بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی در آتش سوخت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی

بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی در آتش سوخت

فارسخبرگزاری فارس |
وقوع آتش‌سوزی در موتور یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی موجب فرود اضطراری این بالگرد و نهایتا نابودی کامل آن شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک فروند بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی سه‌شنبه دچار آتش‌سوزی شده و به اجبار در نزدیکی منطقه «نقب» فرود آمده است.

به نوشته پایگاه صهیونیستی «تایمز اسرائیل»، این بالگرد از نوع «یاسور سی‌اچ-۵۳ سیرکوفسکی» بوده است. به نوشته پایگاه، موتور این بالگرد هنگام پرواز آتش گرفته است.

بنا بر این گزارش، سرنشینان این بالگرد، پس از فرود اضطراری توانسته‌اند پیاده‌ شوند و در این حادثه آسیب ندیده‌اند.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

ارتش رژیم صهیونیستی با تأیید فرود اضطراری این بالگرد، گفته است که دلیل این حادثه بروز یک «نقص فنی» بوده است.

نیروهای آتش‌نشانی رژیم صهیونیستی برای مهار این آتش به محل اعزام شده‌اند، اما تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که این بالگرد پس از فرود به کلی آتش گرفته و از میان رفته است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد در حال تحقیق در مورد این حادثه است.

بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی در آتش سوخت - 8

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، مقام‎های دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز سه‌ شنبه موارد اتهامی علیه دونالد ترامپ را برای استیضاح منتشر کرده و او را رسما متهم کردند. اکنون کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در نظر دارد تا در نشستی این اتهامات را بررسی و آن را به تایید نهایی برساند. تایید نهایی این اتهامات با رای گیری کمیته قضایی در مجلس نمایندگان انجام خواهد شد. کمیته قضایی، استیضاح ترامپ را به رای خواهد گذاشت و سپس در مجلس نمایندگان آمریکا نیز این استیضاح به رای گذاشته خواهد شد. در صورتی که استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکابه تصویب برسد، این پرونده به مجلس سنا فرستاده خواهد شد و سنا روند دادگاه را برگزار خواهد کرد.

نظرها

اخبار بیشتر