لیگ فوتبال آمریکایی؛ خلاصه بازی دالاس کاوبویز ۱۵-۲۶ بوفالو بیلز (NFL فصل ۲۰۱۹)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

لیگ فوتبال آمریکایی؛ خلاصه بازی دالاس کاوبویز ۱۵-۲۶ بوفالو بیلز (NFL فصل ۲۰۱۹)

طرفداریخبرگزاری طرفداری |

طرفداری- در جریان هفته سیزدهم لیگ NFL و بازی های ویژه روز شکرگزاری، بوفالو بیلز موفق به شکست دالاس کاوبویز شد.

خبری: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ببینید | محمدرضا احمدی به خاطر این شوخی جنجالی ناچار به عذرخواهی از استقلالی‌ها شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
شوخی جنجالی محمدرضا احمدی گزارشگر بازی استقلال و پدیده شهر خودرو با همکارش روی تصاویر و در زمانی که هنوز مسابقه آغاز نشده بود، او را وادار به عذرخواهی از هواداران استقلال کرد.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
در آغاز رقابت‌های مرحله نهایی گرندپری سال ۲۰۱۹ در مسکو، ۳ نماینده ایران در گام نخست مقابل رقبایشان به برتری رسیدند اما سروش احمدی با شکست مقابل نایب قهرمان جهان حذف شد. هادی پور برای رسیدن به نیمه نهایی و قطعی کردن مدال برنز باید به مصاف روی براگانکا دارنده مدال طلای اروپا۲۰۱۶ و برنز جهان ۲۰۱۹ از پرتغال برود. مردانی در دور نخست این رقابت‌ها مقابل کارلوس سانسورس دارنده مدال نقره جهان ۲۰۱۹ از مکزیک به روی شیاپ چانگ رفت و در پایان با نتیجه نزدیک ۱۱ بر ۱۰ به پیروزی رسید. مردانی در دومین مبارزه و در یک چهارم نهایی در مبارزه‌ای سخت و حساس برابر رافائل آلبا دارنده مدال طلای جهان ۲۰۱۹ و برنز جهان ۲۰۱۵ از کوبا می‌رود. رقابت‌های فینال گرندپری مسکو ۸G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۸۰، ۴۸ و ۲۸٫۸۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.
ورزش۳ورزش۳19 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، مس رفسنجان با محمد ربیعی توانست یک پیروزی فوق العاده را در هفته شانزدهم لیگ آزادگان به نام خود کند و صدرنشین را با سه گل شکست داد. در شرایطی که نود ارومیه با یک بازی کمتر در جایگاه اول جدول جا داشت در رفسنجان حاضر شد تا مقابل شاگردان محمد ربیعی قرار گیرد. در نیمه اول این بازی پرهیجان که موقعیت‌های زیادی روی دروازه دو تیم شکل گرفت، این محسن آذرباد بود که در دقیقه ۲۸ شادی را در اردوگاه مس رفسنجان آورد و گل پیروزی تیمش را رقم زد. رفسنجانی‌ها با پیروزی به رختکن رفتند و با روحیه بالایی نیمه دوم را شروع کردند اما نود ارومیه برای حفظ صدرنشینی خود به دنبال رسیدن به گل تساوی بود و فشار حملات این تیم در نهایت نیز جواب داد و امین عباسی در دقیقه ۶۲ بازی را به تساوی کشاند. نکته جالب توجه این بود که نود ارومیه طی ۱۴ بازی اخیر خود تنها ۴ گل دریافت کرده بود اما شاگردان ربیعی در این بازی با سه گل قدرت تهاجمی خود را به رخ رقیب صدرنشین کشیدند.

