد از افتتاح پروژه‌ها دانشگاه علوم پزشکی سبزوار توسط سعید نمکی، وزیر بهداشت، چند نفر از تکنسین‌های سلامت دهان و دندان به نحوه اجرا نشدن تعهدات خدمت سه برابر تحصیل خود اعتراض کردند. با توجه به دستور وزیر بهداشت قرار بر آن بود تا تکنسین‌های سلامت دهان و دندان جذب دانشگاه علوم پزشکی شوند ولی امروز با توجه به جذب نیروهای شرکتی، تکنسین‌ها بلاتکلیف مانده‌اند. گفتنی است، مطابق مصوبه جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مقرر شده تا محل به کارگیری تکنسین‌های سلامت دهان در حوزه معاونت بهداشت در مراکز خدمات جامع سلامت به روستاییان به عنوان مراقب سلامت دهان (دستیار دندان‌پزشک) و در مناطق محروم و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر باشد. همچنین تعیین محل خدمت نیز بر عهده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود.
انتخابانتخاب23 ساعت قبل
سلامت چشمها یکی از مهمترین مواردی است که برای اغلب افراد مهم است. مالیدن چشمان شمابسیاری از افراد به ویژه وقتی خواب الود یا خسته هستند، تمایل دارند دستان خود را روی چشمها بمالند، اما جالب است بدانید این رفتار بسیار اشتباه است و می‌تواند خطراتی را برای سلامت چشمها ایجاد کند. استفاده مداوم از پاک کننده‌های آرایشیبسیاری از پاک کننده‌های آرایشی علی رغم ادعای گیاهی یا غیرالکلی بودن برای سلامت چشم خطرناکند. همیشه سعی کنید هنگام پاک کردن آرایش چشم، چشمهای خود را کاملا ببندید و از ورود لوازم آرایش به چشمان خود پیشگیری کنید. در ضمن برای آرایش چشمها به شکل روزانه از لوازم آرایش سبک و با غلظت کمتر استفاده استفاده کنید و گاهی نیز به چشمها استراحت دهید.

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.

نظرها

اخبار بیشتر