فیلم | توهین مجری شبکه وهابی‌ به هواداران پرسپولیس!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو18 ساعت قبل
اشرف حکیمی ۲۱ ساله در نظر دارد که با هبه عبوک بازیگر ۳۳ ساله اسپانیایی ازدواج کند. این بازیگر که سعی می‌کرد از پاسخ دادن به سوال خبرنگاران طفره برود، با لبخند جواب داد: «صحبت هایی داشته‌ایم …. صحبت هایی انجام شده و ببینیم چه می‌شود.» بعد از آن خبرنگاران از او پرسیدند که آیا به ازدواج با اشرف حکیمی پاسخ مثبت داده است که این بازیگر جواب داد: «همین طور است.» هبه عبوک که پدری لبنانی و مادری تونسی دارد در مادرید متولد شده و در فیلم‌های مختلف اسپانیایی بازی کرده است. او همچنین به خبرنگاران گفت که هنوز برنامه سفر تفریحی او در تعطیلات کریسمس قطعی نشده است و هنوز برنامه‌ای برای ان نچیده است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال چلسی اظهار داشت: کاهش محرومیت چلسی اتفاقی است که افتاده و حالا می‌دانیم باشگاه درحال کارکردن برایمان بود و نتیجه مثبتی هم داشت. می‌توانیم به جلو نگاه کنیم و از نظر فوتبالی این موضوع خوب است. اخراج سیلوا توسط اورتون یک زمان‌بندی عالی بود؛ درست قبل از بازی با ما! سیلوا همه چیز را در اورتون امتحان کرد و مطمئنم در باشگاه دیگری به خوبی مربیگری خواهد کرد. سوال اینجاست که آیا می‌توانیم یک بازی سخت را پشت سر بگذاریم و بعد در لیگ قهرمانان اروپا هم خوب باشیم؟ ژانویه زمان دشواری برای جذب بازیکن است.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
وی در ادامه افزود: با استفاده از این اردوها و مسابقات آماده حضور در مسابقات جهانی هلند شدیم. سطح این مسابقات با توجه به توزیع سهمیه المپیک بسیار بالا بود و سهمیه تیمی نگرفتیم ولی رکوردهای خوبی ثبت کردیم و من بالاترین رکورد برون مرزی خود را در هلند به دست آوردم. سطح مسابقات قهرمانی آسیا و توزیع سهمیه المپیک در تایلند بسیار بالا بود و من از عملکرد خودم در دور مقدماتی رضایت دارم و در رده یازدهم ایستادم. علیپور در خصوص شرایط کسب سهمیه المپیک در مسابقات آلمان تصریح کرد: شرایط کسب سهمیه المپیک در آلمان به این صورت است که سه تیم اول در این مسابقات سهمیه المپیک‌ می‌گیرند و در بین تیم‌هایی که سهمیه گرفتند اگر کسی سهمیه انفرادی گرفته باشد یک سهمیه برای بخش انفرادی آزاد می‌شود. با این شرایط اگر سهمیه تیمی نگیریم در انفرادی شانس زیادی خواهیم داشت.
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
با توجه به وضعیتی که داشتم مرا به بیمارستان قم فرستادند و آنجا گفتند باید سریع آنژیو شوم و به همین دلیل به تهران منتقل شده و بعد در بیمارستان قلب تهران، عمل قلب باز انجام دادم چون سه تا از رگ‌هایم گرفته بود. حدودا ۲۰ روز بستری بودم چون دچار ذات الریه شده بودم و تا ویروس به طور کامل از بدنم بیرون نمی‌رفت، نمی‌شد عمل را انجام داد. وی ادامه داد: سه روز است که از بیمارستان مرخص شده‌ام و به خاطر آلودگی هوای تهران، گفتند اینجا نمانم و به ساوه برگشتم. طباطبایی در مورد اینکه اهالی کشتی فرنگی این روزها جویای احوالش بوده‌اند، تصریح کرد: اولین کسی که زنگ زد محمد بنا بود و همچنین حسام الدین جعفری. همه دوستان قدیمی‌ام تماس گرفتند، من از کسی توقع نداشتم چون همه دنبال کارهای تیم ملی و جام جهانی بودند.

همشهری TV | مصطفی دنیزلی از تراکتور اخراج شد

همشهریهمشهری12 ساعت قبل
فوتبالیفوتبالی18 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- خصایص آرژانتینی‌ها از سرمربی پرسپولیس به بازیکنان این تیم تزریق شده است. به گزارش فوتبالی، آرژانتینیها اصولا انسانهاى سختکوش و پرانگیزه اى هستند که فوتبال را هم با شور خاصى بازى مى کنند. گابریل کالدرون با بازگشت به خصلت آرژانتینى خود این روحیه جنگندگى را در میدان سخت فولادشهر به تیمش تزریق کرد تا ثمره آن را بچشد. فراموش نکنید تیم او در صورت بردن بازى عقب افتاده هم امتیاز تیمى مى شود که این روزها تحسین همگان را برانگیخته است.

نظرها

اخبار بیشتر