فدراسیون فوتبال باید از مربی ایرانی استفاده کند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی درباره سخنان یکی از نمایندگان مجلس درباره دستمزد سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: چرا نمایندگان مجلس در زمان انتخابات اظهار نظر و انتقاد می‌کنند و آیا این نماینده که گفته است پول ویلموتس تهیه نشده است نمی‌توانست این مسأله را در مجلس شورای اسلامی پیگیری کند؟ مصطفوی افزود: آیا نمایندگان مجلس نمی‌توانستند مبلغی را به فدراسیون فوتبال برای پرداخت دستمزد سرمربی تیم ملی بدهند و پس از وصول طلب فدراسیون فوتبال از فیفا این مبلغ را بازپس گیرند؟ وی درباره محل انعقاد قرارداد با سرمربی تیم ملی و محل فسخ آن گفت: بیشتر مربی‌ها در محل زندگی خود با تیم‌ها قرارداد می‌بندند. رئیس سابق فدراسیون فوتبال کشورمان افزود: با توجه به شرایطی که برای برانکو در عربستان پیش آمد و حالتی که وی از کشور ما خارج شد برانکو نمی‌تواند برای فوتبال ما موثر باشد. مصطفوی گفت: از برانکو چیزی ندیده‌ایم و کمیته فنی فدراسیون فوتبال باید به جای بله قربان گو بودن حرفش را محکم بزند. وی افزود: از نظر روحی مربی که از پرسپولیس شکایت کرده نمی‌تواند سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان شود و برانکو می‌داند ایران دیگر جای او نیست. مصطفوی گفت: کار‌هایی که برانکو با پرسپولیس کرد یا پرسپولیس با وی انجام داد دیگر جایی برای سرمربی شدن برانکو در تیم ملی نگذاشته است. وی افزود: بسیار سخت مربیان خارجی را بدست می‌آوریم، اما بسیار آسان از دست می‌دهیم. علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال نیز گفت: زمانی که مربی برای انعقاد قرارداد به کشورمان نمی‌آید در شأن فوتبال ما نیست که رئیس فدراسیون فوتبال برای انعقاد قرارداد به محل زندگی مربی برود. وی افزود: این که در فوتبال ساحلی و داخل سالن و والیبال به عنوان‌های قهرمانی در عرصه جهانی دست یافته‌ایم به دلیل دخالت نکردن سیاسیون در این ورزش هاست و افراد متخصص توانسته‌اند درباره این ورزش‌ها تصمیم بگیرند، اما همه می‌خواهند در فوتبال وارد شوند و اجازه به متخصصان برای تصمیم گیری نمی‌دهند. فتح الله زاده گفت: در آستانه حذف تیم ملی از رقابت‌های جام جهانی، همه باید دست به دست هم بدهند و کار را پیش ببرند تا وزارت ورزش در این زمینه کمک کند. وی افزود: مدیریت فدراسیون فوتبال را درباره سرمربیان تیم ملی قبول ندارم البته آقای تاج یک تنه همه کار‌ها را به دوش می‌کشد. مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: اگر می‌خواهیم با مربی قراردادی ببندیم باید در آن ذکر شود دستمزد وی با گذشتن از هر مرحله به او پرداخت می‌شود. فتح الله زاده افزود: در زمان حضور کیروش در ایران هشت سال فرصت داشتیم مربیان جوان خود را در کنار وی آموزش دهیم، اما این فرصت از دست رفت. وی گفت: اگر ویلموتس را راضی کنیم که در تیم ملی بماند بهترین گزینه است در غیر این صورت برانکو از همه مناسب‌تر است. فتح الله زاده افزود: البته می‌توانیم یک مربی ایرانی با یک دستیار قوی خارجی را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کنیم.
برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
کار تیم ملی و مارک ویلموتس به پایان رسیده و این مربی بلژیکی دیگر روی نیمکت تیم ملی نخواهد نشست. ویلموتس تفائت‌های زیادی با مربیان حرفه‌ای جهان داشتخبرآنلاین: در روزهای ابتدایی حضور ویلموتس از او به عنوان یک مربی اهل سازش و آرام یاد می‌شد که به خاطر مطالباتش جنجال به پا نمی‌کند و شرایط فدارسیون را درک کرده ولی او در عمل خلاف این موضوع را نشان داد و حتی دیدار حساس با عراق را فدای مطالبات مالی اش کرد. البته دستمزد هر شخصی حق اوست و باید پرداخت شود ولی مربیان حرفه‌ای هرگز شرایط فنی تیم‌های تحت هدایتشان را فدای پول نمی‌کنند؛ کاری که مارک ویلموتس بلژیکی انجام داد و دودش هم به چشم تیم ملی کشورمان رفت. کسی نمی‌داند پیش از بازی با عراق بین تاج و ویلموتس چه گذشته ولی به نظر می‌رسد او حتی نمی‌خواسته مقابل همسایه غربی هم روی نیمکت تیم ملی بنشیند که میزان تعهد کاری او را نشان می‌دهد و ثابت می‌کند این مرد بلژیکی چقدر برای فوتبال ما انتخاب غلطی بوده است.
مهرمهر20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه امروز جمعه با برگزاری دیدارهای روز دوم در ژاپن پیگیری شد. در این روز از رقابت‌ها تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی با نتیجه ۹ بر ۷ به برتری دست یافت. محمد سرنجی (۶ گل) خلیل شهریاری نسب (دو گل) و حسن جعفری (یک گل) بازیکنانی بودند که گل‌های تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی را به ثمر رساندند. تیم ملی گلبال ایران که روز گذشته نیز موفق به شکست تایلند شده بود فردا و در روز سوم مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه طی دو دیدار به مصاف اندونزی و چین می‌رود.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

ویروس جدید آنفالونزا تاکنون جان چه تعدادی از ایرانی‌ها را گرفته است؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - چهارشنبه ۱۳ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

اظهارات امروز روحانی و نامه رییس اتحادیه کانون وکلا به او + فیلم

خبری2 روز قبل

ورزش برای بیماران ام اس مضر است؟

آفتاب‌نیوز45 دقیقه قبل

بارسلونا نیمار را به امباپه ترجیح می‌دهد

ایسنا46 دقیقه قبل

قدرت نظامیان آمریکا در خاورمیانه برای ایجاد بازدارندگی کافی است!

مهر48 دقیقه قبل

کمکی که استرا به تیم المپیک می‌کند/قائدی هر روز کاملتر از دیروز!

مشرق‌نیوز48 دقیقه قبل

سانس آخر؛ سه‌گانه «قالیباف - عارف - جلیلی» کاندیدای مجلس می‌شوند؟

خبرآنلاین50 دقیقه قبل

ویزای اسپانیا برای ایرانی‌هایی که شرایط لازم را ندارند، صادر نمی‌شود/ تنوع غذایی و صنایع دستی ایران برای اسپانیایی‌ها جذاب است/ صدور ۱۹ هزار ویزا برای ایرانی‌ها

ایلنا50 دقیقه قبل

حذف سرانه درمان هفت دهک میانی و کم درآمد، میخی بر تابوت عدالت است/ چرا وزارت بهداشت به منافع ملی پشت کرد؟

ایلنا51 دقیقه قبل