آیتم اختصاصی طرفداری؛ نگاهی به تاریخچه باشگاه پرسپولیس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

آیتم اختصاصی طرفداری؛ نگاهی به تاریخچه باشگاه پرسپولیس

طرفداریخبرگزاری طرفداری |

طرفداری- باشگاه پرسپولیس به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین تیم‌های ایرانی با پنج قهرمانی در دوره لیگ برتر به طور مشترک با سپاهان، پرافتخارترین تیم این مسابقات که از سال ۱۳۸۰ آغاز شده به شمار می‌رود. در این ویدیو نگاهی به تاریخ باشگاه پرسپولیس داریم.

تدوین: حسین خسروی

گردآورنده: احسان ولی دوست

خبری: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴4 ساعت قبل
ساعت۲۴-رسانه‌های ایتالیایی در گزارش‌هایی جداگانه و مفصل به شرایط پیچیده و عجیب آندره‌آ استراماچونی در تیم استقلال پرداختند. آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال به دلیل پرداخت نشدن حقوق خود به دنبال رفتن از استقلال است. روزنامه «گاتزتا» با اعلام این خبر نوشت: استقلال دوشنبه با پیکان دیدار دارد ولی هنوز وضعیت سرمربی این تیم برای این دیدار مشخص نیست. سرمربی سابق اینتر و اودینزه در حال حاضر با تیمش تمرین نمی‌کند و این اتفاق‌ها بعد از صعود استقلال به صدر جدول بعد از چند سال بسیار عجیب و نادر است. همچنین «توتومرکاتو» نوشت فیفا وارد عمل شده است و می‌تواند به فسخ قرارداد این مربی با تیم استقلال به خاطر عدم پرداخت به موقع کمک کند.

همشهری TV | مصطفی دنیزلی از تراکتور اخراج شد

همشهریهمشهری23 ساعت قبل
ایسناایسنا23 ساعت قبل
«جزئیات» به ظاهر کوچک است که تفاوت میان یک مهاجم متوسط و یک مهاجم باکلاس را رقم می‌زند. اولین و دومین خارجی‌های تاریخ فوتبال ایران، ویلیام مک کلور و آلن ویتل، هر دو مهاجمانی بودند که از فوتبال بریتانیا به پرسپولیس آمدند. از اواخر دهه شصت که بعد از یک دهه وقفه، فوتبال ایران به خارجی‌ها روی خوش نشان داد، سعین آگین سانیا نیجریه‌ای، مهاجم گمنامی بود که در خط حمله تیم «پورا» به کار گرفته شد. وقتی ضربه سر مهدی قائدی زده می‌شود، اولین واکنش هر مهاجم، حمله بردن به توپی است که مدافع حریف قصد دارد آن را دفع کند. همین «جزئیات» به ظاهر کوچک است که تفاوت میان یک مهاجم متوسط و یک مهاجم باکلاس را رقم می‌زند.
همشهریهمشهری1 روز قبل
اوبامیانگ، مهاجم گابنی آرسنال با بهره‌گیری از کند شدن روند بازی، سریع از زمین مسابقه خارج شد و خودش را به تونل رختکن رساند تا به دستشویی برود. گرچه هنگام ورود اوبامیانگ به رختکن کسی او را ندید اما در حال ورود به زمین چمن از تونل رختکن فردی لیونبرگ، سرمربی موقت آرسنال مهاجم خود را دید و با تعجب نگاهش کرد. اوبامیانگ که از مهره‌های کلیدی آرسنال در این فصل است، در حالی که تیمش با یک گل از مهمان عقب بود، به دستشویی رفت و البته دقایقی بعد بسیار سریع به زمین بازگشت؛ انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده است. این اتفاق عجیب و غیرمنتظره با اظهار نظرهای مختلف در دنیای فوتبال روبرو شده و البته انتقادهای زیادی را هم نسبت به رفتار عجیب اوبامیانگ به همراه داشته است. آرسنال در حال حاضر تنها ۵ امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد و مدت‌هاست که نمی‌تواند به نتایج قابل قبول دست یابد.
فارسفارس1 روز قبل
سرمربی رم بعد از تساوی مقابل اینتر، گفت: تمام فرصت‌های اینتر در این بازی هدیه‌ای از طرف ما بود چون اشتباهات ما باعث فرصت سازی برای رقیب می‌شد. فونسکا: فرصت‌های اینتر هدیه ما به آنها بود/اشتباهات زیادی داشتیمبه گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال اینتر شب گذشته در حساس‌ترین دیدار از هفته پانزدهم سری آ ایتالیا به مصاف آ. اس رم رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. پائولو فونسکا، سرمربی گرگ‌ها بعد از این تساوی، گفت: در این بازی اشتباهات زیادی انجام دادیم. تمام فرصت‌های اینتر در این بازی هدیه‌ای از طرف ما بود چون اشتباهات ما باعث فرصت سازی برای رقیب می‌شد. در شرایط کنونی باید پرونده این بازی را ببندیم و خودمان را برای بازی بعدیمان در لیگ اروپا مقابل وولفسبورگ آماده کنیم.

فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسی

الفالف19 ساعت قبل
فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسیگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴ ۳۹۸۰۹۱۶۱۲۹سون هیونگ مین در ۱۲ ثانیه موفق شد در فاصله ۷۳ متری نسبت به دروازه برنلی ۶ بازیکن را جا بگذارد و سوپرگل بازی را به ثبت رساند.

نظرها

اخبار بیشتر