زجر کشیدن معلولان در جشنی که قرار بود آنجا خوشحال باشند! + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

زجر کشیدن معلولان در جشنی که قرار بود آنجا خوشحال باشند! + فیلم

شماری از معلولان کشور به جشنی دعوت شدند که شرایط برای رفاه آنها مطلوب نبود.
زجر کشیدن معلولان در جشنی که قرار بود آنجا خوشحال باشند! + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، شماری از معلولان کشور به مناسبت روز جهانی معلولان، به جشنی دعوت شدند که در آن قرار بود علاوه بر ایجاد اوقات شاد، تولیدات هنرمندان معلول معرفی شود؛ اما مشکلاتی در سالن جشن وجود داشت که به زجر کشیدن مهمانان منجر شد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو3 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر