ماجرای کمبود سیلندر گاز در برخی شهرها چیست؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اقتصادی

ماجرای کمبود سیلندر گاز در برخی شهرها چیست؟

مهرخبرگزاری مهر |
کرمی مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: در زمینه تولید سیلندرهای گازی هیچ گونه محدودیتی نداریم اما در بخش توزیع شرکت‌ها موظف هستند که این‌ها را به دست مردم برسانند.

در ادامه بخوانید

خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین18 ساعت قبل
یک کارشناس بازار مسکن: پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان یک کارشناس بازار مسکن گفت: طرح «مسکن ملی» باید منتج به خانه‌دار شدن مردم شود و نباید در راهی که مسکن مهر در آن قرار گرفت، قرار بگیرد. طرح «مسکن ملی» باید منتج به خانه‌دار شدن مردم شوددبیر کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن کشور تصریح کرد: دولت باید بررسی کند که چه تعداد از افرادی که در این طرح ثبت‌نام خواهند کرد، در نهایت به دنبال خانه‌دار شدن هستند و اینکه می‌توانند در این طرح حضور داشته باشند یا خیر؟ در این زمینه باید گفت که طرح «مسکن ملی» باید منتج به خانه‌دار شدن مردم شود و نباید در راهی که مسکن مهر در آن قرار گرفت، قرار بگیرد. وی ادامه داد: در طرح مسکن ملی باید مشخص شود که قرار است برای چه طیف از افراد جامعه خانه ساخته شود و مشخص شدن این طیف هدف، می‌تواند به اجرای بهتر طرح کمک کند. هزاران واحد مسکن مهر در خوزستان بلاتکلیف و بدون متقاضی هستندرییس انجمن انبوه‌سازان خوزستان گفت: در خوزستان باوجود اینکه بیش از ۱۰ سال از اجرای طرح مسکن مهر می‌گذرد، هزاران واحد مسکن مهر بلاتکلیف و هزاران واحد نیز بدون متقاضی هستند. همچنین همه نهادها، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی مسئول باید برای اجرای هرچه بهتر آن نهایت همکاری را داشته باشند.

