نمایشگرهای حافظ محیط زیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر

نمایشگرهای حافظ محیط زیست

مهرخبرگزاری مهر |
محققان نمایشگری انعطاف پذیر و حافظ محیط زیست ابداع کرده اند که حاوی نانو پیکسل هستند و نور طبیعی را منعکس می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگرهای هوشمندی ساخته شده‌اند که از محیط زیست محافظت می‌کنند. نمایشگر‌های نازک و انعطاف پذیر شرکت Bodle توسط محققان دانشگاه اکسفورد ابداع شده‌اند.

این نمایشگرها حاوی نانوپیکسل هایی هستند که نور طبیعی را منعکس می‌کنند و در مقایسه با نمایشگرهای معمول انرژی بسیار کمتری را مصرف می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک3 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر