(ویدئو) آتش زدن پرچم نروژ و آمریکا در پاکستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو

(ویدئو) آتش زدن پرچم نروژ و آمریکا در پاکستان

فراروخبرگزاری فرارو |
روز شنبه جمعی از گروه‌های افراطی اسلام ستیز در شهر "کریستیان ساند" کشور نروژ اقدام به سوزاندن یک جلد قرآن و توهین به کتاب آسمانی مسلمانان کردند. اغلب شرکت کنندگان در این گردهمایی را اعضای گروه اسلام ستیز نروژی با عنوان SIAN ترتیب داده بودند. روز بعد پاکستان با فراخواندن سفیر نروژ در اسلام آباد به وزارت امور خارجه این کشور مراتب نگرانی و اعتراضات خود از این رویداد را به مقامات نروژ انتقال داد. ترکیه هم پیشتر در واکنش به اسلام‌هراسی این گروه نروژی، بی‌حرمتی به قرآن در جریان اعتراضات اخیر این سازمان ضد اسلامی در شهر کریستیان‌ساند را محکوم کرد. روز گذشته هم عده‌ای از مردم در کراچی پاکستان با آتش زدن پرچم‌های نروژ و آمریکا نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند.

کد ویدیو دانلود

منبع: راشاتودی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک3 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر