خبر بد برای داور دیدار استقلال - سپاهان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین

خبر بد برای داور دیدار استقلال - سپاهان

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- داور دیدار سپاهان و استقلال چند هفته از قضاوت محروم خواهد بود. تاریخ انتشار: 15:32 - 10 آذر 1398 - کد خبر: ۵۷۲۸۲۱

به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، بعد از اشتباه واضح زاهدی فر داور مسابقه سپاهان و استقلال در عدم اعلام ضربه پنالتی به سود آبی پوشان پایتخت، کمیته داوران تصمیم به محرومیت این داور باتجربه گرفت.

کد ویدیو دانلود

بیشتر ببینید:خلاصه و نتیجه بازی استقلال - سپاهان

خبر بد برای داور دیدار استقلال - سپاهان - 7

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو3 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر