ماجرای استیضاح ترامپ به کجا رسید؟ + ویدئو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. بین‌المللی

ماجرای استیضاح ترامپ به کجا رسید؟ + ویدئو

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا تا روز «یکشنبه» به رئیس‌جمهور آمریکا فرصت داده است تا پاسخ دهد که در جلسات بازخواست حاضر می‌شود یا خیر.

اعتمادآنلاین| کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا تا روز «یکشنبه» به رئیس‌جمهور آمریکا فرصت داده است تا پاسخ دهد که در جلسات بازخواست حاضر می‌شود یا خیر.

منبع: خبرآنلاین

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم3 روز قبل
یادداشت دیپلماتیک مربوط رسما به «گزه‌ آندرهاس‌ فون گایر» سفیر آلمان در مسکو که امروز در همین رابطه به وزارت امور خارجه روسیه احضار شده بود، تحویل داده شد. در اوایل ماه دسامبر دولت آلمان دو دیپلمات روس را «عنصر نامطلوب» اعلام کرده و از این کشور اخراج کرد. در آن زمان «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان اعلام کرده بود که برلین این حق را برای خود محفوظ می‌داند که اقدامات بعدی علیه روسیه، از جمله اعمال تحریم را در نظر بگیرد. وزارت امور خارجه روسیه نیز در واکنش به این مسئله هشدار داده بود که در حال بررسی مجموعه‌ای از اقدامات تلافی جویانه در رابطه با اخراج دو مقام سفارت روسیه در آلمان است. در بیانیه وزارت خارجه روسیه تاکید شده بود که اظهارات طرف آلمانی درباره علت اخراج دیپلماتهای روسی از برلین کاملا بی اساس و اقدامی غیردوستانه ارزیابی می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
گرچه گفته می‌شود نام چند تن برای جانشینی عادل عبدالمهدی مطرح است، اما از سویی اختلاف نظر بر سر انتخاب فرد مورد نظر همچنان ادامه دارد. اعتمادآنلاین| گرچه گفته می‌شود نام چند تن برای جانشینی عادل عبدالمهدی مطرح است، اما از سویی اختلاف نظر بر سر انتخاب فرد مورد نظر همچنان ادامه دارد. به گفته منابع آگاه، در حال حاضر نام چهار پنج شخصیت در میان است که شخصیت‌های مستقلی محسوب می‌شوند، اما هنوز توافق کلی بر سر انتخاب آنها صورت نگرفته و جریان‌های سیاسی در حال چانه‌زنی هستند. این در حالی است که چند روز پیش آلاء طالبانی نماینده پارلمان عراق اعلام کرده بود برخی از کشورهای غربی می‌کوشند تا نخست‌وزیری را بر عراق تحمیل کنند. با حضور علنی محور غربی در فرایند انتخاب نخست‌وزیر، امروز توافق بر سر جانشینی عبدالمهدی بسیار سخت‌تر، پیچیده‌تر و خطرناک‌تر شده است.

نظرها

اخبار بیشتر