شهروندان از تردد‌های غیرضروری خودداری کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

شهروندان از تردد‌های غیرضروری خودداری کنند

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
سرپرست معاونت شرکت کنترل کیفیت هوا: شهروندان از هرگونه تردد و فعالیت غیرضرور در سطح شهر خودداری کنند.

آقای شهبازی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با اشاره به فعالیت ۲۰ ایستگاه سنجش آلودگی هوا در سطح تهران افزود: شاخص آلایندگی در این ایستگاه‌ها بیش از حد مجاز است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیوی گفت: در ایستگاه‌های سنجش غلظت آلاینده‌های مختلف، آلاینده ذرات معلق به اندازه دو و نیم میکرون به صورت روزانه اندازه گیری می‌شود و این غلظت‌ها براساس شدت تاثیرگذاری در سلامت شهروندان تبدیل به شاخص کیفیت هوا می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

شهبازی با اشاره به اینکه میزان آلایندگی در ایستگاه‌ها بیش از ۱۵۰ مشاهده شده است، افزود: این عدد تا زیر ۱۵۰ برای گروه افراد حساس و بالاتر از ۱۵۰ برای همه گروه‌های افراد ناسالم اعلام شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

بشنوید | وکیل محمد علی نجفی: خبر ۷ سال حبس نجفی واقعیت ندارد، اگر تخفیفاتش را لحاظ کنند باید یکسال حبس بگیرد

خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.

نظرها

اخبار بیشتر