فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
گفتگوی ویژه اخبار قرآنی،فردا (جمعه) به موضوع فرصت ها و تهدیدهای فضای مجازی و تغییرات آن در سبک زندگی اختصاص دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب کارشناس دینی و فضای مجازی فردا جمعه در برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی درباره موضوع فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی و تغییرات آن در سبک زندگی پاسخ میدهد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

در همین نزدیکی

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

«رادیکال سه» به استقبال روز دانشجو می‌رود

مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه سه، برنامه دانشجویی «رادیکال سه» این هفته به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو در ویژه‌ برنامه‌ای شش قسمتی به بررسی جنبش دانشجویی در دهه ۷۰ و ۸۰ و ۹۰ می‌پردازد. سیدنظام موسوی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و سیدمهدی طباطبایی دبیر سابق دفتر تحکیم وحدت مهمان‌های بخش اول ویژه‌برنامه «رادیکال سه» هستند و به بررسی فعالیت‌های جنبش دانشجویی در دهه ۷۰ می‌پردازند. همچنین ایمان ملکا دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و مهدی امامقلی دبیر سیاسی سابق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل مهمان‌های این برنامه در بخش دوم هستند که ابعاد فعالیت‌های جنبش دانشجویی را در دهه ۸۰ مورد نقد و بررسی قرار می‌دهند. در بخش پایانی این هفته نیز امین سلیمی مسئول سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور و رضا نجابت دبیر سیاسی سابق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در مورد جریان دانشجویی در دهه نود سخن می‌گویند. «رادیکال سه» در روزهای شنبه تا پنجشنبه ۱۶ تا ۲۱ آذرماه هر روز ساعت ۱۸:۱۵ روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
نشریات دانشجویی بستر پرورش انسان‌­های فکور استقائم مقام وزیر علوم تشریح کرد: نشریات دانشجویی بستر مهمی برای فعالیت‌­های دانشجویی است. ضمن اینکه انجمن­‌های علمی محیط خوبی برای عمق بخشیدن به مطالبی است که در دانشگاه ارائه می­ شود، در واقع انجمن­‌های علمی دانشجویی می­‌تواند نقطه اتصال دانشگاه با جامعه باشند. در واقع می­‌توان گفت انجمن­‌های علمی دانشجویی امروز به نوعی نقش سفیران علمی کشور را ایفا می‌­کنند. وی افزود: تشکل­ و نهادهای دانشجویی هم بستر مهم دیگری برای فعالیت دانشجویان هستند. اختصاص ۴۰ میلیون یورو برای تجهیزات دانشگاه­‌هاوی درخصوص فرسودگی تجهیزات دانشگاه‌­ها گفت: خوشبختانه در بودجه سال ۹۸ کشور، ۴۰ میلیون یورو در این زمینه اختصاص داده شده است.
ایسناایسنا52 دقیقه قبل
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به راه‌اندازی «صندوق توسعه مشاغل نوین و دانش‌بنیان» در کمیته امداد گفت: بیش از ۱۵۰ هزار نفر از مددجویان این نهاد شامل دانشجویان، دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان نخبه، مستعد فعالیت در حوزه دانش‌بنیان هستند. رئیس کمیته امداد با بیان اینکه بیش از ۱۵۰ هزار مددجوی کمیته امداد مستعد مشاغل نوآورانه و دانش‌بنیان هستند، خاطرنشان کرد: در همین راستا صندوق شتاب‌دهنده نوید با هدف حمایت از مشاغل نوین و دانش‌بنیان با همکاری کمیته امداد و موسسه دانش‌بنیان برکت راه‌اندازی شده است. رئیس کمیته امداد از تفاهم همه دفاتر استانی کمیته امداد با پارک‌های علم و فناوری استان‌ها خبر داد و گفت: با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، امیدواریم کمیته امداد تا دو سال آینده به یکی از بازیگران اصلی در حوزه دانش‌بنیان در کشور تبدیل شود. سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری با کمیته امداد در توسعه و ترویج مشاغل دانش‌بنیان میان مددجویان گفت: کمیته امداد با شتاب خوبی در حوزه دانش‌بنیان ورود کرده است. به گزارش سایت خبری کمیته امداد، وی با بیان اینکه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پشتیبان صندوق نوید به عنوان شتاب‌دهنده در زمینه مشاغل دانش‌بنیان است، خاطرنشان کرد: سرریز تمام ایده‌های نوآورانه و حمایت‌های معاونت علمی به حوزه دانش‌بنیان کمیته امداد ورود خواهد کرد و باید به دنبال ایجاد کارخانه‌های نوآوری برای مددجویان کمیته امداد باشیم.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان ظهر شنبه در استانداری قزوین برگزار شد. وی افزود: هویت فرهنگی ما غنی است که به دلیل غفلت برخی مسائل منسوخ شده یا کارکرد خود را از دست داده است. وی تصریح کرد: بنیاد باید به سوی اجتماعی کردن هویت‌های فرهنگی حرکت کند لذا باید هویت‌ها مطالعه شود و در این کار از ظرفیت تشکل‌ها استفاده شود. جمالی پور افزود: بنیاد به عنوان یک ساختار کلی می‌تواند جهت گیری برنامه‌ای کشور را تحت تاثیر قرار دهد. استاندار قزوین گفت: از فعالیت این بنیاد در استان حمایت می‌کنیم تا برشی از هویت قزوین با تاسیس بنیاد شکل بگیرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
او پیش از این به «چمدان» درباره شروع مرمت گنبد گفته بود: «ابتدا اسکن لیزر کاملی از گنبد انجام شد تا بخش‌بندی گنبد و خود گنبد مشخص‌شود. ما باید هر روز گنبد را بررسی و کاشی‌هایی را که می‌ریخت، جمع‌آوری می‌کردیم. درزها به‌طور کامل باز بود، هیچ آبی از روی گنبد پایین نمی‌آمد و به خورد کاشی‌ها می‌رفت. در زمان بارندگی کاشی‌ها کاملا خیس بودند، چند روز خیس می‌ماندند و این رطوبت چند روزی باقی می‌ماند. او این نوع مرمت را بی‌‌بدیل دانسته و خلاف اظهارنظر منتقدان معتقد است یکی از بهترین مرمت‌ها روی گنبد شیخ لطف‌الله صورت گرفته، بی‌آنکه دلیل قانع‌کننده‌ای برای شکاف‌های روی این گنبد داشته باشد.

نظرها

اخبار بیشتر