:: معصومی نژاد- کشف اجساد ۷ آواره در دریای مدیترانه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

:: معصومی نژاد- کشف اجساد ۷ آواره در دریای مدیترانه

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
غواصان گارد ساحلی ایتالیا، اجساد ۷ آواره دیگر را که هفته پیش نزدیک ساحل جزیره لامپدوزا، در جنوب این کشور غرق شده بودندریال در عمق ۴۰ متری دریا کشف و از آب خارج کردند

ه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیمااز رم، غواصان گارد ساحلی ایتالیا، اجساد ۷ آواره دیگر را که هفته پیش نزدیک ساحل جزیره لامپدوزا، در جنوب این کشور غرق شده بودندریال در عمق ۴۰ متری دریا کشف و از آب خارج کردند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیبر اساس این گزارش، هفته پیش، یک قایق بزرگ حامل حدود ۱۷۰ آواره فراری از جنگ و خشونت نزدیک ساحل لامپدوزا در دریای مدیترانه دچار حادثه شد و به زیر آب رفت. نیرو‌های گارد ساحلی ایتالیا توانستند بیشتر این افراد را از غرق شن نجات دهند، اما ۲۱ نفر آن‌ها جان خود را از دست دادند و در دریا مفقود شدند. گارد ساحلی ایتالیا در روز اول این حادثه اجساد ۵ زن را کشف کرده بود. هنوز ۹ جسد دیگر آوارگان پیدا نشده است. در ۴۵ روز گذشته غرق شدن دو قایق بزرگ حامل آوارگان و مهاجران نزدیک ساحل جزیره لامپدوزا ایتالیا موجب کشته شدن ده‌ها نفر از آن‌ها شد.

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

اروپا در آخر خط …

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دیروز در وین و پشت میز مذاکرات یک سوال مهم مطرح شد، سوالی که از ۱۹ ماه پیش همچنان بی پاسخ مانده است، اکنون نیز ۵ ماهی بیشتر به دو ساله شدن خروج آمریکا از برجام باقی نمانده است؛ خروجی که اروپای به ظاهر نگران در واکنش به آن از یک سو با صدور بیانیه از ۱۱ تعهدی گفتند که براساس آن هم باید پول نفت، گاز و محصولات پتروشیمی تامین می‌شد و هم سرمایه گذاری، حمل و نقل، هوانوردی و دریا نوردی تسهیل می‌شد …

قتل دختر ۱۹ ساله در شهرک صدر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، به گفته موید الفرطوسی خبرنگار شبکه تلویزیونی العراقیه‏‏، تروریست‌ها زهرا قره لوسی ۱۹ ساله را که از مقابل خانه‌اش در خیابان الامانه در شهرک صدر در شرق بغداد ربوده بودند‏‏، به قتل رساندند و پیکر وی که آثار شکنجه بر آن هویدا بود، مقابل خانه‌اش کشف شد. زهرا دانشجوی ترم دوم دانشکده ادبیات دانشگاه عراق بود که از آغاز موج دوم اعتراضات مردمی در ۲۵ ماه گذشته به همراه پدر‏، خویشاوندان و برخی دوستانش ‎غذا و نوشیدنی در اختیار تظاهرات کنندگان عراقی قرار می‌داد.

مهدی تاج: نماینده‌های مجلس هم همین جا حرف هایم را بشنوند/ من حرف دیگری ندارم که به مجلس بروم (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

بومی سازی با دستگاه میکرواسپکتروفتومتر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
در مرکز نوآوری دانشگاه الزهرا برای اولین بار یک تیم نخبه موفق به طراحی و ساخت دستگاه میکرواسپکتروفتومتر شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دستگاهی با کاربری گسترده در صنایع مختلف که پیش از این جزو اقلام تحریمی محسوب میشده و حالا در ایران بومی شده است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
طبق این استراتژی اگر دست رقبای آمریکا به این مناطق برسد، طبعا منافع ایالات متحده و غرب تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. ۳- تامین امنیت اسرائیل و حفظ روابط استراتژیک ایالات متحده با رژیم صهیونیستی. در این راستا و تا پایان دهه ۱۹۹۰ میلادی در خصوص این استراتژی در داخل ایالات متحده اختلاف نظرهایی جدی وجود داشت. در این میان اگر قدرتی بخواهد در این مسئله جایگزین ایالات متحده آمریکا شود، عملا غیر ممکن خواهد بود. از سوی دیگر صلح به نفع آمریکا نیز هست، زیرا ایالات متحده در سایه آن از درگیری اجتناب کرده و فرصت پیدا می‌کند به رقبای اصلی خود بپردازد.

نظرها

اخبار بیشتر