رزمایش نیروی هوایی ارتش پاکستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

رزمایش نیروی هوایی ارتش پاکستان

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از اسلام آباد، نیروی هوایی ارتش پاکستان امروز رزمایش برگزار کرد.

این رزمایش با انواع جنگنده‌های شکاری، تاکتیکی و شناسایی در سه حوزه عملیاتی انجام شد.

همچنین جنگنده‌های اف ۱۶ و اف ۱۷ پاکستانی، با انجام پرواز، هماهنگی و آمادگی خود را برای حضور در صحنه نبرد به نمایش گذاشتند.

نیروی هوایی پاکستان اعلام کرد: این رزمایش برای به نمایش گذاشتن اقتدار، توان نیروی هوایی و مهارت خلبانان ارتش پاکستان برگزار شد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.
اصلاحات پرساصلاحات پرس3 روز قبل
به گزارش رویداد۲۴، پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص استیضاح احتمالی وزیر ورزش و جوانان به رویداد۲۴ گفت: یکی از امضاکنندگان طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان هستم و تا آخر هم پای امضای خود خواهم ایستاد و آن را پس نخواهم گرفت. وی افزود: متاسفانه تصمیمات آقای سلطانی‌فر در وزارت ورزش و جوانان باعث بروز مشکلات جدی شده است. ما هرچه جلوتر رفتیم دیدیم که عملکرد وزیر ورزش و جوانان ضعیف‌تر شد و حال خود من که روزگاری حامی آقای سلطانی‌فر بودم به نقطه‌ای رسیدم که دنبال استیضاح ایشان هستم. سلحشوری اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش و جوانان هستند و هر اتفاقی در این دو باشگاه بیفتد مسئولیت آن به نوعی متوجه وزیر ورزش و جوانان خواهد بود. در زمانی که تحریم بودیم مربی خارجی جذب تیم ملی، استقلال و پرسپولیس شده و باید برای حقوق این مربیان فکری می‌شد نه اینکه حالا که کار به اینجا رسیده بگوییم مشکل ارزی داریم.

نظرها

اخبار بیشتر