خلاصه بازی تاتنهام ۳-۲ بورنموث (لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۹/۲۰)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

ببینید | محمدرضا احمدی به خاطر این شوخی جنجالی ناچار به عذرخواهی از استقلالی‌ها شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
شوخی جنجالی محمدرضا احمدی گزارشگر بازی استقلال و پدیده شهر خودرو با همکارش روی تصاویر و در زمانی که هنوز مسابقه آغاز نشده بود، او را وادار به عذرخواهی از هواداران استقلال کرد.
برترین‌هابرترین‌ها20 ساعت قبل
میزان: مدافع چپ تیم استقلال گفت: از موقعیتی که داشتیم، استفاده کردیم و توانستیم دیدار با شهر خودرو را با برد پشت سر بگذاریم. هروویه میلیچ مدافع اهل کرواسی تیم استقلال چند هفته‌ای است در دفاع چپ بازی‌های خوبی برای استقلال انجام می‌دهد. میلیچ درباره برتری یک بر صفر استقلال مقابل شهر خودرو اظهار داشت: بازی طبق انتظاری که داشتیم پیش نرفت. وی افزود: وقتی بازی را کنترل کردیم، صاحب موقعیت‌هایی شدیم که از یکی به خوبی استفاده کردیم و به گل رسیدیم. بازی‌ها هفته به هفته سخت می‌شود، اما خوشحالم تیم‌مان این هفته را با موفقیت پشت سر گذاشت.
خبر فوریخبر فوری12 ساعت قبل
نمایندگان اوزان ۶۸- و ۸۴+ کیلوگرم تکواندوی ایران با نمایشی قدرتمندانه موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی گرندپری مسکو شدند و در صورت صعود به فینال و کسب مدال طلا می‌توانند سهمیه المپیک خود را بدون اما و اگر قطعی کنند. حسینی با راهیابی به فینال و کسب مدال طلا سهمیه المپیک خود را حتمی خواهد کرد. مردانی در نیمه نهایی و در مصافی بسیار سخت باید برابر رادیک عیسی‌یف آذربایجانی و دارنده مدال طلای المپیک ریو به میدان برود. عیسی‌یف در حال حاضر با ۲۶ امتیاز کمتر از مردانی و ۲ پله پایین‌تر در رده نهم رنکینگ المپیک جای دارد. مردانی برای قطعی کردن کسب سهمیه المپیک باید به مدال طلا دست یابد.
طرفداریطرفداری12 ساعت قبل
طرفداری - فدراسیون فوتبال اسپانیا، مجسمه لیونل مسی، اعجوبه آرژانتینی بارسلونا را خواهد ساخت. به گزارش کادنا سر کاتالونیا، فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم گرفته مجسمه لیونل مسی را بسازد و آن را در شهرک فوتبالی خود نصب کند. در کمپ فوتبال لاس روزاس فدراسیون فوتبال، هم اکنون مجسمه اساطیری چون آلفردو دی استفانو، پله و مارادوا هم نصب شده است. به گفته این منبع، همه مدیران فدراسیون در ساخت مجسمه مسی متفق القول هستند و تنها اختلاف در زمان ساخت و نصب این مجسمه است. قرار است مجسمه مسی در سالن لوییس آراگونس قرار بگیرد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین16 ساعت قبل
پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با رد خبر واگذاری باشگاه استقلال اهواز به این اداره کل، گفت: هیچ واگذاری انجام نشده و نامه‌ای نیز به اداره کل ورزش و جوانان خوزستان نرسیده است. مالک باشگاه استقلال اهواز با انتشاراین نامه در فضای مجازی هدفی غیر از ساماندهی این تیم دارد. احسان حاجی نجف در گفت وگو با ایسنا در خصوص انتشار خبر واگذاری باشگاه استقلال اهواز به اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، با تکذیب این خبر، اظهارکرد: نامه‌ای از سوی ارسطو جهانداری، مالک این باشگاه مبنی بر هبه کردن استقلال اهواز تاکنون به اداره کل ارسال نشده است. رییس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به این که اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، کار نظارت و هماهنگی بر باشگاه‌های ورزشی را برعهده دارد، گفت: هیچ واگذاری انجام نشده است و این اداره کل هیچ گونه بدهی را نمی‌تواند پرداخت کند، چرا که قانونا اداره کل ورزش و جوانان نمی‌تواند در لیگ‌های کشوری تیم داری کند. انتهای پیام

بسکتبال NBA؛ ۵ عملکرد برتر بازی‌های ۵ دسامبر (فصل ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری17 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر