فیلم/ ارمغان دموکراسی با ۴میلیون کشته
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. بین‌المللی

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین17 ساعت قبل
خبرگزاری رسمی سوریه از حمله عناصر ناشناس به پایگاه آمریکایی در میدان نفتی العمر در حومه شمالی شرقی دیر الزور خبر داد. اعتمادآنلاین| خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، امروز- جمعه- نوشت که عناصر ناشناس به پایگاه غیرقانونی آمریکا در میدان نفتی «العمر» در حومه شمال شرقی دیرالزور حمله کردند. سانا تصریح کرد، این حمله همزمان با ورود کاروانی از کامیون‌های حامل تجهیزات نظامی و لجستیکی انجام شد. به نوشته سانا، نیروهای آمریکایی با شلیک توپخانه‌ای به این حمله پاسخ دادند. در اکتبر گذشته «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا با اعلام این‌که نیروهای کشورش از منطقه عملیات نظامی ترکیه موسوم به «چشمه صلح» خارج می‌شوند، در عین حال تأکید کرد که واشنگتن درصدد است بخشی از نیروهایش را در میادین نفتی سوریه حفظ کند.
الفالف22 ساعت قبل
اما امسال عربستان برای نخستین بار در تاریخ خود، رسما درهای خود را به سوی گردشگران گشود. زنان سعودی به منصب دادستانی عمومی رسیدنددر ماه آگوست، عربستان ۵۰ زن را به عنوان محقق دادستان عمومی منصوب کرد. ۶- میزبانی گروه موسیقیدر اکتبر گذشته گروه معروف «بی تی اس» از کره جنوبی، نخستین هنرمندان خارجی بودند که در عربستان برنامه اجرا کردند. میزبانی مسابقات کشتی زناندر ۳۱ اکتبر برای نخستین بار مسابقات جهانی کشتی زنان در عربستان برگزار شد. یک سال پیش از آن اداره ورزش عربستان به مردم اجازه داده بود مسابقات را به صورت زنده تماشا کنند.
تسنیمتسنیم13 ساعت قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، هزاران شهروند فلسطینی عصر امروز برای مشارکت در هشتاد و سومین راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره که سه هفته متوقف شده بود به مرزهای غزه آمدند. هیئت ملی راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره از شهروندان خواسته بود در راهپیمایی امروز که «راهپیمایی ادامه دارد» شرکت کنند. وی به سران رژیم صهیونیستی درباره ارتکاب هرگونه حماقت علیه غیرنظامیان شرکت کننده در راهپیمایی‌های بازگشت و شکستن محاصره هشدار داد. رضوان گفت که نامیدن هشتادمین جمعه راهپیمایی‌های بازگشت به نام راهپیمایی ادامه دارد برای تاکید بر ادامه این راهپیمایی‌های صلح‌آمیز تا تحقق اهداف آن است. فلسطین|ادامه راهپیمایی‌های بازگشت تا تحقق همه اهداف/ البطش: نبرد با اشغالگران پایان نیافته استانتهای پیام/

عکس/ خشکسالی در آبشار معروف آفریقا

4+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین20 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- یورکشایر پست به نقل از یک مقام اسبق ارتش انگلیس نوشت رشد روزافزون خودکشی در میان نظامیان این کشور به عنوان پدیده‌ای همه گیر هشدار دهنده است. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ رئیس پیشین ستاد ارتش انگلیس، بحران خودکشی در میان نظامیان این کشور را «اپیدمی زمان خود» نامگذاری کرده و تاکید کرد اقدامات بیشتری برای جلوگیری از رئیس پیشین ستاد ارتش انگلیس، بحران خودکشی در میان نظامیان این کشور را «اپیدمی زمان خود» نامگذاری کرده و تاکید کرد اقدامات بیشتری برای جلوگیری از خودکشی نظامیان باید انجام شود. «ژنرال لرد ریچارد دنات»، رئیس پیشین ارتش انگلیس اعتراف کرد شمار نظامیانی که دست به خودکشی زدند، او را وحشت زده کرده است. این ژنرال پیشیت ارتش انگلیس، اپیدمی خودکشی نظامیان را یک «تراژدی» توصیف کرده است. بیشتر بخوانید: این در حالی است که دنات، اپیدمی خودکشی را تنها منحصر به نظامیان ارتش نمی‌داند.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، عبدالعزیر بن سلمان وزیر انرژی عربستان سعودی در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد کشور‌های عضو اوپک در نشست خود که در سطح وزرا برگزار شد بر سر یک توافق به منظور کاهش تولید نفت به اجماع رسیدند. او همچنین گفت: این گفتگو‌ها روز جمعه ادامه خواهد داشت. او افزود: "ما با همه اعضای اوپک به توافق رسیده‌ایم. ما همواره شاهد یک توافق در میان اعضای اوپک هستیم. "وزیر انرژی عربستان سعودی خاطرنشان کرد روز جمعه در اوپک پلاس، در ارتباط با این توافق حاصل شده بیشتر گفتگو خواهد شد. او گفت: نشست اوپک در سطح وزرا موفقیت آمیز بود. در همین حال، وزیر انرژی عربستان سعودی جزییات مرتبط با این توافق حاصل شده در نشست روز پنجشنبه را فاش نکرد و گفت: نخست این موضوع باید در نشست اوپک پلاس در روز جمعه به بحث گذاشته شود.

نظرها

اخبار بیشتر