امکان صادرات روزانه ۲۵ تا ۳۰ میلیون لیتر بنزین

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
سخنگوی اتحادیه صادر کنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی با بیان این که هم اکنون بازار بسیار خوبی در کشور‌های همسایه برای فرآورده‌های نفتی کشور بوجود آمده است، افزود: هم اکنون ما روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین تولید می‌کنیم که پیش بینی می‌شود ۶۰ تا ۶۵ میلیون لیتر آن به صورت سهمیه‌ای و ۲۰ میلیون لیتر آن به صورت آزاد در داخل عرضه شود بنابراین حدود ۳۰ میلیون لیتر بنزین مازاد خواهیم داشت که می‌توان آن را برای صادرات عرضه کرد. آقای حسینی با بیان این که صادرات فرآورده‌های نفتی مشکلات صادرات نفت خام را ندارد گفت: صادرات فرآورده‌ها به دلیل این که از طریق مرز‌های زمینی به کشور‌های همسایه انجام می‌شود راحت‌تر است و معمولا خریداران ما عمدتا بخش خصوصی هستند که تحریم‌های آمریکا بر آن‌ها اثرگذار نیست. وی تصریح کرد: با صادرات فرآورده‌های نفتی می‌توان بخشی از کمبود منابع ارزی کشور که به دلیل ایجاد مشکلات در صادرات نفت خام بوجود آمده، جبران کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی رضا پدیدار، درگفتگو اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما افزود: در صنایع بالادستی نفت، ۵۰ شرکت فعال داریم که بیش از ۳۰ تای آن‌ها در اختیار بخش خصولتی است. رئیس شورای سیاستگذاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفتنمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت برگزار می‌شودنخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت ایران به همت بخش خصوصی در تهران برگزار خواهد شد.
همشهریهمشهری13 ساعت قبل
رهبر حزب لیبرال دموکرات انگلیس که طرفدار باقی ماندن در اتحادیه اروپا است، پیشنهاد همکاری با حزب کارگر را در صورت قبول خواسته‌های آن‌ها مطرح کرده است. هم‌چنین هر دلار آمریکا به ۱٫۳۲۵۱ دلار کانادا افزایش یافت. میشل آرون، استراتژیست ارزی در موسسه «استیت استریت» گفت: داده‌های اخیر نشان می‌دهد که اقتصاد آمریکا در وضعیتی بهتر از چیزی که پیش‌تر تصور می‌شد قرار دارد. به دنبال کاهش شدید رشد اقتصادی سومین اقتصاد بزرگ جهان، دولت ژاپن اعلام کرده یک بسته محرک ۱۲۰ میلیارد دلاری را برای تقویت رشد اقتصادی این کشور به زودی عملیاتی خواهد کرد. در برابر همتای استرالیایی، هر دلار آمریکا به ازای ۱٫۴۶۲۱ دلار مبادله شد.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 روز قبل
بعد از افزایش قیمت بنزین، نرخ‌ها تقریبا به خواب رفت و مشتری برای خرید مراجعه نمی‌کند. دنا نیز از کارخانه ۸۶ میلیون تومان عرضه می‌شود اما در بازار قیمت ۱۱۹ میلیون تومانی پیدا کرده است. ۲۰۶ تیپ ۲ ساده ۸۷ و ۲۰۶ تیپ ۵ نزدیک به ۱۰۲ میلیون تومان قیمت دارد. این افزایش قیمت با شیب کند در ماه مهر و آبان اتفاق افتاد. تا ۲ الی ۳ ماه آینده قیمت‌ها افزایش نمی‌یابد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
در بینشان جوانی است که او را کارمند بانک سوخته کوثر معرفی می‌کنند. بااینکه دو هفته از آتش‌سوزی بانک گذشته اما کارمند بانک انگارهنوز شوکه است. شیشه‌های بانک شکسته بود و تعدادی برای غارت بانک خودشان را از لابه‌لای میله‌ها به داخل بانک می‌کشاندند. میلاد هم با هر زور و زحمتی که شده داخل بانک رفت و مرتب فریاد می‌زد «لطفا برید بیرون.» وسایل بانک را به غارت می‌بردند. قبل از اینکه بانک آتش بگیرد هر شخصی که وارد بانک می‌شد بیرونش می‌کردم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
سرپرست فروش و بازاریابیتعداد: یک نفرحداقل مدرک لیسانسسابقه کاری حداقل ۵ سال (الزامی به مرتبط بودن نیست) سابقه سرپرستی حداقل ۲ سال (الزامی به مرتبط بودن نیست) آشنا به امور کامپیوتر (WORD , EXCEL) ظاهری آراستهمهارت‌ها: منظم در رفت و آمددارای روحیه کار تیمی بالاتوانایی برقراری ارتباط با مشتریانتوانایی برنامه ریزی، هدف گذاری و ارائه گزارش در خصوص وضعیت مشتریانمسلط به رهبری تیم و هماهنگ سازی تیم در راستای اهداف شرکتشرح وظایف: جمع آوری و تحلیل اطلاعات مشتریان مذاکره و پیگیری کار آنهاپیدا کردن مشتریان جدید و مذاکره با آنهابرگزاری و شرکت در جلسات حضوری با مشتریان فعلی شرکت و مشتریان جدیدتسلط بر مستند سازی مذاکرات و گزارشات از طریق سیستم CRM طرح ریزی شده در شرکتهمراهی و همسو یی با سایر دپارتمان‌ها به منظور پیشبرد سریع اهدافحقوق در نظر گرفته شدهاز ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان تا ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومانبراساس سیستم پورسانت و حقوق ثابت به صورت توافقیتمامی مزایای بیمه تامین اجتماعیساعات کاری: روزهای شنبه تا چهارشنبه: از ساعت ۸:۳۰صبح لغایت ۱۷:۳۰ عصر، روزهای پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح لغایت ۱۲:۳۰معرفی شرکتگروه ساختمانی ایساتیس با خدمات متمایز در ۴ دپارتمان مجزادپارتمان کاشی و سرامیکدپارتمان معماری و دکوراسیون داخلیدپارتمان خدمات نمایشگاهیدپارتمان محصولات دکوراتیواین شرکت دارای ۲ دهه فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی با کاربری تجاری، اداری و خانگی و فروشگاهی بوده و جز ۳ شرکت برتر ایران در این زمینه میباشدمتقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتس‌آپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل نمایند. پیام ارسالی شامل ۲ بخش باشد ۱- نام و نام خانوادگی و شماره تماس ۲- فایل رزومه به صورت pdfتلفن: ۰۲۱۷۵۴۹۵موبایل: ۰۹۱۲۳۰۲۹۴۷۱واتساپ: ۰۹۱۲۳۰۲۹۴۷۱ایمیل: info@isatisdesign. com

نظرها

اخبار بیشتر