(ویدیو) سقوط مار غول پیکر بعد از ۱۰ سال از سقف استخر سونا!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو

(ویدیو) سقوط مار غول پیکر بعد از ۱۰ سال از سقف استخر سونا!

فراروخبرگزاری فرارو |
مار پیتون غول‌پیکر ۱۹ کیلوگرمی که در زیر سقف استخر سونا یک مجتمع تفریحی زندگی می‌کرد با سقوط به کف استخر همه را شوکه کرد.
(ویدیو) سقوط مار غول پیکر بعد از ۱۰ سال از سقف استخر سونا! - 0

مار پیتون غول‌پیکری که به مدت ۱۰ سال در زیر سقف استخر سونای یک مجتمع تفریحی زندگی می‌کرد با سقوط به پایین همه را شوکه کرد. این مار ۳ متری که بیش از ۱۹ کیلوگرم وزن داشت، طی این مدت بار‌ها توسط ساکنان محلی در شهر «فوشان» واقع در استان گوانگ دونگ چین دیده شده بود.

این مار نخستین بار حدود یک دهه پیش در این منطقه دیده شده بود. در سال ۲۰۱۸ نیز پس از آنکه عده‌ای از ساکنان محلی از رویت یک مار غول‌پیکر خبر دادند، چهار روز جستجوی مأموران حیاط وحش بی‌نتیجه ماند. با وجود آنکه در دفعات قبلی این مار توانسته بود خود را پنهان نماید، اما سرانجام روز چهارشنبه و با ریزش سقف استخر شکار شد.یکی از کارمندان این مجتمع با دیدن صحنه سقوط مار از سقف استخر سونا بلافاصله با پلیس تماس گرفت. ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است ۶ مأمور پلیس را در حال شکار این مار پیتون نشان می‌دهد. بنا به گفته یک کارشناس حیات وحش این مار پیتون در طی این مدت از موش‌ها برای تغذیه استفاده می‌کرده است.

کد ویدیو دانلود

در حالی که مشخص نیست این مار پیتون چند ساله بوده است، اما عمر برخی مار‌های پیتون به ۲۵ سال نیز می‌رسد. «کیائو»، یکی از پرسنل مرکز حفاظت از حیوانات فوشان در این باره گفت: «احتمال آنکه این مار دائما در زیر سقف استخر بوده باشد، بسیار ضعیف است. این مار احتمالا برخی اوقات محل خود را ترک و به پایین می‌آمد.»

گفتنی است؛ این مار پیتون غول پیکر بعد از گیر افتادن به مسئولان باغ وحش ژونگ شان تحویل داده شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو3 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر