فیلم وحشتناک از زلزله در آلبانی + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

فیلم وحشتناک از زلزله در آلبانی + فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا:صدها نفر در نتیجه زلزله شدید در آلبانی آسیب دیدند.

حجم ویدیو: 3.01M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۲۷

به گزارش رکنا، صدها نفر در نتیجه زلزله شدید در آلبانی آسیب دیدند. چند خانه ویران شده است.

زمین لرزه‌ای به قدرت ۶,۴ ریشتر در نزدیکی «تیرانا» به وقوع پیوست. زمین لرزه در پایتخت کشور و در شهر «دورس» محسوس بود.

​در فاصله ۳۰ کیلومتری از پایتخت آلبانی دو خانه مسکونی فروریخت و دو خانه دیگر در نزدیکی «دورس» ویران شدند. تا کنون صدها نفر به بیمارستان محلی رجوع کرده‌اند. تعداد دقیق مجروحان هنوز مشخص نشده است. تا کنون خبری در باره قربانیان این زمین لرزه گزارش نشده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

نظرها

اخبار بیشتر