تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اجتماعی

تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
خدمات جهادی دندانپزشکی توسط موسسه خدمات درمانی بسیجیان تهران بزرگ در مناطق حاشیه‌نشین تهران ارائه شد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ به مناسبت چهل سالگی بسیج، ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی در حاشیه تهران توسط موسسه خدمات درمانی بسیجیان تهران بزرگ با اولویت خانواده‌های شهدای مدافع حرم، ایتام و بدسرپرست در هفته بسیج انجام شد.

تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ - 2تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ - 4تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ - 5تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ - 6تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ - 7

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ - 9تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ - 10تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ - 11تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ - 12تصاویر// ارائه خدمات جهادی دندانپزشکی توسط بسیجیان تهران بزرگ - 13

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

چتر رحمت الهی بر آسمان ایران

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل

آسیب‌های اجتماعی را باید به صورت اجتماعی حل کرد

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه صد و بیست و هشتمین جلسه شورای اجتماعی کشور در جمع خبرنگاران افزود: جلسه امروز در تکمیل جلسه قبلی با موضوع تاثیر نهاد‌های دینی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی برگزار شد. وی ادامه داد: در جلسه قبل گزارشی ارائه و مشخص شد که نهاد‌های دینی با همکاری سایر نهاد‌ها می‌توانند تاثیر مثبتی در کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته باشند. وی افزود: موضوع دیگری که در این جلسه مطرح شد بحث فضای مجازی بود که گزارشی از حوزه فضای مجازی و آسیب‌های آن ارائه شد، درست است که استفاده مثبت از فضای مجازی همواره مورد تاکید است، اما آسیب‌هایی که در فضای مجازی وجود دارد بیشتر از تاثیر مثبت آن و نگران کننده است. رحمانی فضلی ادامه داد: بنابراین تصمیم گرفته شد کارگروهی تعیین و آسیب‌های مربوط به حوزه فضای مجازی به این کارگروه واگذار و آسیب‌های اجتماعی حاصل از فضای مجازی نیز کنترل شود، در واقع در کارگروه، استفاده مثبت از فضای مجازی به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. وزیر کشور گفت: آسیب‌های اجتماعی را فقط می‌توان در حوزه اجتماعی و به صورت پیشگیرانه حل کرد چرا که بهترین روش برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی روش پیشگیری است، امیدواریم این مسئله را از همین مسیر به پیش ببریم و به موفقیت برسیم.

بارش برف و باران در بیشتر مناطق

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
امیر سرکرده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: بارش در نواحی شمالی به صورت برف و در نواحی جنوبی به صورت باران خواهد بود. کارشناس هواشناسی گفت: همچنین برای مراکز جنوبی، بارش‌ها به صورت رگبار و رعد و برق و در استان‌های بوشهر، فارس، کرمان، یزد و اصفهان بارش برف و باران پیش بینی می‌شود. سرکرده ادامه داد: امروز و فردا در نواحی شرقی و جنوب شرقی وزش باد پیش بینی می‌شود. کارشناس هواشناسی گفت:: همچنین برای جاده‌های کوهستانی البرز و شمال غرب زاگرس مرکزی بارش برف، مه غلیظ، کاهش دید و ایجاد کولاک را پیش رو داریم. وی افزود: در تهران بارش برف پیش بینی می‌شود و دما در حال حاضر صفر درجه است که در بیشترین حالت به سه درجه بالای صفر خواهد رسید.

این اسباب‌بازی هوشمند را به کودکان خلاق خود معرفی کنید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
هوشمند است و به خلاقیت بیشتر کودکان کمک می‌کند. آن‌ها را وادار به تحرک بیشتر کرده و نوآوری را به آن‌ها آموزش می‌دهد. اما بازی با آن نیاز به آموزش دارد.

جلسه شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
امروز شورای شهری‌ها با تصویب چندین طرح و لایحه، روز پرکاری را پشت سر گذاشتند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بررسی لایحه متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری، مهمترین دستور کار امروز شورای شهر بود که با وجود موافقان و مخالفان به تصویب رسید.
ایرناایرنا1 روز قبل
به گزارش سازمان حفاظت محیط زیست، با توجه به اینکه طی این هفته و به دلیل شرایط جوی شاهد برودت هوا و بارش برف و باران در بیشتر نقاط کشور هستیم، احتمال دارد که گونه‌های جانوری وحشی به دلیل سرما و به دنبال منابع غذایی به مناطق مسکونی در اطراف روستاها و حتی بافت شهری نزدیک شوند. لذا از تمام هموطنان علاقمند به محیط زیست کشور درخواست می‌شود در صورت مشاهده این موضوع، ضمن اطلاع به ماموران محیط زیست و نزدیکترین اداره یا پاسگاه محیط زیست، نهایت همکاری را برای جلوگیری از وارد آمدن هر گونه آسیب به این گونه‌های جانوری ارزشمند به عمل آورند. بدیهی است ادارات کل حفاظت محیط زیست نیز همانند سال‌های گذشته، تمهیدات لازم را برای کمک رسانی و امداد حیات وحش کشور انجام خواهند داد.

نظرها

اخبار بیشتر